STEAM GROUP
Task Force Roddenberry TFROD
STEAM GROUP
Task Force Roddenberry TFROD
10
IN-GAME
59
ONLINE
Founded
January 30, 2014
Language
Czech
Location
Czech Republic 
ABOUT Task Force Roddenberry

Komunitní Organizace TARC zaměřená na MILSIM operace v BiS simulátorech.

Všechnu organizaci a komunikaci řešíme přes náš DISCORD

Odkaz je zde: https://discord.gg/gQBDnaf

Podmínky přijetí

 • Minimální věk 17 let
 • Vlastnit Arma 3 (mít nastavený profil na public)
 • Schopný mikrofon, schopné PC
 • Volný čas
 • Vyslovitelný, normální, neurážlivý a ještě nepoužitý nick

Přijímací postup

 1. Zažádejte si o členství na STEAM skupině ZDE!
 2. Vyplňte přihlašovací formulář ZDE! [www.tfrod.cz]
 3. Pokud máte jakýkoliv problém, ozvěte se na mailu (uvedený níže), případně na discordu skupiny (odkaz výše)

Vaše nicky se musí shodovat ve všech případech (tabulka, Steam, TS3, Arma)! Malé odchylky (napr. v číslech) jsou povoleny.

Musíte splnit celý výše uvedený postup, abyste byli přijati!
Po přijetí se řiďte povinnostmi členů!
Přečtěte si naše STEAM Diskuze a náš Discord, kde najdete vše potřebné!
Vaše další dotazy budou zodpovězeny na našem discord serveru.Povinnosti členů
 • Přečíst "Desatero pro nováčky!"[www.tfrod.cz]
 • Mít nainstalovány nejnovější addony podle návodu, který naleznete v Diskuze > Addony a Servery > Návod na instalaci addonů.
 • Číst oznámení a diskuze - jsou zde návody a hesla k modpacku i serveru
 • Do 8 týdnů od příchodu do skupiny splnit Základní Arma výcvik (ZAV)
 • Alespoň jednou za dva měsíce se zúčastnit oficiální akce
 • Omlouvat se v době nepřítomnosti
 • Mít všude stejný nick po celou dobu.
 • Řídit se pravidly[www.tfrod.cz]

Je zakázáno být členem a aktivně působit v jiné Arma milsim skupině.
Je zakázáno sdílet modpacky, mody, nebo části modů k jinému užití než ve skupině TFRod.

Video o vstupu do skupiny naleznete zde .


EMAIL skupiny: TASKFORCEROD@GMAIL.COM

Teamspeak pro komunikaci:
http://www.tfrod.cz/ts

Hesla: V diskuzích

Výcvikové materiály hlavně pro nováčky! Jsou přístupné po přijetí do skupiny.
http://steamcommunity.com/groups/TFRod/discussions/4/


Podpořte chod skupiny na https://www.patreon.com/Tartaruscast/posts
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (216)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Porada #13
Porada #12
 1. Úprava kampaní
  Rozšířil se nám tu menší problém. Velké množství kampaní (tím rozuměno více jak 1 misi., které na seba navazují) se nám na sebe příliš podobají. Co je ještě horší, některé se dějí ve stejnou dobu a tím pádem si tak trochu „berou“ nápady. Pro rychlý přehled hráčů znovu zavádíme upravenou tabulku misí, kde je každý missionmaker povinný svoji kampaň zapsat ještě před tím, než zažádá o schválení prvního slotování.
  Pro každého MM platí, aby měl rozběhnutou pouze jednu kampaň! Soustřeďte sa na její ukončení, potom se věnujte kampani nové. Nebudeme vám to nakazovat, ale pokud někdo bude chtít rozběhnout kampaň příliš podobnou, jako už někdo má, či v nejbližší době měl, nebude mu muset být v daném čase schválená.

  Výsledek: Každý missionmaker napíše svůj e-mail (propojený s googlem) přes PM (osobní zprávu) na Discordu ke3povi. Následovně mu bude udělena možnost editovat tento dokument, kde bude moct zapisovat svoji kampaň. Toto opatření se netýká samostatných misí, pouze kampaní (2 a více na sebe navazujících misí). Seznam slouží na rychlou kontrolu probíhajících (a také ukončených) kampaní v TFR. Každý missionmaker má povoleno mít rozběhnutou pouze jednu kampaň.

  Link tu: Tabulka kampaní [docs.google.com]

 2. Missionmaker, Zeus a schvalování
  Věc se má tak, že jsme dříve neurčili přesně, jak platí omezování počtu misí. Je teda na čase to nějak ujasnit. Teda – za jednu misi, kampaň zodpovídá její žadatel, takže Missionmaker( pokud se používa ZEUS, tak je braný jako Hlavní ZEUS). Pro něho platí omezení o počtu misí. Proto mise, které patří do jedné kampaně, může žádat pouze on a podléhá omezení o počtu misí. Střídání více lidí při žádání o schválení misí patřící do jedné kampaně, nebude akceptované a pokud k žádosti dojde vědomě (ve stylu: to klapne, toho si nevšimnou), bude následovat postih.

  Výsledek: V případě více Zeusů (skloňujeme Zeus jako věc, ne jako jméno boha), je třeba určit HLAVNÍHO Zeuse celé kampaně (missionmaker), který žádá o schvalování a zodpovídá za celou kampaň. Navazující a částečně mise žádané někým jiným než hlavním Zeusem patřící do dané kampaně (2 a více misí) nebudou schválené. Jednotlivé samostatné "single" mise tímto nejsou ovlivněné, stále však platí pravidlo o omezení počtu misí pro missionmakera. Žádáme o férovost při udávání totožnosti hlavního Zeuse.

 3. Doplnění pravidel
  Doplnění se týka náhradních misí, PvP a výše uvedených úprav tvorby kampaní. Vyzývame všechny, aby si pravidla opět celé prošli a byli s nimi obeznámení. Náhradní mise může organizovat jedině druhý missionmaker, ne ten, co misi vypsal. Mise by měla být ze stejného modpacku a myšlenkou přibližně stejná.

  Výsledek: PvP se v TFR nekoná v žádném oficiálním rozměru. Náhradní mise podléhají novým regulacím.

 4. Volby nového COM
  Jak jste už postřehli, SAS nás musel kvůli osobním důvodům dočasně opustit. Proto je místo třetího COM otevřené. Voľby budou probíhat jako předtím.
  Na Discordu najdete kanál s názvem #volby. Kandidáti aj lidé s volebním právem jsou jen REG působící ve skupině více než rok a vyšší (SPC, NCO, COM, SUPCOM). Hodnosti FNG a REG působící ve skupině méně než rok se nemůžou zúčastnit.

  Volby probíhají tak, že lidé s volebním právem nominují JEDNOHO človeka, kterého chtějí na post COM. Tento človek s tím následně musí souhlasit. Jak už se jméno nominovaného někde vyskytuje, nepište ho znovu. Po určené době, vybereme vhodné kandidáty a pro ty budete moci dále volit. Pro instrukce vždy sledujte první příspěvek v kanálu #volby.

  Termíny jsou následovné:
  Od 23.5. 00:00 do 26.5. 24:00 budou probíhat nominace. 27.5. určíme a oznámíme finalisty. Samotné volby budou probíhat 28.5. až 31.5. do 24:00. 1.6. Sečteme hlasy a oznámíme nového COM.

 5. Správce twitteru
  Rozhodli jsme se, že by jsme rádi trochu rozšířili povědomí o naší skupine, než jen pomocí YT. Potřebovali by jsme jednoho človeka, který by se stal správcem TFRod Twitteru. Šlo by o sdílení příspěvků, fotek, videí, retweetovaní jinych příspěvků, sledování dalších Arma skupin a oficiálních kanálů. Túto funkci může vykonávat jakákoliv hodnost, jde jen o to, aby jste to brali svědomitě a aktivně.

 6. Respawny
  Nezapomínejte prosím, že všechny mise se mají hrat primárně na jeden život. Když zemřete, vaše účast přímo na misi končí. Může se rozhodnut Zeus, že vás použije na doplňování munice, či paliva pro vrtulníky, atd. Přímé účasti na misi se však už nezúčastňujete. Pokud chcete mít misi s respawnem, označte tuto misi jako CUSTOM a dále se řiďte pokyny pro ni. Všechny odchylky od našeho standardu, či už v gameplay alebo ve frameworku, musí být jasně napsané, nejlépe přímo ve slotování.

  Smrt na misi se pochopitelně nebere pokud jde o technické problémy (propadnutí stěnou, odpojení ze serveru, atd.)

  Výsledek: Všechny mise neoznačené jako CUSTOM jsou primárně na jeden život, teda bez respawnu. Pro CUSTOM mise musí být jasně zaznamenané, k jakým změnám dochází.

 7. Oznámení na konec
  Nezapomeňte, že máme pravidlo o respektování se navzájem. Urážky, nerespektování se navzájem (jakékoliv hodnosti), nerespektování rozkazu velícího v misi, nařízení NCO či COM jse bude zpřísněně trestat. Bez výjimek.
  A samozřejmě nezapomínejte, že stále máte zakázané používat voice chat na jiný důvod, než na komunikaci počas hry. Zákazy pro Soundboardy, pouštění hudby, zvuků a další srandy spadají do pravidla č.11. Tak na to pamatujte.
  A dejte si do pořádku UNITS tag ve hře. Je to vaše povinnost.
Na hodnost NCO byli povýšeni: Damnik, KraftmanCZ, Sogundil, Tarrix
Na hodnost REG: Xerepus

Sepsali ke3p a ceddi.

449 Comments
ke3p Jun 6, 2018 @ 12:47pm 
Hoši, všetko smerujte na Discord. Všetka komunikácia prebieha tam. Ak sa chete ospravedlniť, napíšte ospravedlnenku do tabuliek.
Artanox Jun 6, 2018 @ 12:40pm 
Chtěl bych se omluvit, že delší dobu nebudu moct fungovat, protože se mi rozbylo uložiště a momentálně mám bez her 22 GB.
dAfGA May 30, 2018 @ 9:43am 
Zdravím, omlouvám se že jsem za květen nebyl na misi. Ve škole je trochu větší přetlak + dělám autoškolu a brigádu. Mrzí mě to. :steamsad:

P.S.: V červnu a hlavně o prázdninách budu aktivnější. Holt škola je škola.
Topin May 30, 2018 @ 2:27am 
chtěl bych se omluvit za moji momentalní neaktivitu... Omluvenky se určitě píšou jiinam než sem ale pro mě je to jediný dostupný kontakt... ještě chvíli budu neaktivní, protože se renovuji pokoj, takže jsem musel vyhazet všechno a včetně PC... děkuji za pochopení
ke3p May 5, 2018 @ 7:11am 
Jaho2: Treba si zapísať ospravedlnenku do tabuliek.
Jaho2 May 5, 2018 @ 3:23am 
Chtěl bych se omluvit že jsem se zapsal na misi, a nedorazil jsem. A taky že teď tu cca 2 měsíce vůbec nebudu, bohužel mám teď osobní problémy a navíc za chvíli začíná zkouškový a je toho teď prostě moc.
10
IN-GAME
59
ONLINE
58 IN CHAT
Enter chat room
Founded
January 30, 2014
Language
Czech
Location
Czech Republic 
Upcoming Events
April 25 @ 10:00am
April 27 @ 10:00am