Recent reviews by GreenSell

< 1  2  3  4  5 >
We have a good thing, we are all killing bots and bugs now.
Posted May 5. Last edited May 6.
I love the music
Posted November 21, 2023.
I don't have to worry about heating my house
Posted December 9, 2022.
ok
Posted November 22, 2022.
I am first?

Wait one secend, I will do better reivew
Posted February 8, 2022.
2,375.0 hrs on record (1,317.8 hrs at review time)
Dziecię.

Będzie ci dane, walczyć z podłymi,
Z rojem robactwa, maszyn asami,

Będziesz plagami, głodami tłamszony,
Bitwą spleciony, ranami rąbany,

Duch twój z bólem zostanie zaznany,
Stratą i strachem i śmiercią muskany,

Życia ferworze twe losy skąpane,
Rękoma mówców powieści szarpane,

Dla figiel i zabaw, dla gniewu i furii,
Zostałeś lalką dla króla dramaturgi,

Lecz nie martw się tak, gdyż kary odkupisz,
Nie srebrem, czy złotem oddanym nam głupiś,

Lecz frajdą - życia - krótkiego, słabego,
Kosmicznej odysei, powieści naszego.
Posted February 2, 2022. Last edited July 12, 2022.
Od dawna nie grałem w visual novele, gdzie muzyka nie byłaby denerwująca. Specjalnie przestałem grać, by wsłuchać się w nią i nawet zatańczyć :)
Posted December 22, 2021.
Project Zomboid to dzieło pięknej wieloletniej pracy, bo jak inaczej opisać grę, która po 10 latach nadal będąc we wczesnym dostępie, jest zrecenzowana bardzo pozytywnie.

Gra nie jest łatwa. Bez szybkiego usamodzielnienia się od wygód społeczeństwa, stracona będzie nasza dusza, a walka z nieumarłymi jest nie popierana, gdyż jedno ugryzienie jest w stanie zamienić nas w chodzącego trupa.

Co w takim razie zrobić?, pewnie zapytujesz się w swojej głowie, widząc, jak maleją twoje zapasy, wiedząc, że prąd zostanie odłączony za trzynaście dni i słysząc, dziesiątą grupę zombie siedzi przed twoim wejściem do domu. Ja mam na to bardzo prostą odpowiedź, PRZETRWAJ! Wpierw NAUCZAJ SIĘ poprzez programy lecące przed telewizorem, gdyż długo tego luksusu nie jest ci dane widzieć, następnie SKRADAJ SIĘ, by twoja osoba nie zaalarmowała połowy miasta o swojej obecności, ZBIERAJ ŻYWNOŚĆ, gdyż inaczej głód i pragnienie cię dosięgną, a słaby człowiek, to słaby martwy człowiek.

Czasami jednak zdarzają się sytuacje niemająca wyjścia, gdzie postać staje z wrogiem twarz w twarz, wpatrując się w siebie, swoimi zmęczonymi i wygłodniałymi oczami. Wtedy nie ma już wybory, czas stanąć do walki, przestać się bać. Bitwa ta może być szybka, bezproblemowo zabijesz i zbierzesz majątek martwej osoby, w innym wypadku może się stać najgorsze, twój wróg się zjednoczy! Nie lekceważ go, gdyż to przewaga liczebna jest największym przewoźnikiem zwycięstwa. Silny oręż może być też szybką zgubą!, broń palna, choć silna, jest też bardzo głośna, dlatego zapewne nie użyjesz jej nigdy prócz jako ostatni resort przetrwania.

Zanim jednak rozpoczniesz swoją powieść o ostatnim człowieku na ziemi, pamiętaj, aby ustawić w opcjach bety WBUMS build 41. Wersja ta jest o wiele bardziej rozwinięta, pod względem graficznym jak i gameplayowym. Jedynie jednak nie pozwala na granie wieloosobowe, co ja jestem w stanie przetrwać, widząc, jak deweloperzy starają się zrobić porządną grę.

Miłego odwlekania niechybnej śmierci
Posted September 3, 2021. Last edited January 24, 2022.
Aby być rzeczywistym, musisz mieć wybitnie wysokie IQ, aby zrozumieć serię Half-life. Historia jest niezwykle subtelna i bez solidnego zrozumienia fizyki teoretycznej większość kluczowych punktów fabuły przejdzie przez głowę typowego gracza. Istnieje również filozoficzny pogląd Dr.Breena, który jest zręcznie wpleciony w jego charakterystykę osobistej filozofii, którą czerpie na przykład z literatury Narodnaya Volya. Fani rozumieją te rzeczy; mają intelektualną zdolność, aby naprawdę docenić głębię historii, uświadomić sobie, że nie są tylko emocjonalni - mówią coś głębokiego o ŻYCIU. W konsekwencji ludzie, którzy nie lubią Half-Life'a, faktycznie SĄ idiotami- naturalnie nie doceniliby na przykład uroku Alyx, która jest bardzo ważną postacią, albowiem wchodzi w interakcje z tobą i poszukuje sposobu na uratowanie ojca. Uśmiecham się teraz, wyobrażając sobie jednego z tych trywialnych prostaków drapiących się po głowach w zamieszaniu, gdy genialny dowcip Gabe'a Newella rozwija się na ekranach komputerów. Co za głupcy.... Jak bardzo im współczuję.

I tak, nawiasem mówiąc, mam tatuaż Lambda. I nie, nie możesz tego zobaczyć. To tylko dla oczu dam - i nawet wtedy muszą wcześniej wykazać, że są w granicach 5 punktów IQ od moich (najlepiej niższych). Nothin personal kiddo.
Posted August 28, 2021.
It's rare for me to be so attached to something and watch a game, the development of it, with such great interest. A small arcade space shooter, which as you play, progressively reveals its gameplay attributes.

I look at it as a child, imagining its future progress and great booming with the additions. The game itself is a great relaxing time eater, because a person loves as the numbers go up.

Of course, the game lacks a better music, graphical improvement, deeper plot and worldbulding, but I would greatly wait to get it added :)
Posted August 7, 2021. Last edited November 24, 2021.
< 1  2  3  4  5 >