Recent reviews by okres

Po przejściu całej fabuły uważam że ta gra zasługuje na zdecydowanie pozytywną recenzje
Grafika nawet z moim nie za dobrym komputerem z ustawieniami na niskich naprawdę zachwyca i jest bardzo dobra zachowując przy tym stałe 60fps są spadki miejscach gdzie jest generowanych dużo więcej obiektów np miasto Hogsmeade zdarza się że spadki sięgają nawet 30fps ale szybko wracają na poziom ~45 gra jest świetnie zoptymalizowana pod względem samej w sobie grywalności
Przez całą grę gdzie zostało niewiele misji pobocznych i skończenie całej fabuły nie zauważyłem żadnych bugów czy błędów graficznych
Fabuła sama w sobie jest bardzo wciągająca gra daje bardzo dużą możliwość wczucia się w bohatera samej rozgrywki i zżycia się z nim przez różne wybory które podejmujemy i samo granie jak też różne dialogi itd...
Jeśli nie jesteś fanem Harrego Pottera to nie musisz nadrabiać całej serii filmów ponieważ ta gra faktycznie nie ma nic wspólnego z serią książek czy filmów to były jedynie podkładki do stworzenia takiego tytułu i ewentualnie jakieś schematy którymi poruszali się twórcy
Warto jeszcze wspomnieć o różnego rodzaju łamigłówkach czy zagadkach które się tutaj pojawiają nie wszystkie są łatwe nad niektórymi trzeba pomyśleć szczerze mogę przyznać 2 razy posiłkowałem się internetem po czym się okazało że przeoczyłem jakąś małą istotną rzecz i tak naprawdę nie było to konieczne więc rozwiązywanie tych zagadek wymaga szczegółowej analizy i myślenia lecz jednocześnie przy tym nie są nie do rozwiązania albo takie żeby siedzieć przy nich kilka dni poziom niektórych zagadek jest trudny ale jednocześnie nie przesadzony a wiadomo niektóre zagadki są banalnie proste
Znajdźki i otwarty świat bardzo duża mapa i bardzo szeroka możliwość eksplorowania świata to jest coś co ja w grach lubię a tutaj jest to bardzo dopracowane i szeroko rozwinięte
W skrócie warto było czekać na ten tytuł i to że premiera najpierw miała być w 21 roku później 22 a na końcu dostaliśmy ją w lutym 23 roku ponieważ twórcy przez ten czas solidnie pracowali nad tym żebyśmy dostali tytuł przemyślany dopracowany i doskonale zoptymalizowany nawet jeśli ktoś nie gra w gry a jest fanem Pottera obstawiam że to jest tytuł wciągnie na pewno zrobię tą grę na wszystkie sposoby i będę co jakiś czas do niej wracał jak do Wiedźmina moja ocena Hogwarts Legacy to solidne 10/10
Posted February 16, 2023.
wjechał jak dzik w szyszki
Posted June 30, 2019.
22.11.23 poprawiam recenzje Wiedźmina już posiadam chyba na wszystkich możliwych platformach przeszedłem go +/- z 47 razy cały czas polecam cały czas fajnie wrócić do tego tytułu przypomnieć sobie niektóre rzeczy czy odkryć coś nowego
Posted March 26, 2016. Last edited November 22, 2023.