Products

Recent reviews by Romando

< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 41 entries
20 people found this review helpful
23.5 hrs on record (13.0 hrs at review time)
Aj keď Suicide Squad sám seba označuje za titul, ktorý „popiera žánre“ a tvorí si vlastnú cestičku, pravda nemôže byť vzdialenejšia. Hra je v podstate jeden obrovský kompilát všetkého, čo by ste od modernej AAA akčnej hry s otvoreným svetom očakávali. Hlavné misie oddelené cutscénami, vedľajšie misie, ktoré sú v podstate všetky rovnaké len na inom mieste mapy a nepovinné výzvy v podobe zbierania predmetov. V tomto prípade sú to už dobre známe Riddlerove trofeje. Ak je však gameplay dobrý, dokáže človek odpustiť nejakú tú repetíciu. Gameplay Suicide Squad je priemerný a v podstate ničím extra nezaujme. Sú tu menšie nuancie ako napríklad dobíjanie zdravia postavy pomocou streľby do protivníkových nôh a jeho následného dorazenia útokom na blízko ale naozaj to nie je nič, čo by sme mohli označiť za inovatívne.

Je to klasická priemerná moderná AAA hra. Je asi úplne zbytočné to porovnávať s Arkham sériou, pretože to s ňou má spoločného maximálne toho Batmana (a Harley).

Celá recenzia: https://elitists-source.info/recenzie/herne-recenzie/2024/02/10/suicide-squad/
Posted February 10. Last edited February 10.
3 people found this review helpful
1.5 hrs on record
Early Access Review
Everything about this scam has been already said. Steam stepped in too and disabled the ability to buy the game altogether. The vast majority of people got their refund and the studio closed down. They even deleted all the videos on their YouTube channel.
Posted December 11, 2023. Last edited December 11, 2023.
106 people found this review helpful
1 person found this review funny
12.7 hrs on record (0.6 hrs at review time)
The amount of work they've put into this since the initial release is astonishing.
Posted November 28, 2021.
1 person found this review helpful
21.2 hrs on record
It's brilliant fun. Addictive gameplay - you just can't stop. "I'm gonna do one more game. I am just going to research this and then I'm done..." It's an endless loop. I will say though, that the Piracy Mode is exaggerated. Most pirates would not buy the game anyway, so pirated copy does not equal to a "lost sale". They should just call it Hardcore Mode, but that wouldn't be that cute.
Posted December 21, 2020. Last edited December 21, 2020.
6 people found this review helpful
27.1 hrs on record
Z veľkej časti mám pocit, že sa autori snažili do Mafie otlačiť svoju stopu, no zároveň sa báli experimentovať a inovovať, aby to v očiach oldschool fanúšikov “neprestrelili”. Rád by som videl väčší risk a pokus prvú Mafiu posunúť ešte o niečo ďalej. To čo remake ponúka, je celkom dostačujúce, ale nie je to nič, z čoho by som bol famózne nadšený.

Mafia: Definitive Edition je podľa mňa skrátka stávka na istotu. Myslím si, že neurazí ani tých najortodoxnejších vyznávačov originálu. Len od toho neočakávajte doslovnú kópiu pôvodnej hry, ani nič, čo by posúvalo hranice Mafie. Za tých 40 € to napokon stálo.

CELÁ RECENZIA: https://elitists-source.info/recenzie/herne-recenzie/2020/09/25/mafia-definitive-edition-remake/
Posted September 29, 2020. Last edited November 27, 2020.
7 people found this review helpful
1 person found this review funny
3.4 hrs on record (2.4 hrs at review time)
Absolutely ZERO ultrawide support. I'm tired of Capcom's lackluster PC ports. And not only their's. Most Japanese devs just can't do a decent PC game to save their lives.
Posted September 29, 2020. Last edited September 29, 2020.
4 people found this review helpful
0.2 hrs on record
Super príbeh s uspokojivým koncom, excelentný jazdný model, soundtrack z pera samotného Boha, dabing hodný legendárnych českých filmov a znovuhrateľnosť aká sa v dnešnej dobe len tak ľahko nevidí. Mafia je oprávnene legenda z jasných dôvodov.

CELÁ RECENZIA: https://elitists-source.info/recenzie/herne-recenzie/2017/11/13/mafia/
Posted June 13, 2020.
13 people found this review helpful
1 person found this review funny
30.9 hrs on record (1.9 hrs at review time)
Má Mafia II: Definitive Edition cenu 30 dolárov? Pre PC hráčov rozhodne nie a uvedomili si to aj v 2K Games a Hangar 13. Majitelia originálu Mafie II na Steame dostali remaster zadarmo. Ďalšia otázka znie, či sa oplatí kvôli tak minoritným vylepšeniam sťahovať 45 GB súborov namiesto pôvodných 11 GB… Za mňa teda nie. Úplne si vystačíte s Mafia II (Classic), zopár módmi a nejakým pekným Reshadom.

d3t skrátka spravili vyžadované minimum na to, aby sa mohla Mafia II: Definitive Edition označovať ako remaster. Priemer.

CELÁ RECENZIA: https://elitists-source.info/recenzie/herne-recenzie/2020/05/20/mafia-2-definitive-edition/
Posted May 20, 2020.
123 people found this review helpful
2 people found this review funny
0.6 hrs on record
Borci, nápad úžasný a budem vám držat palce. ALE... Nie všetko, čo spravila Mafia, je sväté. Vyserte sa na ten kompas a dajte tam aspoň možnosť minimapy. Prepracovat by chcelo aj mieridla. Keď sa hráč skrčí, mal by sa zameriavač zmenšiť a zlepšiť tak presnosť mierenia. Obyčajný hráč s tým takto netrafí ani stodolu. Samopal kope jak sviň, čo je realistické. S tým problém nemám. Treba zjednodušiť akčné pasáže alebo aspoň ponúknuť viaceré úrovne obtiažnosti. Dabing prekvapivo kvalitný, slovenčina potešila.

Čo sa týka hudby, odporúčam zohnať nejakého bubeníka, nech vám spraví realistický podmaz. Tie machine drums občas znejú ako z house diskotéky z Detroitu v roku '98 (počujem tam 808 hihaty). Chcelo by to niečo viac dobové.

Animácie, bugy, textúry a pod. neriešim. Slovo "prototyp" v názve hovorí sám za seba.
Posted May 19, 2020. Last edited May 19, 2020.
< 1  2  3  4  5 >
Showing 1-10 of 41 entries