Recent reviews by KAFÉ [CZ]

21.6 hrs on record
Opravdu dobrá hra. Krásná, dobrá hudba, prostředí se mění, celkově ten gamedesign je úžasnej, pohyb v té hře je perfektní. Fantastickej herní zážitek.
Posted January 2, 2020.
Fantastická hra. Skvělé prostředí, nejlepší je asi to jak to funguje jako celek. Všude se dá dostat pokud k tomu použijete mozek a taky nástroje které vám hra dá, máte vlastně obrovskou paletu možností jak to hrát, dobře optimalizované, slušná grafika, není to obyčejná střílečka, spíš něco ve stylu Dishonored nebo Bioshocku ale originál, ne lacinná kopie. Pokud člověk koupí ve slevě, dostane asi 40 hodin zábavy, ale opravdu těch možností jak to hrát je hrozně moc.
Posted June 29, 2019.
2 people found this review funny
Odpad. Miloval jsem New Order, ale tohle je tak zabugovaná sračka, takové zklamání. Těšil jsem se víc jak rok. Nudnej příběh, nudný postavy. Málo střílení. Pořád vám to nabízí ke koupi DLC, za šílený peníze děsnej gameplay. Takhle posrat jednu z nejzábavnějších her posledních 20-ti let. Dal jsem za to 30 eur a lituju těch peněz, nedal bych ani 5 eur
Posted March 3, 2018.
Od South Parku člověk očekává humor, černej, nekorektní. Dětinskej pohled na současnou spoustou sraček omezovanou společnost, První díl South Parku byl skvělej, každou chvíly byl člověk něčím šokován a pobaven, ale v tomhle díle to nezažijete. Nemá to žádnej náboj. Grafika stejná. Akorád víc nasralo konzolové zjednodušování. Souboje nudné.Asi bych byl raději kdybych tu hru nikdy nehrál, protože jediné co mi dala, bylo velké množství zklamání. Miluju South park ale tuhle hru ne
Posted December 31, 2017.
1 person found this review helpful
Vrchol herní série.
Posted November 27, 2016.
Skvělá hra, nic snadného ani nic těžkého. Takhle to vypadá když lidi dělají svou práci pořádně. Hodně hádanek, spousta zábavných soubojů. Skvělý příběh. Bruce Wayne je fakt legenda Gothamu a tadle videohra se strašně povedla. Dík všem lidem díky kterým jsem se takto bavil.
Posted March 12, 2014.