Recent reviews by Lasky

17.2 hrs on record
Za mě se jedná o pecku a rozhodně ji můžu plně doporučit, každému, kdo má rád point and click adventury. Výhodou Poldy je, že je v celku jedno jakým dílem začnete. Příběhově na sebe nenavazují a v každém zažijete jiné dobrodružství. Polda 7 stejně jako 6-tka má překrásná malovaná pozadí. Jsou zde i kvalitně zpracované zvuky. O humor je tu postaráno a to nejen díky hvězdnému dabingu, hláškám, ale i animacím. Hlavní postavy jsou propracované a vedlejší též, tedy až na pár výjimek. Obtížnost je přesně taková, jak autor píše, tedy příjemná a velmi intuitivní. Ani ten příběh nebyl vůbec špatný. Jsem rád, že můžu být Čechem a tohle si zahrát. Dávám 9/10.
Posted April 24, 2022.
14.9 hrs on record
Očekával jsem krátkou hříčku, která z počátku nevypadala velmi zajímavě. Avšak jak jsem se mýlil... Hra vám dodá tolik obsahu, že ani nebudete vědět kde pokračovat, jestli chcete posbírat pár kartiček a zvýšit si tak rank ve hře a získat tak nové zkušenosti a to není zdaleka poslední způsob jak si svůj rank zvýšit. Nebo se můžete vrátit do reálného světa a prozkoumávat události ke kterým došlo po tom, co jste dokončili dobrodružství v něčí mysli. Hra je opravdu rozmanitá a naprosto mě překvapila svou variabilní hratelností, humorem a dobrým příběhem. Mohu doporučit každému, kdo má rád platformovky, spoustu humoru a rozmanitost.
Posted June 30, 2019.
Děsivá hříčka, která dokáže neskutečně zvýšit adrenalin v těle a zároveň probudit ve vás neuvěřitelnou zábavu. Hru jsme hráli společně a zatím jen chvíli, ale už teď můžu říct, že tento kousek stojí za to. :D
Posted December 31, 2017.
Dohrál jsem to několikrát a i přesto mě to bepřestalo bavit. V co-opu si omrzení single-playeru dokážete potom užít spoustu další zábavy s kamarády. A spousta komutních map vám dobu hraní ještě prodlouží. Je to prostě nekonečná zábava, doporučuji. :)
Posted November 23, 2017.
Jedna s nejlepších kooperativních her vůbec! Zběh různých děsivých ale i radostný situací a samozřejmě skvělý survival. ;)
Posted November 24, 2016.
1 person found this review funny
Nejlepší Hra Za 2. Sv. Války
Posted September 16, 2014.