Recent reviews by Kinshi ♡

Najlepsza gierka dostępna na Steam.
Posted February 2, 2022.
The Walking Dead - Najpierw komiks potem serial aż w końcu przyszedł czas na gre. I pomyśleć że wszystko się zaczeło od George Romero który to zapoczątkował fale filmów o "zombie",a nastepnie Robert Kirkman to wszystko adoptował i stworzył niesamowity komiks dzieki czemu powstała ta cała seria.

Fabuła Początek końca.Cały świat zaczyna obejmować przerażająca epidemia.Wcielamy się w Lee Everett'a ,mądrego i rozsądnego mężczyznę, który w trakcie drogi do więzienia doznaje wypadku.Żeby przeżyć musimy walczyć i podejmować różne decyzje jakie rozstrzygną o naszych dalszych losach.Poznajemy i budujemy relacje z innymi ocalałymi.Wszystko co robimy bądź powiemy może zmienić przebieg naszej historii.

Postacie Bohaterami są zwykli ludzie,dzięki temu że poznajemy ich przeszłość zaczynamy się z nimi zżywać.Każda osoba ma inny charakter co doprowadza do wielu sytuacji których bedziemy świadkami.Gra pokazuje również ,co może się stać z człowiekiem jeśli nie potrafi sobie poradzić z własnym strachem, emocjami,decyzjami.

Wybory Są trudne,lecz nigdy nie zastanawiałam się czy źle postąpiłam.Wszystkie nasze decyzje mają wpływ na całą historie,a niektóre tragiczne w skutkach konsekwencje.Warto się dwa razy zastanowić i wziąć wszystkie opcje pod uwage przed ostatecznym wyborem.

Od siebie Nigdy w życiu żadna gra nie wywarła na mnie takich emocji.

Podsumowanie

Gra uczy przede wszystkim moralności.Jest niesamowitą i zmuszającą do refleksji opowieścią.Osoba która to czyta i podjeła jakiś fatalny wybór powinna zadać sobie pytanie i się zastanowić czy zrobiłaby to samo w prawdziwym życiu.Jesteśmy tylko ludzmi i jak ludzie powinnismy się zachowywać.Nie twierdze że jak ktoś popełnił bład to traci w moich oczach człowieczeństwo lecz takie gry ukazują jacy są ludzie i co by zrobili w danej sytuacji.

Ciekawostki

• Postać Glena który wyjechał do Atlanty żeby szukać przyciół możmy spotkac w serialu o tym samym tytule.

• Kobieta która podstawia głos Clementine ma 42 lat.

Ocena : 100000/ 10

+ Zapadające w pamięci postacie
+ Każdy wybór ma swoje konsekwencje
+ Idealnie dopasowany soundtrack
+ Komiksowa grafika
+ Chwyta za serce
+ Niesamowita fabuła
+ Gra nie posiada żadnych wad , no moze poza Larrym xd
Posted April 1, 2018. Last edited April 2, 2018.
Gra ma tą swoją fajną i utrudnioną fabułe.Można się wciągnąc i niekiedy wkurzyć bądz też zejść na zawał.Dodatkowo kupująć tą gre za 19 centów na wyprzedaży kupujemy praktycznie za grosze , a karty które dropią zwracają nam zakup tej gry.

+ Plusy
---> Tania Gra
---> Karty Kolekconerskie
---> Dobry klimacik na wieczorne wyciskanie kiślu
---> Dobra grafika / dla mnie grafika nie ma znaczenia ważne żebym się dobrze bawiła przy grze,a przy tej się dobrze bawiłam :)
Posted April 27, 2016.
Zajebista gra Strategiczna.Bardzo fajna i warta zagrania szczerze polecam :3
Posted June 20, 2014.
Wspaniała gra. Czas żebyś i ty wcielił sie w Gordona Freeman'a i przeżył tą przygodę.
Posted July 11, 2013.