Products
in account

Recent reviews by delta

Showing 1-10 of 10 entries
No one has rated this review as helpful yet
21.4 hrs on record (15.1 hrs at review time)
Leszögezve az elején ez nem egy rossz játék. A probléma valahol ott kezdődik, amikor áltatja magát. Ez már rögtön az áránal is hamar tükröződik, ami egészen nevetséges, főleg a megjelenése után évekkel. A kampány vegyes érzelmeket vált ki a Black Ops első része után. Míg ott minden egyes mozzanatot komolyan lehetett venni, egyedi volt és változatos, itt vannak egészen jó megoldások, és olyan baromságok mint amikor Indiában kell irányítanunk egy bázis védelmét. Ez elsőre jól hangzik, de 12 éves kor betöltése után kevésbé szórakoztató. A többjátékos módot jónak mondanám, akik szeretik ezt a fajta pörgést amit ez a sorozat nyújt azoknak azt hiszem tökéletes. A zombi mód szerintem nagyon jó. A World At Warhoz és a Black Ops-hoz mérve. Az optimalizálás némiképp javult a patchekkel ahogy érzékeltem, de valljuk be még mindig vicces, hogy egy olyan configon nem tudom futtatni extra beállítosokon, amelyen GTA V közepes beállításokkal 1400x900-as felbontással 40-50 Fps-el fut. Főleg hogy az említett játék sandbox, így sokszor még több erőforrást is kellene neki használni, szerintem.

Nem rossz játék, de ennyi pénzért szerintem nem érdemes megvenni.
Posted August 12, 2016.
45 people found this review helpful
103 people found this review funny
80.6 hrs on record (32.2 hrs at review time)
Nos ez egy remek játék. Had magyarázzam el miért.

Először is ez a játék számomra a második legnagyobb Rage-Game. Akkor második. Cola. Attól leszel Molnár Krisztián, Terrariához az illik. Akkor harmadik: Megérkezel a világba elsőként, lófaszt nem tudsz de folyamatosan tanulsz rájössz mindenre és beszippant az egész univerzum, megnézed hány óra ebben a játékmenetben és minimum 3 jegyű számot látsz, extrém esetekben persze előfordulhat a 4 jegyű is. Amikor már rohadtul belemerültél cseng a füled (tütütütü tütütütütü tüütüt tűűtűtű űtűűűűű...) mert a hangok orgazmust okoznak. Ez egyrészt, másrészt pedig érdemes hangfalon játszani magas hangerővel, főleg ha otthon vannak anyádék. Éppen bányásztam amikor átjöttek a szobámba, hogy mi ez a kopogás, mondom bányászok bazdmeg.

Erre folytattam a bányászást majd találtam sok új cuccot, illetve sokszor elordítottam magam erélyesen hogy "a tetves kurva anyádat slime geci", "rohadj meg fasszopó gladiátor javelines fasz". Az hogy hogyan ragelsz, teljesen rád van bízva, a játék készítői meghagyták neked ezt a megtiszteltetést! Amikor aztán persze találsz valami értékeset és a wikiről szerzett infókkal egyre erősebb leszel tovább folytatódik a függés. Ha egy indokod lehet a haveroknak miért nincs barátnőd, akkor az legyen az az órászám amit 1 hónap után a játék mellett látni fogsz, ajánlom még a játék beszerzése előtt a barátnő megszerzését is, mert utána már lefogsz szarni ilyen baromságokat. :)

CSATLAKOZZ! LÉGY NOLIFE!!! HÁHÁHÁHÁHÁHÁ
Posted July 27, 2015.
4 people found this review helpful
1 person found this review funny
306.0 hrs on record (240.3 hrs at review time)
Nos ez egy remek játék. Több szempontot megvizsgálva jutottam erre a megállapításra. Először is a grafika az újkori Cshaládiában kialakult fűtés kultuszt tükrözi, melyet jól kombinál a kandallókkal illetve fűtőtestek használatával. Az optimalizálás kurva szar, de mivel ez egy maszek modként indult elnézhetjük neki. A játékban van még Marton féle regiment is, ha kell LB vehetsz egyet. 500 Ft kilója.
Posted December 14, 2014.
15 people found this review helpful
7 people found this review funny
1,033.8 hrs on record (834.6 hrs at review time)
Elég jó azt hiszem.
Posted October 17, 2014. Last edited August 15, 2016.
1 person found this review helpful
30.7 hrs on record (19.4 hrs at review time)
Early Access Review
Nagyon ló!
Posted February 16, 2014.
2 people found this review helpful
30.7 hrs on record (30.3 hrs at review time)
Legjobb Counter-Strike szerintem! Nagyon sokat játszottam vele Non-steamben főképp.
Posted December 26, 2013.
7 people found this review helpful
7.5 hrs on record
Az ingyenes változat remek időtöltésnek bizonyult pár éve, azonban ez a teljes játékról már nem mondható el szerintem. Megvenni egyáltalán nem éri és a Steam csere rendszerén belül is inkább mást vegyetek 2-3 kulcsotokból!
Posted December 26, 2013.
3 people found this review helpful
63.3 hrs on record (34.7 hrs at review time)
Bámulatos játék! Ami leginkább megfogott benne az a rengeteg tartalom és az hogy szinte mindenkivel és mindennel tudsz valamit csinálni. A készítők a legvégsőkibb nem futottak ki az ötletekből és még rengeteg melléksztorival is találkozunk majd a játék során. Még sok más vár arra aki Skyrimozik :)
Posted December 21, 2013.
No one has rated this review as helpful yet
116.2 hrs on record (43.8 hrs at review time)
Csodálatos egy játék, stratégia kedvelőknek nagyon ajánlom.
Posted December 21, 2013.
3 people found this review helpful
178.9 hrs on record (164.9 hrs at review time)
CS:GO Review
Jó.
Posted December 16, 2013. Last edited July 11, 2018.
Showing 1-10 of 10 entries