Recent reviews by Magiczny JózefAkaStalin g4skins

Ta gra to żart przenieść konta nie można z wersji ich na steam, serwer europejski owszem powstaje / powstał, ale co z tego, jak ludzie co wydali 100$, mogli grać na nim 4 dni wcześniej w grze nastawionej na pvp to jest jakiś istny żart P2W pełną gębą, owszem można dorwać premium za hajs z gry, ale dostępu do serwera nie wykupisz za walutę z gry. XD
Posted April 28.
Gra przyjemna czekam na aktualizacja rozwijające kontent bo trochę brakuje misji ale ogólnie polecam.
Posted September 21, 2023.
Gra bardzo rozbudowana a zarazem wciągająca.
Posted November 29, 2020.
1,926.9 hrs on record (1,083.3 hrs at review time)
Singiel jest Świetny Multi Może być.
Posted November 23, 2016. Last edited June 25, 2020.
Gra jak najbardziej dobra lecz jest kilka wad przez które jest ciężko jakkolwiek pograć...

- Optymalizacja po 3 godzinach gry z 200 fps+ spadły do 10? >.<
+ Tryb grupy 2 graczy.... Zginiesz nie da się wyjść... Oby to naprawili. (Zostało Poprawione)
- Serwer EU nie posiada opcji co serwerze NA na aktualną chwile. Da ♥♥♥♥?

Ale mimo tych błędów grę jak najbardziej polecam.
Posted September 22, 2016. Last edited September 23, 2016.
Plusy i minusy.
+ Grafika.
+ Dobra zabawa.
Minusy.
- Bardzo niezbalansowane klasy
- Niezbalansowane mecze rankingowe gdzie twój team to przydział lvl 7-9 a przeciwnika 7-30.
- Oczywiście ruskie ścierwa na czitach niestety każdą grę to gówno spierdoli.
- Dwa Tryby gry.
- Tworzenie drużyny jedynie na gry rankingowe.
- Brak możliwości wyboru broni / perku jedynie narzucone z góry poprzez zdobycie całej karty.

Gra posiada potencjał bo się gra w nią niezmiernie fajnie lecz jeżeli nie wyjdzie jakiś Anty Cheat to niestety gra upadnie szybciej niż powstała.
Posted July 2, 2015. Last edited July 2, 2015.
2,459.3 hrs on record (2,243.9 hrs at review time)
Gra dobra o ile nie trafisz na ruskie ścierwa nawet jak byś chciał ich uniknąć nie da się... Oni są kurwa wszędzie. Nie polecam całkowicie ponieważ z 5milionów graczy mogę obstawić że 50% to cziterzy.

O kurwa. Valve wymyśliło chyba szczyt głupoty grafiti limitowane po 50 użyć... Jak wyciągnąć od dzieci hajs... Ja pierdole.

Gra z każdą zmianą staje się coraz bardziej niegrywalna chociaż by 2 vs 2 większość osób napierdala przez ściany i nawet się z tym nie kryją...

@Edit
Po zmianie na nowy silnik itd gra jest bardziej niegrywalna niż była trzeba się wszystkiego na nowo uczyć plus nie wiadomo jak bronie działają bo mając celownik na przeciwniku nie masz 100% szansy że trafisz grasz kurwa w ruletkę czy trafisz czy nie.
Posted April 3, 2015. Last edited October 2, 2023.