Recent reviews by 2matik

Ze začátku se obtížnost této hry může zdát vysoká i díky tomu, že existuje mnoho kombinací 8 tlačítek na pouhé ovládání autíčka. Ovšem tento, v pokročilých stádiích, i vzdušný fotbal mě po kratší době odříkání a nechápání, jak auto zkorigovat, jaké je zrychlení a že doba brzdění není přímo úměrná době rozjezdu, mě opravdu začala bavit.
Dobrý trénink pro začátečníky přímo ve hře a speciální hřiště s extra módy, jako je například basket, hokej nebo nerovným hřištěm dovede hru peprně okořenit :steamsalty:
Možnost úpravy autíček a časté aktualizace jsou už jen třešinkou na dortu ve tvaru fotbalového hřiště.
Posted May 20, 2021. Last edited November 25, 2021.
4,303.2 hrs on record (3,088.4 hrs at review time)
CS:GO Review
Pokud někdo neví, jak zabít čas nebo ztratit nervy, tak je tohle přesně ta hra, co hledá ;)
Posted November 27, 2019.
Úžasná hra na oddech se spoustou možností a označení simulátor se fakt hodí. Škoda jen, že občas umělá inteligence dopravy v okolí dovede dost potrápit. Také dost oceňuji možnost neoficiálního multiplayeru.
Za mě určitě doporučuji všem, které alespoň trochu baví tématika evropských tahačů a těm, které baví spíše ty americké, tak pro ty je tu i American Truck Simulátor! :)
Posted June 29, 2019.
1 person found this review helpful
Výborná hra s výbornou grafikou která zabaví a velmi doporučuji multiplayer - čím více hráčů, tím více jde práce od ruky :)
Posted April 21, 2017.