Recent reviews by Hijack

Me play Helldivers. Me happy.
Posted May 5.
Rise and shine, Mr. Freeman. Rise and shine. Not that I wish to imply you have been sleeping on the job. No one is more deserving of a rest. And all the effort in the world would have gone to waste until...well, let's just say your hour has come again.... IN VR!!!!!!
Posted March 23.
Vždycky jsem byl skalním fanouškem původní red orchestry a když na světlo světa před skoro 6 lety vyšlo pokračování Heroes of Stalingrad, moje pocity z prvního hrání byli.... no hodně rozporuplné. Jednak jsem tu hru miloval, ale zároveň nenáviděl. Ovšem co bylo potřeba tak čas. Bylo potřeba pár let a najednou jsem si ji oblíbil natolik, že už si skoro nepamatuji jaké to bylo v hrát původní díl. Red orchestra není pro každého, pokud je člověk fanouškem rychlích akčních her typu Call of Duty nebo Counter strike a tento koncept mu vyhovuje, tak z hraní red orchestry dostane leda tak deprimující pocit ze stále se opakující smrti. Protože tahle hra se nedá hrát jako CoD, nebo CS. Tady se musíte vžít do svého vojáka, musíte nabít pocit jako kdyby Vám šlo doopravdy o život a snažit se přežít za jakoukoliv cenu. Tento styl hraní se mi velice osvědčil a díky němu jsem začal být (teda aspoň mám z toho takový pocit) mnohem sofistikovanějším a lepším hráčem a taky mě díky tomu hra začala mnohem více bavit. Teď už němám tolik času na hraní, bohužel, ale když už se ten čas najde tak ho nelituji strávit hraním RO. Tohle bude pro mě vždycky moje srdcovka 9/10 (ten bod si pořád schovávám na něco nového)
Posted June 25, 2017.
Simulátor stolních her? Proč ne. Tabletop simulator je jedna z těch her, kde Vás opravdu limituje jen vlastní představivost. Kdo má rád stolní hry, tak by si tuhletu hříčku měl pořídit. Za mě 5/5
Posted March 30, 2017.
Starý dobrý Gothic 3. Je těžké pro mě uvěřit že už je to deset let co tato hra vyšla. Když jsem ji po tolika letech opět spustil, tak ano, svět se mi už nezdá tak gigantický jako před lety, grafika není už ta nejfajnovější a questy se nezdají tak složité, ale pořád mě ta hra baví!! Navíc si nemůžu pomoci, ale prostě se mi líbí víc než před lety, asi bylo potřeba aby trochu dozrála, či co :D. Takže to shrnu jednoduše, kdo je fanda série, tak bezpochyby to musí hrát, kdo není, tak tam už bych se zapřemýšlel...
Posted July 3, 2016.
13.7 hrs on record
Men of War: Assault Squad bych popsal asi jako nejlepší druhoválečnou real-time strategii, kterou jsem kdy hrál.
+ 5 hratelných národů
+ velký počet hratelných jednotek
+ káždá jednotka, i samotný voják má svůj inventář
+ možnost plně ovládat jakoukoliv jednotku
+ grafické zpracování

- každý národ má jen 5 misí v singlu a to mám ještě všechny DLC, tudíž holá hra má jen 4 mise myslím
- způsob jak postupovat v jednotlivých misích se opakuje u všech národů
Posted December 20, 2015.
Ještě lepší než sezóna jedna
Posted September 12, 2014.
Velice dobrá hra se skvělým příběhem a zpracováním. Jednoznačne doporučuji
Posted September 12, 2014.
Je sice pravda, že mě mafia 1 bavila více, ale i tak jsem si tuto hru užil. Vlastně jediné co mě zklamalo byl trochu konec a taky to, že krom hlavních misí nebylo ve městě jiných aktivit.
Posted July 14, 2014.