Sản phẩm đã
đánh giá
Sản phẩm
trong tài khoản

Đánh giá gần đây bởi Bimbasek

Hiển thị 1-5 trong 5 mục
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
7.2 giờ được ghi nhận
Jeśli zastanawialiście się kiedyś, jak to jest trzymać całą głowę w kale, to właśnie takie wrażenia oferuje ta giereczka, nie musicie sami tego testować, zrobiłem to za Was.

Mi zapłacono bym chociaż to sprawdził, jeśli chcesz to grać z własnej woli to musisz wiedzieć, że jesteś wyzbytym człowieczeństwa chodzącym planktonem.

Budowanie parceli w Simsach oferuje więcej wrażeń niż ta gra, bieganie po pustej i bezdusznej mapie to naprawdę świetna zabawa jak na 2017! rok, naprawdę super kłesty, takie spisane na kolanie przez 2 studentów, koniecznie najebanych najtańszym browarem z biedronki.

Nie polecam, nie grajcie w to, szkoda Waszej ezgystencji.
Đăng ngày 12 Tháng 6.
3 người thấy bài viết này hữu ích
3 người thấy bài đánh giá này hài hước
25.2 giờ được ghi nhận (4.3 giờ vào lúc đánh giá)
Nienawiść do mnie samego wzrasta z każdym odpaleniem tej gry, ciekawsze jest już spadanie ze schodów z 4 piętra na sam parter.

Pijane mietki z budowy po 10 piwach lepiej by napisały te grę, ale i tak będę grał w to kurestwo, bo mi za to zapłacono, nie pozdrawiam, nie grajcie w to, uratujcie siebie.
Đăng ngày 15 Tháng 5.
32 người thấy bài viết này hữu ích
38 người thấy bài đánh giá này hài hước
166.4 giờ được ghi nhận (3.4 giờ vào lúc đánh giá)
Super czołgi, szypko jeżdżom
Plusy:
- Nie bije Cię żona
- Koledzy Cię lubią
- Piwo nie jest ciepłe
Minusy:
- Dłuższa kolejka do urzędu
- W sklepie pytają o dowód
- Czipsy nie mają smaku
Đăng ngày 26 Tháng 3, 2022.
1 người thấy bài viết này hữu ích
69.4 giờ được ghi nhận (14.6 giờ vào lúc đánh giá)
GTX 950
I5 750
8GB RAM

I gram, jestem w szoku, że gra działa stosunkowo płynnie jak na szmelc, który posiadam w komputerze. Jako wielki fan pierwszej odsłony jestem niebywale uradowany tym, co mam. Cudnie czyta mi się fakt, że ludziki ze sprzętem za pare tysięcy mają gorzej, podnosi mnie to na duchu <3

Pomijając pewne błędy w animacjach jest całkiem okej, trochę mi przeszkadza możliwość tworzenia własnych amuletów - poważnie, 4 w 1? Jeszcze 2 bym pominął no ale 4 to przesada, brak tutaj balansu moim zdaniem.

Póki co na +.
Đăng ngày 12 Tháng 11, 2016.
Chưa có ai thấy bài viết này hữu dụng
12.1 giờ được ghi nhận (7.6 giờ vào lúc đánh giá)
"Owww he's stealin', he's stealin'!"
Đăng ngày 1 Tháng 2, 2016.
Hiển thị 1-5 trong 5 mục