Recent reviews by SZNOK_PL

Niestety jak na razie nie polecam,
Rozgrywka jako offroad ''wyścigi'' czy jazda w terenie:
-Mudrunner \ Snowrunner to to nie jest i baaardzo daleka droga do dorównania im...

No ale rozgrywka jako mechanik symulator:
-Silnik jedyne co można zrobić to wymienić cały kupujesz na laptopie i w sumie tylko podchodzisz do auta i zamieniasz stary na nawy lub ''naprawiasz'' raz drożej stary klikając przycisk,

jedyne co można robić dokładnie cześć po części to:
-całe zawieszenie,
-części karoserii,
-modyfikacje karoserii których dużo też niema do jednego auta i do każdego auta są inne,
aut jest też dość mało no ale pewnie hajs się musi zgadzać wiec już niedługo będzie DLC z dodatkowymi autami częściami i takie tam.

Nawet malowanie auta i felg wygląda tak że przesuwasz kolory, wybierasz połysk albo mat i tyle, jedynie naklejki na auto można dać gdzie się chce i jak się chce.
Posted July 31, 2023.
Jest spoko :) można zaprojektować swój dom, biuro, pole gry, można pobrać i postawić za darmo gotowe rzeczy tylko w filtrach trzeba zaznaczyć, z początku wydaje sie bardzo ,,prosta,, ta gra, ale wszystko sie da tak szczególowo zrobić że robi wrażenie, obsługa też spoko VR jak i PC wszystko łatwe do ogarniecia.
Posted January 4, 2023.
Niestety spodziewałem sie że jak call of duty to bedzie dopracowana gra, bez jakiś większych błędów, no ale Tryb DMZ to jakaś porażka, bugi na mapie, bugi ze slotami i broniami, bugi z expeniem bugi z botami, randomowe crashe od tak, nie ładnie panowie, za taką gre chcecie ponad 300 jak kiedyś były lepsze produkcje i za dużo mniej? Jeszcze te odpłatne DLC jakby 350zł za gre było za mało, Żenada. widzę że czasy COD i BF sie kończą...
Posted November 30, 2022.
Zajebiste :D
Posted February 23, 2022. Last edited February 26, 2022.
Polecam, takie zaawansowane Lego ino na kompie i nie trzeba sie martwić o klocki ze sie rozwalą ani że trzeba od nowa budować :D
Posted November 23, 2018.
Nie zbalansowane, dziwne nabijanie hitow "demage" nabijanie progresa zajmuje wieki, bohaterowie z ograniczonymi...
jak narazie nie polecam.
Posted March 29, 2015.
Typowa pay to winn gra niemasz kupionych DLC no to na poziomach od Normal/hard jest baaardzo cięzko szczególnie pocichu coś kolwiek zrobić [chodz jak chciałbym coś po cichu robić to ide grać w MetalGarSolid albo Tom Clancy's Splinter Cell], szczególnie jak grasz sam, gra automatycznie tak sie dostraja żegbyś nie miał szans, wykupujesz dodatki do mapy [worki co też jest bzdurą] ammo itp no to znowu mapa tak sie ustawia żębyś miał jak najmniejsze szanse, chcesz ulepszenia do broni? kup DLC albo graj non stop i niemiej życia bo zeby trafic coś do broni to trzeba sie naczekać i na grać [ale dla typowych nerdow bez zycia to pewnie jest ok]
(do twórców - kto to widział mieć ograniczony dostęp do modyfikacji broni i trzeba je wylosować... wogóle losowanie kart po misji??? teraz boty... koleś z tarczą oczywiscie niezniszczalny bo nie można go kopnąć i przewrócić,
clocker- WTF kto wymyślił wogóle tego przeciwnika króry powala jednym kopnięciem,
drzwi- gdzie jest shotgun do wyłamywania zamków [Door breaching]? aaa wiem będzie już nie długo w DLC... razem z dodatkiem do cichego strzelania czy wyłamywania zamków z naprzykład tłumiekiem "Salvo 12" lub innym... przecinanie krat czy moze niektórych zamków palnik wiecie co to takiego? profesionalni złodzieje a nie mają dojscia do super wyposarzenia i osprzętu... no ale to tylko gra na której trzeba zarobić a nie zeby wszystkim sie fajnie grało... wracam do Insurgency i BlackLight. )
Posted September 24, 2014. Last edited September 25, 2014.
Jak narazie najlepsza Darmowa Gra FPS :)
Posted July 9, 2014.