Recent reviews by SAMPL

< 1  2 >
Moim zdaniem NIE! ponieważ jest w The Finals coraz to więcej cheterów mamy wymierzone sub-karabinki na głowie i giniemy w 0,5-1 sekunde jest to straszne teraz najczesciej cheterzy graj lekkimi.
Sam Easy Anti Cheat zawiódł zbyt szybko nie widzę opcji żeby to się zmieniło na lepsze a pamiętajmy że gra jest darmowa.
Posted January 2.
Gra ma ogromny potencjał jest to dopiero alfa niemal że 1/5 pełnej gry wersja 0.21.1.6639.11075.p1
Mnogość trybów po prostu miażdży.
30 lvl konta to podstawa operatorów jest 68 każdy ma inną bron umiejętności dzielone pomiędzy nimi ale i specjalności nawet operatorzy mogą mieć prestiż.
Już na ten moment jest ocena 6,99/10 (ocena wstępna jak wyjdzie 1.0 na pewno do tej recenzji wrócę).
Już widzę że przy recenzji końcowej będzie ogromny minus za dobór drużyn w grach rankingowych patrze i to badam i ciągle mam kompanów z 5-15 rozegranymi grami rankingowymi gdzie przeciwnicy mają 200-250 gier i są w zupełnie innych ligach...
Posted October 29, 2023. Last edited January 29.
1,011.0 hrs on record (1,000.0 hrs at review time)
Payday 2 To już druga gra FPS w podgatunku Napady i znacznie rozwinięta od poprzedniczki nawet posiada wszystkie 9 kontraktów z Payday The Heist + sama wnosi 81 własnych = 90 łacznie do tego dochodzi teraz Plan A na cicho i Plan B na głośno dodam że jest to gra w totalnej czołówce steam jeśli chodzi o osiągnięcia jest ich po prostu cała masa i super się nazywają.
Kolejny punkt na plus to drzewka umiejętności podzielone na 5 gałęzi teraz sobie decydujemy jak chcemy się rozwijać.
Nawiązanie do mistrzowskiego serialu Breaking Bad , Człowiek z Blizną , Gorączka , Na Fali można wymieniać długo z czego w pop kulturze Payday 2 korzysta te osiągnięcia to już w ogóle.
Ścieżka dźwiękowa to jest mistrzostwo pasują utwory zarówno do kontraktów na cicho jak i na głośno czasem przesłucham sobie nawet poza grą.
Bronie dodatki do nich przy poprzedniej części to jest kolejny kosmos samych dodatków i typów amunicji jest sporo kolby nasadki celowniki lasery latarki totalnie na plus.
Poziomy trudności: Normal , Hard , Very Hard , Overkill , Mayhem , Death Wish , Death Sentence + Modyfikator One Dawn który może utrudnić rozgrywkę na każdym z wymienionych poziomów więc z jednej strony za trudniejszy poziom dostajemy więcej pieniędzy jak i doświadczenia ale jest też coraz trudniej.
Głosy 4 osób z gangu czyli: Dallasa , Hoxtona , Wolfa , Chainsa jak i osoby wspierające gang są grane przez prawdziwych aktorów.
Maski pełno masek aż za dużo wszystko można przerabiać po swojemu , dodam że jestem posiadaczem wszystkich oficjalnych oryginalnych masek z Payday 2.
System Infamy kolejny poziom nabijany po osiągnięciu 100 podstawowego poziomu dziś już bez limitu
Masa spraw rozbudowanych względem pierwszej części liczę na to w części 3 oby się wszystko udało a nawet mnie sporo zaskoczyło.
Ocena gry 8,22/10
Posted October 29, 2022. Last edited October 29, 2022.
Payday The Heist to gra koperacyjna , nowy podgatunek mianowicie jest to FPS a podgatunek Heist gdzie Payday jest w nim prekursorem czyli w napadaniu na Banki , Domy , Konwoje , Rzeźnie , Szpital , Skarbce , Kamienicę Innych Gangsterów
dopiero 4 lata później Grand Theft Auto 5 na PC rozwija napady w podobnej formie.
gra posiada 9 kontraktów na różnych poziomach trudności wiadomo że liczy się tylko ten najtrudniejszy wypełniając owe 9 kontraktów na poziomie Overkill 145+ dostajemy złotą maskę i jest to cel naszych zmagać 193 poziom to limit.
Duży plus nawiązanie do filmu Heat ( Gorączka ) gdzie jest dość podobna misja jak ta w filmie.
Kolejny plus to Filtr grafiki może on zmienić kolor stonowanie bądź nawet odcień , chyba tylko widziałem to w Far Cry 1 i Payday The Heist.
Ocena gry 7,80/10
Posted October 29, 2022. Last edited October 29, 2022.
Jak tą grę lubić skoro w 1999 nie ma gra najmniejszych szans z Command & Conquer Tiberiun Sun , z Age Of Empiers 2 nawet nie ma o czym rozmawiać cofniemy się w czasie do 1998 Starcraft , Duna 2000 , Settlers 3 no nie ma rozmowy nawet więc wracamy do 1997 roku Dungeon Keeper , Age Of Empires , Total Anihilation , Dark Colony , Krush Kill 'N Destroy nie ma co zbierać to może 1996 zobaczmy Red Alert bez szans to moze 1995 rok Command & Conquer , Warcraft 2 deklasyfikują...
Grę by trzeba było porównywać z pierwszymi strategiami jakie powstały żeby możliwe było rozmawianie o jej zaletach.
Posted October 13, 2022.
Witam , odpowiadam na pytanie czy grę polecam
to chyba jasne jest to jedna z najlepszych gier za darmo które mają jakąś wartość:
Worzone - wyszła
World War 3 - w przebudowie
9-5 - beta
Halo Infinite - w produkcji ale wiem czego się mogę spodziewać
Dalej jedziemy polecam obecny stan bety każdemu na przetestowanie gry prze testowałem połowę broni w grze i cieszy to że bronie się sporo różnią między sobą.
Posiadam 6/10 poziom konta i myślę że każdy powinien taki nabić żeby się wypowiedzieć.
Mapy są duże Stary Nowy York wymiata rozgrywka unikatowa 3 na 3 na 3 = świeżość , każdy wygląd postaci posiada specjalne przypisane do siebie umiejętności co też jest świetnym pomysłem.
Nie patrzcie na te recenzje tych dzieci poniżej co (0,1h i ocena 0,2h 0,3h 1h) to bzdura zagranie jednej rundy nie mówi nic o grze trzeba kilku dobrych sesji z grą na wszystkich mapach.
Z ostateczną oceną się wstrzymuję bo gra jeszcze nie wyszła jak wyjdzie to ocenie...
26 sierpnia 2021 - dajcie jej równo rok 26 sierpnia 2022 i wtedy oceńcie.
Po roku jest stabilniej ale jakiejś ogromnej zmiany nie ma , grze moża dać szansę nie jest to najlepszy szoter w jakiego grałem ale na chwilę obecną 4 września 2022 ocena: 6,90/10
Posted October 16, 2021. Last edited September 4, 2022.
kolejna moba nie grywalny kawalek zalosnej pracy slabych programistow , grafikow i animatorow ALE i tak jest to lepsze do lolca
jak taka gre ocenic jak sie nie lubi moby bo owa (moba) to umierajacy gatunek 6,82/10
Posted July 2, 2014.
:-) trudno ocenic taki dodatek starczylo mi to na 3 godziny zabawy z gra co mozna o tej grze powiedziec :
muzyka nadawala dynamiki rozgrywce i pasowala nawet 2x bardzo sie wpasowala w gameplay poziomy nawet daly rade troche za duzo z rozbijaniem szyb i wskakiwaniu przez nie do srodka :) fajna zabawa z komputerami pobawilem sie chwile tym smaczkiem (milosnik kotow itd) darmowka dlatego ocena 6,67 /10
Posted May 26, 2014.
Gra wielka dla osob lubujacych sie w exploracji ( jak ja ) a nie czysty zwiazly fabularnie RPeG trzeba to rozgrodzic bo rozni sa uzytkownicy...
Gra posiada piekna grafike do dzisiaj w gatunku nie ma nic ladniejszego (20,05,2014) mysle ze dopiero Wiedzmin 3: Dziki Gon moze jej dorownac.
Nie tylko grafika ale i WIELKOSC swiata sie liczy.
Przepiekna muzyka pasujaca bardzo do obserwowanych na ekranie akcji ( moze z 5-10 utworow za malo patrzac jak wielki jest swiat gry )
9,56 / 10
Posted May 20, 2014. Last edited November 11, 2014.
Q3A = 10/10
Posted December 1, 2013.