Recent reviews by Kazmek

2,053.6 hrs on record (1,176.5 hrs at review time)
Tyle przegranych godzin a nigdy nie było tak źle jeżeli chodzi o ekonomię w grze... ręce opadają.
BR powyżej 6.7 są nie grywalne przez koszty naprawy pojazdów i zauważalne zmniejszenie nagród za zabójstwa jak i "osiągnięcia" patrząc chociażby na "god mode" kiedyś to było 50k teraz ledwie 20k... (jest to jeden z przykładów).
Granie Powietrznych bitew też się kompletnie mija z celem jak za naprawę samolotu płacisz około 15tys a za zniszczenie przeciwnika dostajesz ledwo 4 tys... Ja rozumiem KONTO PREMIUM, CZOŁGI PREMIUM / SAMOLOTY PREMIUM ale to nie o to chodzi w tej grze, była to gra F2P a zrobiła się P2W bo jedyny sposobem na jakiś zarobek jest kupienie czołgów premium bądź samolotów przez ich niskie koszty naprawy i wysokie współczynniki zarabiania i badania. Pozdrawiam i czekam na zmiany. Miejmy nadzieje, że ślimak nas wysłucha bo nie ja jedyny mam takie zdanie.

EDIT
po zmianach w ekonomi jest gigagit :)
ale poprzedni komentarz zostawie dla dzieci żebym powiedzieć jak kiedyś cięzko miałem a teraz to nie ma.
Posted May 23, 2023. Last edited February 25.
Gra prześwietna! Szczególnie zwracając uwagę na tryb wieloosobowy, gdzie jest mnóstwo serwerów z różnorakimi modyfikacjami jak i bez modyfikacji. Gra tak jak poprzednie części Army ma bugi, wiadomo nie jest idealna ale te bugi dają tej grze ciekawy charakter. Uważam że cena gry jest adekwatna do jej jakości. Jest to gra na wiele, wiele, wiele godzin bardzo dobrzej zabawy!
Jeżeli ktoś rozważa nad kupnem gry gorąco polecam!
Posted January 31, 2020.