Products
in account

Recent reviews by chipi

Showing 1-3 of 3 entries
1 person found this review helpful
631.6 hrs on record (47.8 hrs at review time)
Early Access Review
f
Posted March 1, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
441.0 hrs on record (219.9 hrs at review time)
Early Access Review
DayZ je veľmi dobrá survival "horor" hra :) Prvé začiatky v hre DayZ sú veľmi tažké kedže nepoznáte prostredie a ani kde sa nachádzate. DayZ sa odohráva na mape menom Chernarus s rozlohou 225km2. DayZ je prvá vec prežiť, musíte si hľadať jedlo, vodu, oblečenie, zbrane, pretože ak nemáte zbrane aspoň niejakú tu sekerku zombící vás dostanu. DayZ je ešte iba early access alpha to znamená že predbežný prístup do hry alfa, nato že hra je ešte iba vo vývoji tak je veľmi dobre spracovaná či už graficky alebo ako real survival simulator. Hra dostala veľmi dobre ocenenia za best multiplayer hru a také veci :). Prvé začiatky budu veľmi ťažké pretože neviete určiť kde sa nachádzate a čo mate robiť. DayZ je dobre hrať ako tím alebo niejaký parťáci, plati pravidlo v dayz čím viac vás je tím väčšiu šancu máte prežiť. Hra za takúto cenu je veľmi dobrá kedže tá hra je veľmi detailne spracovaná na verziu alfa. Full verzia hry DayZ ma vínsť v roku 2016 s cenou okolo 40-50€. DayZ utiahne skoro každý počítač no nie na maximum, pretože hra stále ešte neni dobre optimalizovaná a každý hráč vo veľkých mestách ma problem s FPS. Mám nahratých už okolo 200+ hodín na dayz a poviem vám nikdy sa tam nenudím pretože máte tam "akcie" ktoré sa týkaju napríklad letiska, millitarok, atď.
-UPDATE 2017-
Hra stále alfa. Po sľubovaní developerov od hry sa nedá veľmi čo čakať. Táto hra skončí niekde na dne zabudnutá ako vrak ľodí.
Posted June 10, 2015. Last edited November 22, 2017.
No one has rated this review as helpful yet
1,026.3 hrs on record (443.1 hrs at review time)
CS:GO Review
Best Game Ever