Recommended
0.8 hrs last two weeks / 308.9 hrs on record (65.7 hrs at review time)
Posted: Mar 2 @ 7:41am

GTA série je jedna z mých nejoblíbenějších sérii, ale tahle hra mě chytla tak moc že bych řekl ze je to i moje nejhranější hra (hru vlastním také na EPIC GAMES STORE, kde mám 400h pouze na Onlinu), sice je tu dost chyb/bugů co se týče GTA Online a navíc dost modderů, ale i přesto pokuď máte nějakou skupinku kamarádů tak to muže být sranda, co se týče SINGLEPLAYERU tak bych řekl že tato hra má jeden z těch nejlepších příběhů, navíc jsem rád že zde mužů hrát za více postav, a navíc hru jsem měl za cca 2-3 dny dohranou. Výhodou hry jsou také módy do SP třeba graficky mód, který hru dokáže neskutečné změnit, a budete si připadat že nehrajete GTA, nebo také policejní módy, které můžete Roleplayovat. Potom tu je FiveM, který věřím ze někoho baví, ale já jsem raději na Online. Navíc pořizovací cena od 9€ až do 13,50€, což mi za tuhle hru přijde někdy jako odměna. Škoda že se Rockstar o tu hru už moc nestará, stejně jako u RDR Online.

GTA ONLINE — 9/10
GTA SINGLEPLAYER — 10/10
GTA FiveM — 7/10
(Vím že někdo nebude souhlasit s mým hodnocením, ale přece je to moje hodnocení)
Comments are disabled for this review.