Recent reviews by Thomson

1 person found this review funny
1,355.6 hrs on record (222.8 hrs at review time)
CS:GO Review
Counter Strike Global Ofenzive neboli CS:GO je podobná jako její předchudci Counter Strike Sours a Counter Strike 1.6.Ale jsou tu také změny jako skiny co dostaváte randomě po dohráti jakehokoliv match makingu.A je tu třeba přidaní mod Kompetetivní kde je 5 na 5. Dale tam je třeba arms race atd. V teto verzi je rozhodně vilepšena grafika ale i přidané zbraně.
Upřímě je to moje nejoblíbenější hra co sem zatím hrál proto uděluji 89%
Posted December 23, 2014.
1 person found this review funny
State of Decay je sama o sobě stejna jako ostatní survival hry.Hledate zasoby zabíjite zombíky atd. Ale tato hra ma příběh všech postav každá postava má svou roly.Ma to ale aji svoje mouchy protože tato hra byla vivíjena na konzole tak se její naroky trošku změnily k horšímu stejně jako u dayz od českeho vívojařského studia bohemia interactive.Takže v teto hře mam okolo 20-25 fps proto teto hře uděluji 55%.
Posted December 23, 2014.
3 people found this review funny
Early Access Review
Tato hra je dobra je lepší než její předchudce arma 2 dayz mod ano zombíci se pořad probagují tekstury a da se zabít bagem na žebříku to je problem alfy jinak to je víborna hra a vyvojaří bohemia interaktiv se snaží tuto hru vylepšovat ale pořad v té hre je velkí problem z naroky na grafiku je hrozné že k hře kerá ma stejnou grafiku jako arma 3 a arma 3 se my rozjede na 150 fps ale dayz standalone se mi nerozjede na 60 fps to mě opravdu sklamalo.Teto hře damam 75%
Posted December 7, 2014.
1 person found this review funny
nejlepší hra co sem kdy za střílečku hral doporučuji
Posted April 28, 2014.
hustííííííííííííííííí