Products

Showing 1-10 of 35 entries
2 people found this review helpful
0.9 hrs on record
Клац-клік і життя нема.
Гра в яку граєш, коли вже ні на що сил немає...
Posted November 25, 2023.
2 people found this review helpful
2.8 hrs on record (0.8 hrs at review time)
Дуже мила гра з короткими сесіями та повним проходженням за 2-3 години.
Це одна з тих ігор, що коштують дешевше ніж більшість речей у цьому чорному світі, але здатні подарувати більше радості й прикрасити ваш вечір!
Posted October 15, 2023.
9 people found this review helpful
2 people found this review funny
0.7 hrs on record
Early Access Review
Прислів'я трейдерів: акції ростуть, якщо ти ними не володієш і падають щойно ти заклав хату, щоб їх купити!
Posted September 29, 2023.
1 person found this review helpful
0.2 hrs on record
Початок неймовірної серії...
Posted August 22, 2023.
8 people found this review helpful
5.4 hrs on record (1.2 hrs at review time)
Colored Effects – це дуже простенька, але надзвичайно комфортна головоломка.
Я не очікував багато від гри, щоб не розчаровуватися дарма, але мені не довелося, бо тут все що треба і навіть більше за свою ціну!

Серед приємностей у грі різноманітні здібності, спецефекти, доступність і простота. А тепер по черзі про кожен.

Різноманітні здібності
Якщо зазвичай головоломки крутяться довкола одного, але гнучкого елементу (сокобан, baba is you, судоку), то тут таких елементів декілька, вони надзвичайно різні і місцями, навіть дають простір для цікавих механік! І це я вже мовчу про чергування рівнів з битвами, які також частково головоломки!
Я навіть впевнений, що їх можна буде розвинути у наступній частині.

Спецефекти
Оці переходи між екранами меню якось дуже мені вже сподобалися, тому виділяю це у окремий пунктик. Нечасто побачиш таку увагу до ефектів у маленькому проєкті.

Доступність
Мабуть, перше що мене злякало, коли я побачив цю гру, це як буде людям з іншим сприйняттям кольорів? І це приємно, тут це продумано і є режим зі спеціальними позначками! Здивований, що це не згадують ні в описі, ні на зображеннях гри!

Простота
Мабуть, це не той пазл над яким вам доведеться провести години, щоб потрапити у інші кімнаті. Цілком ймовірно, що тут навіть деякі пазли можна пройти спробувавши усі варіанти (з босами так не вийде!).

Щодо недоліків, то моя особиста нелюбов, коли справа стосується головоломок, це коли ти можеш загнати себе у глухий кут і потрібно починати спочатку. Так, тут таке можливо і це згадують у описі, але швидкий перезапуск, збереження у межах рівня роблять цю неприємність нейтральністю.

Загалом, дуже приємна головоломка, у яку розробник навіть погодився додати українську <3
Тому купляйте і насолоджуйтеся перекладом завдяки мені та Danielle Tlumach!
А я тим часом чекатиму гру на Nintendo Switch, щоб купити її ще там!
Posted June 28, 2023.
45 people found this review helpful
2.9 hrs on record
Гра доволі унікальна з точки зору ігроладу, бо змушує вас натискати на ворога, щоб завдавати йому пошкодження і при цьому ви будете затискати певну клавішу, щоб використати ту чи іншу здібність атаки (слабка, сильна плюс ефект атаки). Блокування теж незвичне. У залежності від ворога вам буде необхідно затискати щит у певних ділянках екрану (щось ніби як у osu!), а у сумарності зі здатністю відбивати удари, що летять на вас це перетворюється на веселу пригоду вашої мишки екраном. Активніші рухи, мабуть, тільки у MOBA чи RTS. І це складно, повірте. Якщо після декількох тренувань на маленьких монстрах я швидко випрацював певну стратегію, то першого боса перегравав з десяток разів (частково через нерозуміння як діяти).

Сюжет тут дещо сплутаний і, більшою мірою, іронічний, тому тут це навряд буде причиною номер один до покупки.

Тому, якщо те що ви прочитали, чи побачили в ігроладі, вам здалося прекрасним (або принаймні заінтригувало), то купляйте гру - не пошкодуйте!
Posted May 17, 2023.
7 people found this review helpful
1.1 hrs on record
Bosorka це якісний представник свого жанру, що за дуже невелику ціну для нашого регіону подарує вам до 10 годин цікавої гри (принаймні, я так відчуваю).

Виразний візуальний стиль з ефектами, гнучкість та унікальний світ це сильні сторони цієї гри. Я впевнений, що не я єдиний думав про польоти на мітлі як про одну з таких собі мрії, які хотілося б колись спробувати, й тут це можливо не суто візуально, а також зі специфічними вміннями, прискоренням та ефектами.

Не кожному підійде крива складності у цій грі. Вона тут доволі стрімка, бо перший світ ви навряд пройдете за першу спробу, про другий... я поки навіть не уявляю як там виживати (тобто, мене ще чекає чимало контенту).

Проте, бажання інвестувати свій час повинно підживлюватися чимось й у roguelike (мандрівних іграх, рогалики) це зараз, зазвичай, досягають через різноманіття предметів, яких, я б не сказав, що тут надто багато. Є шанс, що гра набридне вам до того як ви досягнете умовного останнього світу, але я з цього приводу не лякаюся і чітко розумію що чекати від гри.

На останок додам щодо керування та музики. До ґеймпаду доводиться трішки звикати, бо є трохи кнопок, які потрібно натискати, а я до цього якось не був готовий. Музика драйвова, не заважає й гарно перемикається між фрагментами мапи та відсутності/присутності ворогів.

Дайте цій грі шанс! Вона, можливо, не буде вашою улюбленою, але ви точно отримаєте задоволення!
Posted April 15, 2023.
5 people found this review helpful
2.3 hrs on record (2.1 hrs at review time)
// Огляд ще у процесі написання //
Гра пропонує значно більше ніж я очікував від неї!
Posted January 19, 2023.
5 people found this review helpful
1 person found this review funny
0.8 hrs on record
Early Access Review
Ще одна гра для того, щоб відпочити ввечері і це добре!

Не так давно я почав шукати в колекцію ігри, що ненав'язливо дозволять відпочити пізно ввечері. Reefland виявилася однією з таких ігор. Це гра, в якій медитативний ігролад та спокійні мелодії (або, можливо, Ваша власна музика на фоні) дозволяють відпочити й забутися, бодай на хвилинку.

У грі немає, як такої, глобальної мети чи цілі. Вам необхідно заселити острів й при цьому заробити необхідну кількість балів. Найбільше ця гра мені нагадала ISLANDERS. Остання має трішки більшу варіативність, що зображає Reefland як простіший аналог – але це аж ніяк не шкодить, бо тут значно коротший час сесії.

Будемо чекати нових будівель та покращень!
Posted October 17, 2022.
10 people found this review helpful
2.5 hrs on record
Цікавий ігролад, що використовує здібності Вашої камери (але необов'язково).
Історія, що змусить Вас полюбити себе хоч би трішки більше (й, можливо, не порівнювати з іншими).
І врешті-решт, це досвід на один вечір і й Ви точно лягатиме спати з однією завершеною справою!
Posted November 29, 2021.
< 1  2  3  4 >
Showing 1-10 of 35 entries