Not Recommended
0.9 hrs last two weeks / 638.5 hrs on record (19.2 hrs at review time)
Posted: Dec 5, 2017 @ 8:56am
Updated: Dec 5, 2017 @ 10:27am

Gra ma duży potencjał
Ogólnie walka daje satysfakcję (po 2 minutach leżenia w trawie nagle mamy możliwość otwarcia ognia do niczego nie spodziewającego się gracza),

strzelanie daje mocnego kopa adrenaliny(bo często bywa, że ten niczego nie spodziewający się gracz jest lepszy od nas i ma lepszy sprzęt lub ma ,,ogon" i i zaraz jak my się zdemaskujemy to ktoś inny pośle serie w naszą stronę),

aspekt taktyczny widoczny jest w grach dla 2 lub 4 zawodników, ale nawet jak grami sami ma również mocno strategiczny charakter(czy wychylić się za drzewa, czy wyjść z domku, a może poczekam aż sami zaczną się strzelać, a ja poleżę i popatrzę).

Ten battle royal może nie daje wielkiego przełomu w rozgrywce, ale jest mocno medialnie rozdmuchany jako, że jest to najlepsza tego typu (nie wiem czy to prawda).

Nie wybaczę mu tylko jednej rzeczy optymalizacji, jest tak januszowa, że w moim przypadku trzeba leżeć około 3 min zanim załadują się wszystkie tekstury-masakra.

Zmienię opinię przy nowych aktualizacjach, które pojawią się niedługo.

Zasługuje na 8/10, ale efekt ten psuje wspomniana optymalizacja dając ostatecznie 2/10(napewno ocena ulegnie zmianie w momencie wydania ostatecznej wersji gry).