已評論
產品

-<[$|n|4|k|3]>- 最近的評論

目前顯示第 1-10 項,共 10 項
總時數 68.0 小時
Elképesztően jó game, tudom ajánlani a HP univerzum kedvelőinek! Rengeteg tartalom van benne és felfedezni való és érdekesség! 10/09 nálam a game, azért "csak" ennyi ,mert habár az univerzum azonos lehetne több utalás crossover az eredeti HP univerzummal szvsz.
張貼於 2023 年 11 月 27 日。
總時數 2.7 小時
It's a good game, but unfortunately it's unplayable on Epic for some reason. I installed it on the same hard drive with the same machine and default settings, intermittently, slowly or not loading textures at all. I don’t understand that it runs smoothly on Steam and can be enjoyed, and Epic doesn’t, whatever I do.
張貼於 2021 年 12 月 20 日。 最後編輯於 2021 年 12 月 20 日。
目前尚未有人將此評論標記為值得參考
總時數 3,267.2 小時 (評論時已進行 2,131.5 小時)
CS:GO 評論
Good!
張貼於 2019 年 6 月 29 日。
4 個人認為這篇評論值得參考
總時數 41.8 小時 (評論時已進行 19.0 小時)
搶先體驗版評論
Reszkess Minecraft! Habár még csak Early Access úgy gondolom minden esélye megvan rá,hogy sikeres game legyen és,hogy sikerességében a Minecraft babérjaira tőrjön. Már most annyi tartalom van benne,hogy el lehet veszni kb. Amiben ez a játék több mint az említett:

-Óriási világ, tényleg, nem tudom van-e vége, több sziget is van.
-Rengeteg craftolási lehetőség,szerencsére a legtöbb cucchoz le van írva,hogy mi kell, autót is lehet építeni!!
-Grafikailag szebb mivel nem blokkokból épül fel,hanem poligonokból
-Nagyon jó terraformálási lehetőség és építkezési mód.
-Néhány mechanika egészen összetett. pl tábortüzet nem csak lecraftolod és kész a tűz,hanem annak bizony tüzelő anyag kell és meg is kell valamivel gyújtani és eső által és bizonyos idő elteltével elalszik,ha nem tápláljuk és védjük.

Amiben jelenleg nem a legjobb:
-Újabb craftolások csak bizonyos tárgyak lecraftolásakor vagy megszerzésekor vállnak elérhetővé
-Egyenlőre pár állaton kívül (medve,farkas,puma,cápa) nincs komolyabb ellenfél, vagy legalábbis nem találkoztam vele.
-Nem elég változatos a karaktergenerálás, gondolom ez még változni fog.

Szóval egyenlőre nagyon ajánlott ez a játék a sandbox ,craftolós ,túlélős játékok kedvelőinek! (Habár egyelőre inkább a sandbox és a craft ami előtérbe van, remélem idővel a túlélés is jobban előtérbe kerül, éhezés illetve fázás már most is van,de fázni pl csak magas hegyeken fázott a karakter. Ja igen éhezés, szinte mindig éhes a karakter, már már idegesítően sokszor. )
張貼於 2018 年 1 月 18 日。
目前尚未有人將此評論標記為值得參考
總時數 12.4 小時 (評論時已進行 7.8 小時)
Aki ismeri az előző részeket azoknak bátran ajánlom, hozza az első rész brutalitását. Nosztalgiafaktor level 9999.
張貼於 2017 年 11 月 23 日。
1 個人認為這篇評論值得參考
總時數 58.9 小時 (評論時已進行 54.4 小時)
Aki ismeri a Gothic sorozatot annak nem hiszem,hogy sok újdonságot fog mutatni a Risen 3.része. Őszintén bevallom mind a Gothic mind a Risen nagy kedvencem. Risen-nek viszont csak az első részével játszottam. A 2-at volt szerencsém kipróbálni ,de nem igazán fogott meg. Viszont ez ,mindenképpen ajánlott a Gothic kedvelőinek és azoknak akik szeretik az Rpg-ket. Rég játszottam ilyen jó harcrendszerű és hangulatú játékkal, nagyon beszippantott. Szóval tényleg csak ajánlani tudom,ha nem sajnáljátok rá a napokat,mert igen napokra le fog kötni ,ha nem hetekre. Úgy gondolom végső soron,ha jobb nem is lett mint az első rész ,de mindneképp vele azonos minőségű.
張貼於 2017 年 10 月 7 日。 最後編輯於 2017 年 10 月 7 日。
1 個人認為這篇評論很有趣
總時數 278.5 小時 (評論時已進行 160.3 小時)
Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kratfotlós túlélős játékokat :) Van amiben több és jobb mint a Minecraft van amiben kevesebb,de kétségkívül szerintem van olyan jó mint az említett játék, viszont legalább egy haverral érdemes tolni, egyedül hamar megunható sajnos. Ami nekem pluszt adott az a sok boss leginkább és a sokkal több craftolható cucc ,lőfegyverek stb :) A legtöbb boss legyőzése nem egyszerű feladat és türelmet igényel ,vagy érdemes utána nézni mivel győzhetőek le, a türelem egyébként valahogy az egész játékra igaz, ez nem a gyors sikerek kedvelőinek lett kitalálva. Hogy mégis akkor ajánlott -e vagy se? Egyértelműen igen, a műfaj kedvelőinek mindenképp! :)
張貼於 2015 年 12 月 1 日。
1 個人認為這篇評論值得參考
總時數 0.2 小時
Ha tetszett a Modern Warfare 1 vagy 2 akkor ez is fog szerintem. A pörgősségből nem vettek vissza, egyenlőre nem tudok tőle elszakadni,de nem is tervezem,(azért szokni kell egy kicsit az első kettő után) ha valaki csatlakozna akkor bármikor jöhet, a klánba is van felvétel :)
張貼於 2014 年 11 月 3 日。
目前尚未有人將此評論標記為值得參考
總時數 3.3 小時 (評論時已進行 0.2 小時)
Aki akar az jöhetne co-opozni,mert jópofa játék :)
張貼於 2014 年 2 月 23 日。
目前尚未有人將此評論標記為值得參考
總時數 92.9 小時 (評論時已進行 43.4 小時)
Jó játék, igazán élvezetes haverokkal 4en tolni vagy online ,de egyszemélyként is jó :)
張貼於 2014 年 1 月 2 日。
目前顯示第 1-10 項,共 10 項