Produtos
na conta

Análises recentes de -<[$|n|4|k|3]>-

Exibindo entradas 1–10 de 10
68.0 horas registradas
Elképesztően jó game, tudom ajánlani a HP univerzum kedvelőinek! Rengeteg tartalom van benne és felfedezni való és érdekesség! 10/09 nálam a game, azért "csak" ennyi ,mert habár az univerzum azonos lehetne több utalás crossover az eredeti HP univerzummal szvsz.
Publicada em 27 de novembro de 2023.
2.7 horas registradas
It's a good game, but unfortunately it's unplayable on Epic for some reason. I installed it on the same hard drive with the same machine and default settings, intermittently, slowly or not loading textures at all. I don’t understand that it runs smoothly on Steam and can be enjoyed, and Epic doesn’t, whatever I do.
Publicada em 20 de dezembro de 2021. Última edição em 20 de dezembro de 2021.
Ninguém achou esta análise útil até agora
3,312.7 horas registradas (2,131.5 horas no momento da análise)
Análise do CS:GO
Good!
Publicada em 29 de junho de 2019.
4 pessoas acharam esta análise útil
41.8 horas registradas (19.0 horas no momento da análise)
Análise de acesso antecipado
Reszkess Minecraft! Habár még csak Early Access úgy gondolom minden esélye megvan rá,hogy sikeres game legyen és,hogy sikerességében a Minecraft babérjaira tőrjön. Már most annyi tartalom van benne,hogy el lehet veszni kb. Amiben ez a játék több mint az említett:

-Óriási világ, tényleg, nem tudom van-e vége, több sziget is van.
-Rengeteg craftolási lehetőség,szerencsére a legtöbb cucchoz le van írva,hogy mi kell, autót is lehet építeni!!
-Grafikailag szebb mivel nem blokkokból épül fel,hanem poligonokból
-Nagyon jó terraformálási lehetőség és építkezési mód.
-Néhány mechanika egészen összetett. pl tábortüzet nem csak lecraftolod és kész a tűz,hanem annak bizony tüzelő anyag kell és meg is kell valamivel gyújtani és eső által és bizonyos idő elteltével elalszik,ha nem tápláljuk és védjük.

Amiben jelenleg nem a legjobb:
-Újabb craftolások csak bizonyos tárgyak lecraftolásakor vagy megszerzésekor vállnak elérhetővé
-Egyenlőre pár állaton kívül (medve,farkas,puma,cápa) nincs komolyabb ellenfél, vagy legalábbis nem találkoztam vele.
-Nem elég változatos a karaktergenerálás, gondolom ez még változni fog.

Szóval egyenlőre nagyon ajánlott ez a játék a sandbox ,craftolós ,túlélős játékok kedvelőinek! (Habár egyelőre inkább a sandbox és a craft ami előtérbe van, remélem idővel a túlélés is jobban előtérbe kerül, éhezés illetve fázás már most is van,de fázni pl csak magas hegyeken fázott a karakter. Ja igen éhezés, szinte mindig éhes a karakter, már már idegesítően sokszor. )
Publicada em 18 de janeiro de 2018.
Ninguém achou esta análise útil até agora
12.4 horas registradas (7.8 horas no momento da análise)
Aki ismeri az előző részeket azoknak bátran ajánlom, hozza az első rész brutalitását. Nosztalgiafaktor level 9999.
Publicada em 23 de novembro de 2017.
1 pessoa achou esta análise útil
58.9 horas registradas (54.4 horas no momento da análise)
Aki ismeri a Gothic sorozatot annak nem hiszem,hogy sok újdonságot fog mutatni a Risen 3.része. Őszintén bevallom mind a Gothic mind a Risen nagy kedvencem. Risen-nek viszont csak az első részével játszottam. A 2-at volt szerencsém kipróbálni ,de nem igazán fogott meg. Viszont ez ,mindenképpen ajánlott a Gothic kedvelőinek és azoknak akik szeretik az Rpg-ket. Rég játszottam ilyen jó harcrendszerű és hangulatú játékkal, nagyon beszippantott. Szóval tényleg csak ajánlani tudom,ha nem sajnáljátok rá a napokat,mert igen napokra le fog kötni ,ha nem hetekre. Úgy gondolom végső soron,ha jobb nem is lett mint az első rész ,de mindneképp vele azonos minőségű.
Publicada em 7 de outubro de 2017. Última edição em 7 de outubro de 2017.
1 pessoa achou esta análise engraçada
278.5 horas registradas (160.3 horas no momento da análise)
Csak ajánlani tudom azoknak akik szeretik a kratfotlós túlélős játékokat :) Van amiben több és jobb mint a Minecraft van amiben kevesebb,de kétségkívül szerintem van olyan jó mint az említett játék, viszont legalább egy haverral érdemes tolni, egyedül hamar megunható sajnos. Ami nekem pluszt adott az a sok boss leginkább és a sokkal több craftolható cucc ,lőfegyverek stb :) A legtöbb boss legyőzése nem egyszerű feladat és türelmet igényel ,vagy érdemes utána nézni mivel győzhetőek le, a türelem egyébként valahogy az egész játékra igaz, ez nem a gyors sikerek kedvelőinek lett kitalálva. Hogy mégis akkor ajánlott -e vagy se? Egyértelműen igen, a műfaj kedvelőinek mindenképp! :)
Publicada em 1 de dezembro de 2015.
1 pessoa achou esta análise útil
0.2 horas registradas
Ha tetszett a Modern Warfare 1 vagy 2 akkor ez is fog szerintem. A pörgősségből nem vettek vissza, egyenlőre nem tudok tőle elszakadni,de nem is tervezem,(azért szokni kell egy kicsit az első kettő után) ha valaki csatlakozna akkor bármikor jöhet, a klánba is van felvétel :)
Publicada em 3 de novembro de 2014.
Ninguém achou esta análise útil até agora
3.3 horas registradas (0.2 horas no momento da análise)
Aki akar az jöhetne co-opozni,mert jópofa játék :)
Publicada em 23 de fevereiro de 2014.
Ninguém achou esta análise útil até agora
92.9 horas registradas (43.4 horas no momento da análise)
Jó játék, igazán élvezetes haverokkal 4en tolni vagy online ,de egyszemélyként is jó :)
Publicada em 2 de janeiro de 2014.
Exibindo entradas 1–10 de 10