150

< 1  2  3 ... 15 >
Εμφάνιση 1-10 από 150 καταχωρίσεις
4 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
17.6 ώρες συνολικά
Crisis Core я проходив вперше на PSP ще в часи школи. Як же вона мене тоді вразила...
Я ще не був готовим до того, що іграшки можуть бути на стільки кінематографічними, з такими яркими персонажами, з такою чудовою музикою, з таким сумним фіналом... Мені ця історія тоді прям так зайшла, що через пару місяців я вирішив пройти гру вдруге.

Втретє я її пройшов вже в дорослому віці на Switch. Очікував, що вже так не зайде, що застарілі механіки, що є репетативність...Ні, зайшла, думаю, все таки шедевр.

І ось рік тому вийшов ось цей ремейк (чи то ремастер, бо наявність нового рушія ще не означає що це точно саме ремейк).
Ну і, звичайно, я то купив, щоб дати шану цій легенді. Так я пройшов цю гру вчетверте :)

Тут відчуваються рамки PSP, відчувається застарілий геймдезийн, коридорність, але це все ще чудова гра, яка все ще змогла подарувати купу емоцій.
Αναρτήθηκε 15 Ιανουαρίου.
3 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
0.9 ώρες συνολικά
Це як Antichamber на мінімалках, але у VR

Прийдетсья багато ходити по власній кімнаті рівню із неевклідовою геометрією, але ніяких телепортів чи рухів джойстиком - ходити треба на власних двох. А у VR ці всі приколи із простором взагалі вау!

Прям hidden gem знайшов, хоч і на півгодинки лише. Ще і безкоштовно
Αναρτήθηκε 24 Δεκεμβρίου 2023.
8 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
12.4 ώρες συνολικά
Ой, змішані відчуття...

Така собі компанія на 10 годин з дуже посереднім сюжетом та коридорними локаціями рівня старих Medal of honor. Якого біса це займає 170ГБ !?!?!

А тепер по порядку :)

Сюжет...Ну виглядає як дитяча добра казочка під героїчну музику. Щоправда ці дитячі персонажі іноді убивають ворогів із жорстокістю рівня фільму Безславні виродки. Ну це якщо старатись не думати про сюжет, бо якщо почнеш - зразу підуть аналогії з індійським мемним кіно. Сюжет є і на цьому дякую, навіть трішки додали драму під кінець

Більшість місій - це тупо йти в соло на якусь німецьку базу та стріляти у все що бачиш! Хоча є і немало прикольних - як от висадка в Нормандії на березі Omaha, де ще таке побачиш у VR? Десь прийдеться плавати, десь проїхатись на лижах, здивувало що тут навіть є місія з паркуром!!! Ну точніше потрібно буде лізти багато вверх.

І так, Call of Duty бінго:
1) З MG-42 постріляти по толпі біжучих на тебе ботів давали
2) Місія, де ти сидиш в літаку-бомбардувальнику і з тюрелей розстрілюєш літаки Люфтваффе, присутня
3) Стелс-місія в морі на кораблі в німецькій формі під прикриттям - є
5) Погоня на автомобілях, де ти граєш в ролі стрілця, - є
6) Постріляти на даху церкви із снайперської гвинтівки можна
7) Про місію на танку, хай вона і убога для ВР, теж не забули
8) Та і з Панцерфауста теж танчика підбита по сюжету потрібно

Ну і нескінченний геноцид ботів.

Якби це була пласка гра, то відчувалась би як польский шутер нульових. Але у VR то все прям сприймаєтсья інакше, навіть на діковий сюжет не харишся.

Графіка дуже гарна по міркам VR, є і гарні краєведи, є локації в місті, поїзді і тд.
Досить все деталізовано, хоч і не хватає інтерактивності - можна лише взяти в руки якусь 3Д модель і просто кинути. По міркам сучасного VR це мало, але це ж шутан в сетінгу Другої світової, а не Boneworks якийсь.

Хорошою стороною гри є зброя. У арсеналі тут купа автоматів, кулеметів, снайперський гвинтівок, дробовиків тощо. Все гарно стріляється, перезаряджаєтсья, як і має бути у ВР.

От тільки оптимізація тут ну взагалі не дуже. На 3080 TI на Valve Index не можу грати на ультрах, є немало моментів, де щось десь просідає. Ну а оптимізація ресусрів яка? 170гб!!!

Загалом, чи коштує це 40$, хоч в нашому стімі воно1000 грн? З однієї сторони - ні
Але для ВР подібних іграшок просто немає..Ну ще хіба Sniper Elite VR. Більше того, у ВР взагалі не так багато повноцінних проектів, де є довготривала компанія із сюжетом та купою місій. А тут це є, хоч до рівня пласких іграшок далеко...

Кажуть, що тут був файний мультиплеєр, але він вже вимкнений і його не погарти :(

Цю гру можна купити як інвестицію в розвиток ВР сфери, якшо ви дофіга ідейний, але і чисто і без цього якийсь фан вона подарувати може
Αναρτήθηκε 4 Δεκεμβρίου 2023. Τελευταία επεξεργασία 5 Δεκεμβρίου 2023.
11 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
41.4 ώρες συνολικά
Ну все, гештальт закритий - нарешті я її пройшов! Без єдиного чита, хоча все ще деякі пам`таю :)

Спочатку були сумніви чи буде гра здаватися такою кльовою, як це було в дитинстві у часи комп`ютерних клубів. Я вже пройшов і GTA 5, i RDR 2, а чи зможе мені зайти старенька GTA SA?...Змогла! Так, десь геймдизайн вже застарілий, десь відчувається затянутість, але виявилось це все ще суперова гра з відмінним геймплеєм навіть для 2023ого року.

Наслухавшись купу відосів на Ютубі про The Definitive Edition, я очікував чогось поганого... Я не знаю якою була гра на релізі, але зараз з нею все добре. Так, десь картинка пересвічена, десь стало більше "мультяшності", але загалом гра справді виглядає дуже гарно! Деякі краєвиди в правильному ракурсі (у правильним час і погоду) взагалі віддають вайбом GTA 5, як мініум не гірше. Відчувається як старенька іграшка охорошилася.

За весь час зустрів пару багів, які на геймплей особливо не впливали: то перехожий заспавнився у повітрі і впав, 1-2 рази пропадав автомобіль, коли я відвів від нього погляд...Ну може ще щось і це за всю гру. На RTX 3080Ti в ультра пресеті + DLSS гра більшість часу йде в 120FPS. На Steamdeck я локнув на 40фпс і спокійно грав на високих налаштуваннях, дякую Steam cloud. Додам тільки, що в грі є якийсь тип погоди, при якому ФПС падає в 2 рази, але таке бувало не часто.

Я певен, що із секти "раніше було краще" майже ніхто ніколи не проходив орігінальну гру до кінця, в першу чергу через надмірну складність. Саме по цій причині я би не грав в орігінал зараз. Колись мене бісило, що як тільки провалиш місію, то треба знову вантажитись, їхати на точку старту завдання, знову заново все проходити і знову провалити через складність цих місій. В Definitive Edition завдання дещо спростили, а ще найголовніше - додали чекпоінти. Прям завдяки останньому гру можна спокійно пройти зараз.

Кайфонув
Αναρτήθηκε 22 Νοεμβρίου 2023.
1 άτομο βρήκε αυτήν την κριτική χρήσιμη
1.6 ώρες συνολικά
Хоч це прям невеличка іграшка на годинку, але вайби першої Silent hill я схопив добрі.

Прям ця вся еститка першої PlayStation, топорність, атмосфера, всратість ракурсів камери...Тільки що туманного міста не хватило

Локаєш фпс, ставиш 4:3, граєш з геймпаду (або зі стімдеку як я)....ммм

Прям дійсно кайфонув від такого потоку ностальгії
Αναρτήθηκε 2 Νοεμβρίου 2023.
8 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
16.8 ώρες συνολικά
Раз в свій час купував цю гру за фулпрайс, так вона мене сильно зацікавила, значить є сенс і залишити відгук тут :)

Перші півгодини я просто ловив люте захоплення! Спочатку подумав, що це якийсь VR-ний The last of us чи що...

Ти ходиш по мертвому постапокаліптичному місту, порослі деревами вулиці, мертві занедбані квартири, і це все ще і з сюжетом...Натрапляєш на не дуже дружніх людей, пара сюжетних моментів і ти вже від них тікаєш моторному човні....Атмосфера просто на висоті! Прям також пригадался Metro Exodus в літніх локаціях...

Я вже подумав, що такою буде уся гра...Ні :)

Потрапляєш значить по сюжету в якусь стару занедбану квартиру і гра перетворюється просто в лютий Escape room! Просто, різко міняється все! Оця квартира стане тобі як рідна))) ти тут проведеш не одну годину, будеш знати кожну поличку, знатимеш де що лежить. З цього моменту вся гра стає тим, що тобі потрібно переміститись кудись у часі, поробити якісь справи і повернутись назад, щоб знову переміститись кудись у часі

Так ось, це лютий Escape room! Прям в гіршому значенні цього слова!

Це як уявити I expect you to die, з не меншою складністю, але ти граєш не один рівень, а всі рівні одночасно! І при тому що ти постійно між рівнями повинен телепортуватися, брати предмети з одного, щоб заюзати їх в іншому...

А складність усіх загадок просто діч якась...Старі Resident Evil це як дитячі кросворди

От стара гробниця! Я маю там щось розгадати і тд... що маю зробити? Взяти вудочку з квартири, начепити гачок, взяти таракана з підлоги, вийти з квартири і піти до калюжі знизу (цю калюжу я просто раз бачив на самому початку гри, десь годин 5 назад до цього і навіть не акцентував увагу), опустити гачок, виловити жабу, телепортуватися з нею у той храм (який є одним з десятка локацій в грі), і в тому храмі своїми руцями жабу піднести до свого рта, шоб спрацював скрипт якийсь ритуал...Якого біса я маю сам до цього додуматись???

І так з купою загадок! Ти маєш завжди знати де який предмет ти колись бачив, де на якій локації він лежить, щоб через багато годин геймплею про нього раптом згадати, бо сам він тобі знадобився по сюжету! В мене просто люто горів зад від цієї гри...

Тут завжди на 5 хв геймплею припаде 5 хв перегляду проходження на ютубі...Я ще якось намагався сам щось робити, але щоразу я тільки: "А ТАК ШО МОЖНА? ЯК МАЮ ДО ЦЬОГО САМ ПРИЙТИ!?!?!?". Я вже декілька раз був на межі видалення гри...

Але мій взірваний пукан компенсувся просто шикарною графікою, атмосферою, інтерактивністю кращою ніж навіть у Half Life Alyx...

І знаєте в чому унікальність для мене цієї гри? В тому що за одну сесію я міг відносити її як до власного списку шедеврів, так і до того щоб видалити її до біса, залишивши негативний відгук...Бо курва нашо робити такі складні загадки?..Ненавиджу!

Певно якщо хтось любить такий жанр, то може і більше зайде...А я цю гру ненавиджу та обожнюю одночасно

І за останнє точно рекомендую!
Αναρτήθηκε 25 Οκτωβρίου 2023. Τελευταία επεξεργασία 25 Οκτωβρίου 2023.
Βρήκατε χρήσιμη αυτήν την κριτική; Ναι Όχι Αστεία Βραβείο
Κανένας δεν έχει αξιολογήσει ακόμη αυτή την κριτική ως χρήσιμη
12.7 ώρες συνολικά
Це найвіарніший віар із всіх віарів, які я коли-небудь віарив
Αναρτήθηκε 22 Ιουλίου 2023.
3 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
7.2 ώρες συνολικά
Короткий, але чудово проведений час!

На початку мені здавалось, що це якийсь хоррор: от напружена атмосфера, от відчуваєш що щось відбуваєтсья не так, лякала мене дивна відсутність людей...Прям якийсь вайб Alien Isolation чи що

В середині гри, коли лячно вже давно перестало бути, то гра переросла в якийь Sci-fi аналог Firewatch, де терба багато спілкуватися по рації, робити що тобі кажуть і на шляху наматись зрозуміти що курва взагалі відбувається

І от коли ти вже починаєш шось розуміти, то відчуття наче ти дивишся якусь серію Чорного дзеркала, де все дуже складно, а ще всякі етичні питання щодо штучного інтелекту і тд

Кінцівка мене не те що би сподобалась, але здивувала і впринципі логічна

І це все під кльову графу, атмосферу, саунд дизайн

Годне інді, хоч під кінець бігати набридло вже. Це прям вау розуміти, що гру зробили лише одна людина :)

З.І.
Сюди би VR, додавши всяких інтерактивних предметів та фіч, типу можливісті тримати рацію в руках і тд, взагалі каеф був би

Αναρτήθηκε 2 Ιουλίου 2023.
5 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
15.0 ώρες συνολικά
Прям дуже незвичне поєднання інтерективного кіно рівня Telltale та рогалика. Квестові елементи, необхідність бомжувати та думати про гроші чи їжу, колоритні персонажі.

Елементами рогалика тут є те, що кожна наступна сцена - це якась майже рандомна сцена із великої кількості вже заготовлених розробниками. І при першому проходженні ви побачите відсотків 90% цих сцен, просто що порядок буде рандомний.

Кожен забіг нам дають обрати нового персонажа, з різними фінансами, локацією та шляхом, необхідним дістатися до Road 96. А там ми вже самі обираємо чи це буде автостоп, чи автобус, чи пішки, чи може викрасти якусь тачку...

На шляху ми будемо зустрічати різних персонажів: чи то пропагндистка місцевого телеканалу, чи представники підпілля, які боряться з диктатурою...А ти всього лиш підліток, який намагається втекти з тоталітарної країни

Пройшовши гру, ще і непомітно вибив усі ачівки :D
Αναρτήθηκε 9 Ιουνίου 2023. Τελευταία επεξεργασία 14 Ιουνίου 2023.
13 άτομα βρήκαν αυτήν την κριτική χρήσιμη
26.8 ώρες συνολικά
В часи школи заради цієї гри мені хотілося PS3...
В часи універу мені хотілося заради неї PS4...
Але і в часи, коли почав працювати, я не купував PS5... я надто я люблю PC та Steam, а заради однієї гри брати цілу консоль така соб ідея

Але зараз я розумію, який шедевр я пропустив...

Якість сюжету, персонажів, діалогів, реплік такі, що після проходження як наче сезон якогось серіалу подивився, недарма це серіалом потім і стало...

При тому що і геймплей на вищому рівні: при середньому рівні складності ти маєш і достатній дефіцит припасів, щоб гра трималась на рівні survival horror, щоб заставляла тебе досліджувати хоч і коридорні, але напіввідкриті локації (то окремий кайф), заставляла надавати перевагу стелсу, а це нерви трішки ще пощекоче...Та і застрелити з дробовика пару тварюк це також кайфи, стріляти з буль-чого тут приємно.

Картинка така, шо частина геймлпею тут робити скрішноти :)
Це одна з найкрасивіших іграшок, які я коли-небудь грав. На вищому рівні музика, ембіент, навіть просто з технічної сторони, коли говорить Еллі, то чисто по звуку ти розумієш де вона, чи між вами є якась перешкода, чи ви в різних кімнатах, чи знаходитесь на вулиці, в коридорі чи десь...І загалом загальна картинка мутить просто шикарну атмосферу мертвого світу

Краще одна така гра за фулпрайс, ніж десятки дешевших посередні шпілок (говорю вже як консольщік)

Просто шедевр 10 із 10

Офіційно заявляю про старт очікування закінчення бета тесту на другу частину :D
Αναρτήθηκε 22 Απριλίου 2023. Τελευταία επεξεργασία 28 Σεπτεμβρίου 2023.
< 1  2  3 ... 15 >
Εμφάνιση 1-10 από 150 καταχωρίσεις