0.0 hrs last two weeks / 333.3 hrs on record (19.6 hrs at review time)
Posted: Mar 5, 2017 @ 7:53am
Updated: Apr 15, 2019 @ 3:12am

Prześwietna aplikacja do projektowania animowanych tapet na podstawie modeli 3D!
Zalety:
- Sceneria 3D
- Tutoriale dla amatorów
- Gotowe tapety stworzone przez twórców z możliwością edytowania
- Zmiana barw scenerii/obiektu czy prędkości animacji
- Integracja z kolorystyką systemu ( tj. Pasek zadań Windows ) ( Zmiana kolorów odpowiednio do tapety )
- Minimalne zużycie Procesora i Dysku
- Zmiana ustawień animacji, ilości klatek na sekundę
- Pełna integracja ze Społecznością Steam i Warsztatem
- Język Polski ( w większości )
- Możliwość ustawienia dowolnego pliku np. GIF lub MP4 jako tapetę ( po odpowiedniej obróbce w projektorze )
- Wsparcie wieloekranowe: Rozciągnięcie jednej tapety lub ustawienie dwóch różnych tapet na dwóch monitorach ( i nawet więcej <3 )
- Szybki rozwój społeczności - multum tapet dostępnych w Warsztacie
Wady:
- Trud w projektowaniu, tutoriale są dość łatwe ale ktoś kompletnie zielony może mieć problemy ze zrozumieniem, tak jak w moim przypadku. Podstaw nauczyłem się sam, reszta to kwestia tutoriali
- Skomplikowany wygląd HUD - na początku w ustawieniach tapet wszystkie paski mogą wydawać się skomplikowane więc tak jak tłumaczyłem wyżej, podstaw musicie nauczyć się sami lub poprosić kogoś o pomoc

Najszczerzej polecam, wiele godzin zabawy w projektowaniu
Jeśli potrzebujesz jakiejkolwiek pomocy, zapraszam czytelników do kontaktu ze mną.

EDIT:
Zaktualizowano wsparcie wieloekranowe
Usunąłem kilka wad które zostały naprawione.
Dziękuje "Leondas" za pomoc

*** W miarę użytkowania oraz nauki obsługi będę starał się aktualizować kilka punktów
2 Comments
xSuicid3 Mar 10, 2017 @ 11:05pm
Dzięki za zainteresowanie, jednak da się wyłączyć wyłączanie się aplikacji.
Szczere dzięki, zaraz poprawię :)
Leondas Mar 10, 2017 @ 5:30pm
"Wyłączanie się aplikacji podczas używania pełnoekranowych aplikacji ( Używając przeglądarki przez przeźroczysty pasek zadać widać zatrzymaną aplikację )"
To nie błąd, tylko jedna z opcji programu. Można wyłączyć automatyczne pauzowanie w opcjach.
"Brak wsparcia dla wielu ekranów, to coś na co wiele osób się tu skarży"