2.9 hrs last two weeks / 1,782.9 hrs on record (1,332.6 hrs at review time)
Posted: Nov 15, 2020 @ 6:33am
Updated: Jun 7, 2023 @ 4:02pm

Nienawidzę tej gry, zmarnowałem w niej 1300h od września 2017 roku, tyle ile człowiek się w niej nawkurwiał to nikt nie wie, a gra dalej, HS strzelony z Kar'a z tym dźwiękiem (nawet nowym) daje tyle samo satysfakcji dziś jak 2-3 lata temu.

Kupuję (prawie)każdą przepustkę, gierka powoli się rozwija, trzyma już nie tak dużą społeczność jak w 2018 ale nadal idzie bez problemu znaleźć mecz szybciej niż w takiej lidze legend.

Dla mnie nie ma lepszego BR

Edit 2023 po 1700h, gamedevi dodają nowe rzeczy, respawn kolegów z teamu jest chyba najlepszą rzeczą jaką zrobili bo zmienia też sporo podejście do walk i strategii, zmienia się trochę meta broni, dodają niuanse i inne pierdołki dodające smaczku, ale to wszystko i tak przyćmiewają setki ujowych skinów związanych często z Kpopem, przepustki są za każdym razem takie same i też mają średnie skiny, często reskiny, skórki progresywne to zdzierstwo totalny hazard... tańce to cringe największy, ale nadal miło jest pobiegać sobie z kolegami przy piwku.

Optymalizacja moim zdaniem jest w porządku, ale nie jest też jakoś super wspaniale czasami jest problem z serwerami, jakby przenieśli się na unrealengine 5 myślę że mogło by to sporo pomóc, ale nie ma na to pewnie pieniędzy bo BR to i tak już przekwitający gatunek.