Recent reviews by 🤓hubert gaming

< 1  2  3 >
Część zdecydowanie gorsza od Persona 5. Na plus, że jest Its going down now, ale szkoda, że nie ma czarnucha śpiewającego z części na komórki. Szkoda, że wrócili do formuły nudnych dungeonów i usunęli rzeczy które w fesie były faktycznie czymś czyli ze druzyna sie meczy bo wtedy mozna uznac ze eksplorujesz doline z istotami ludzkimi a nie że przechodzisz cały Tatarus na jedno posiedzenie.

TL;DR;
Persona 5 > Yakuza 8 > Persona 3 > Dungeons End Dragons
Posted May 26.
Dzień dobry wszystkim.
Dzisiaj chcę wam opowiedzieć o grze wideo, w którą ostatnio grałem o nazwie Persona 5 Royal.
To bardzo dobra gra.
Byłem bardzo samotny, ponieważ nie miałem przyjaciół w prawdziwym życiu.
Ale Persona 5 w końcu pozwoliła mi żyć w świecie mojego własnego kawaii japońskiego liceum i zmienić serca zepsutych dorosłych.
Chciałbym również stwierdzić, że Sumi jest obiektywnie najlepszą dziewczyną.
I czuję, jak wiele randek byśmy pokochali, gdyby była prawdziwa.
Z drugiej strony muszę z przykrością stwierdzić, że ludzie, którzy lubią Chihayę, mają absolutnie kiepski gust jeśli chodzi o kobiety.
Gram w Personę 5 dla elementów visual novel.
Chcę tylko czuć się dobrze z wirtualnymi przyjaciółmi w komfortowej atmosferze.
Shin Megami Tensei i Persona 1, 2 są dla mnie nieatrakcyjne, ponieważ są zbyt hardkorowe z ich RPG dungeon crawling.
Dodatkowo moja ukochana waifu Sumi istnieje tylko w uniwersum Persony.
Możesz cieszyć się SMT, ale ja pozostanę przy Personie.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)
Posted March 25. Last edited March 30.
Dzień dobry wszystkim.
Dzisiaj chcę opowiedzieć o grze wideo, w którą ostatnio grałem, o nazwie Persona 4.
To bardzo dobra gra.
Byłem bardzo samotny, ponieważ nie miałem przyjaciół w prawdziwym życiu.
Ale Persona 4 w końcu pozwoliła mi żyć w świecie mojego własnego kawaii japońskiego liceum i dotrzeć do prawdy.
Chciałbym również stwierdzić, że Yukiko jest obiektywnie najlepszą dziewczyną.
I czuję, jak wiele randek pokochalibyśmy, gdyby była prawdziwa.
Z drugiej strony muszę z przykrością stwierdzić, że ludzie, którzy lubią Risette, mają absolutnie kiepski gust jeśli chodzi o kobiety.
Gram w Personę 4 dla elementów visual novel.
Chcę tylko czuć się dobrze z wirtualnymi przyjaciółmi w komfortowej atmosferze.
Shin Megami Tensei i Persona 1,2 są dla mnie nieatrakcyjne, ponieważ są zbyt hardkorowe z ich RPG dungeon crawling.
Poza tym moja ukochana waifu istnieje tylko w uniwersum Persony.
Możesz cieszyć się SMT, ale ja pozostanę przy Personie.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)
Posted January 11. Last edited March 30.
Jest to pełnowartościowe odrodzenie jednej z najbardziej kultowych gier survival horror ostatnich lat. Twórcy z firmy EA Motive postawili sobie za zadanie przekształcić oryginalny tytuł z 2008 roku w nowoczesne arcydzieło, i z pewnością im się to udało.

Grafika w Dead Space Remake to prawdziwy majstersztyk. Środowiska kosmicznych korytarzy i obszarów stacji Ishimura zostały kompletnie przebudowane przy użyciu najnowszych technologii. Detale otoczenia, oświetlenie i efekty specjalne przyciągają uwagę od pierwszych chwil rozgrywki, tworząc niepowtarzalny, mroczny klimat, który przeraża i fascynuje jednocześnie.

Niesamowita dbałość o detal i autentyczność sprawiają, że zarówno weterani serii, jak i nowi gracze, odkryją coś nowego. Jednak to nie tylko wygląd gry podkreśla jej jakość - nowy system dźwięku 3D dodaje niezapomnianą głębię atmosferze. Od charakterystycznego dźwięku kroków bohatera do przerażających odgłosów przemieszczających się po ciemności przeciwników, dźwięk stanowi nieodłączną część doświadczenia.

Remake nie tylko modernizuje oprawę wizualną, ale także wprowadza szereg ulepszeń w rozgrywce. Odtworzony system sterowania sprawia, że kontrolowanie bohatera jest bardziej intuicyjne, co pozwala skupić się na samym doświadczeniu z gry. Zmiany w mechanice walki również są zauważalne - bardziej płynne animacje, nowe kombinacje ciosów i bardziej wymagający przeciwnicy sprawiają, że każda potyczka jest intensywna i wymagająca skupienia.

Największą siłą Dead Space Remake pozostaje jednak wierność pierwowzorowi w kwestii fabuły i atmosfery. Historia inżyniera Isaaca Clarke'a i jego walka o przetrwanie na zniszczonej stacji kosmicznej Ishimura wciągają od pierwszej chwili. Dreszcz emocji towarzyszy każdemu krokom gracza, a nagłe zwroty akcji utrzymują napięcie do samego końca.

W skrócie, Dead Space Remake to nie tylko odświeżony klasyk, ale także nowoczesne arcydzieło, które z powodzeniem wchodzi w interakcję z dzisiejszymi standardami gier. To must-have dla fanów oryginału, jak i dla tych, którzy chcą doświadczyć jednej z najlepszych przygod survival horror w nowej, przerażająco pięknej odsłonie.
Posted November 21, 2023.
Returns
Plusy
  • Muzyka
  • Bitka
  • Data premiery podobna do Twierdza: Edycja Ostateczna
Minus
  • Jak się włącza grę nie ma że prawdziwy agent gra na padzie (duży zawód dla mnie)
  • Lista punktowana
  • Lista punktowana
Posted November 9, 2023.
Dzień dobry wszystkim.
Dzisiaj chcę wam opowiedzieć o grze wideo, w którą ostatnio grałem o nazwie SMT III: Nocturne.
To bardzo dobra gra!
Byłem bardzo samotny, ponieważ nie mam ludzi, którzy zgadzają się ze mną w prawdziwym życiu, ale Nocturne w końcu pozwolił mi żyć w świecie mojej własnej ideologii i odrzucić Boga!
Chciałbym również stwierdzić, że Musubi jest obiektywnie najlepszym zakończeniem! A Freikugelem zabiłbym wielu bogów, gdyby Conception było prawdziwe.
Z drugiej strony muszę z przykrością stwierdzić, że ludzie, którzy lubią Yosugę, mają absolutnie kiepski gust, jeśli chodzi o ideologie!

Gram w SMT III: Nocturne dla dungeon crawling gameplay.
Naprawdę chcę poczuć się źle z wirtualnymi demonami w mrocznej i samotnej atmosferze. Persona 3-5 i jej spinoffy są dla mnie nieatrakcyjne, ponieważ są zbyt swobodne z wygodnymi elementami powieści wizualnej.
Dodatkowo, mój ukochany świat Musubi istnieje tylko w uniwersum SMT. Możesz cieszyć się Personą, ale myślę, że pozostanę przy SMT.

Przetłumaczono z DeepL.com (wersja darmowa)
Posted June 12, 2023. Last edited March 30.
nie kupujcie bo nie kupicie juz i droga ale ja lubie bardzo
Posted August 14, 2022.
wakacje skonczyly sie przedwcześnie, wszyscy instalujcie lost ark i do roboty zeby u kowala klikac 40 razy ze tak chce ulepszyc ten łuk, ale wiecie co to daje?????? Nie wiecie, albo wiecie ale jezeli wiecie to nie wiem po co czytacie recenzje, ale wracajac do tematu w sumie zapomnialem o czym pisalem. A chodzilo mi o to ze ulepszacie gear swoj zeby bic potwory wiecej i lepiej ale po co?? to jest wlasnie to filozoficzne pytanie gej ( z naciskiem na gej) gejmingu no bo jakby nie spojrzec kazda gra dąży do tego żeby w nią nie grać, dla przykładu Terraria - grindujecie fest zeby zabic bossa a z niego leci wam zajedwabista brońka ale co z tego jak juz nic wiecej nie ma. Zastanowcie sie czy w ogole chce wam sie grac w gre ktora nie chce zebyscie w nią grali. A czemu mi sie nie spodobalo no bo wyobrazcie sobie ze po jakichs wyspach plywalem na alt tabie (i wracamy do tematu gier co nie chca zeby w nie grac) no i jak jestem na wyspie to przeklikuje quest line zeby dostac jakies krysztalki do kowala. Czulem sie jak w jakimś limbo czy jak jakiś Syzyf. A i teraz mi sie przypomnialo na 20 postaci, ktore nie byly NPCami 19 to byly boty z losowymi nickami, wykonujace te same ruchy, no straszna chujanga ta gra w sumie. Nie moge powiedziec zeby czas spedzony w Lost Ark jakos okropny, bo chaos dungeony i robienie guardianow solo bylo ok, ale tej grze blizej do gry na telefon niż do gry na konsole. Pozdrawiam
Posted August 2, 2022.
fajna gra fajna fabula nie bede wam spojlerowal ale na bede bym se zjadl (mmm pycha) ale wracajac do tematu fajna gra troche disgajna wiec nie kazdy musi lubic ja osobiscie lubie ale jak mowilem z disgaeą az tyle nie ma wspolnego jak sie moze wydawac gra fajna tylko polecam przyspieszyc animacje bo spedzicie 2 razy wiecej czasu niz bez animacji gra fajna ale trzeba lubic gry fajne polecam
Posted June 26, 2022.
♥♥♥♥♥♥♥♥ ♥♥♥♥♥♥♥ rigged game