killedi
ㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤㅤ
Currently Online
Recent Activity
736 hrs on record
last played on Jun 27
6.3 hrs on record
last played on Jun 27
0 hrs on record
last played on Jun 26
7 hours ago 
___________________________####__________
___________________________######_________
___________________________######_________
____________________________####__________
_____________________________##___________
___________________________######_________
__________________________#######_________
__####__________________#########_________
_######________________###_######_________
_######_______________###__######_________
__####_______________###___######_________
_____##################____######_________
_____##################+rep#######________
______#################____######_________
_______###_______#####_____######_________
______###_______#####______######_________
_____###________#####______######_________
#######_________##########_##############__
___________________________________________
Jun 14 @ 7:04am 
+rep [ Predau lectii de CS:GO la preturi acceptabile, se accepta: droguri ( doar cantitati mari ), bautura ( doar Krug Rose si Moet ). Cursul va cuprinde o gama larga de tactici :
- sa faci spray cu deagle;
-sa impresionezi domn'soarele cu p90u';
-bulanul intentionat;
-dezamorsarea bombei cu smoke-ul, uneori te pierzi prin el si nu mai gasesti bomba, insa nu-i stres;
-aruncare cu efect a flash-ului, uneori nici tu nu-l vezi unde se duce, ba chiar il IEI SI TU ;
-tragerea cu awp in functie de conditiile meteo, in caz de furtuna poti doar sa te rogi la zei;
Tot aici vei invata:
-sa dai tot timpul vina pe restul colegilor;
-cand mori, incepi sa scoti sunete feroce care o sa-i sperie pe coechipieri si sigur meciul este ca si castigat...
+ Multe alte secrete.
La sfarsitul cursului vei fi certificat din start ca un Global Elite !
Jun 14 @ 7:04am 
román geci basznád teherbe a kurva anyádat
bai,,,,, esti gamer ..

cu drag,
nicolas

Sent from my iPhone
Apr 17 @ 4:53am 
stii cateodata ma intreb daca sunt perfect sanatos mental da dupa imi aduc aminte ca joc cs2
Apr 17 @ 4:47am 
Băi, sincer, mă înclin! Îți mulțumesc din suflet că ești în echipa mea. Fără tine, probabil eram deja Premier 20k+, dar viața ar fi prea lipsită de suspans fără un om care să-mi arate că poți să ratezi tot încărcătorul chiar și cu „sub-tick”. Ești dovada clară că poți să joci CS2 și fără să nimerești modelul inamicului, chiar dacă e cât ecranul.

Când e rundă de clutch, știm schema: tu ești deja la monitorul de după moarte, analizând greșelile noastre. Sau, și mai bine, ești singurul supraviețuitor care aleargă cu kit-ul spre spawn-ul advers să admire ♥♥♥ arată apa pe noul motor grafic Source 2 în timp ce bomba explodează în spatele tău.