Recent reviews by Seba2209

Nominowałem tą grę do kategorii "Wybór ma znaczenie" ponieważ ta gra pokazała mi jak ważne są drobne wybory na los całego życia. Do tej gry podszedłem z pewnym dystansem ponieważ o nastolatkach to pewnie dla nastolatków. Nic bardziej mylnego ta gra daje tyle do myślenia ze raczej skierowana jest do dorosłej grupy odbiorców. Polecam
Posted November 23, 2017.
Nagroda najlepszej gry w kategorii "Złoczyńca, którego trzeba przytulić" niewątpliwie powinna należeć do Hitman: Absolution. Ponieważ jest to wychowany z krwi i kości od urodzenia profesjonalny zabójca, który żył z wykonywania kontraktów. Wszystkie poprzednie jego zlecenia realizował zgodnie z pracodawcą. Czyli dostawał zlecenie na człowieka, zabijał go z wyrachowaniem krzywdząc przy tym często niewinnych ludzi. Nikt dla niego się nie liczył, tylko wykonanie zadania, za które dostawał pieniądze i reputacje. To wszystko zmieniło się, gdy agencja zleciła mu zabójstwo swojej wieloletniej przyjaciółki Diana Burnwood, która uratowała mu życie. Agent 47 zawahał się i odezwały się w nim ludzkie uczucia. Gdy dowiedział się że agencja chce jej zabrać dziecko Diany i zmienić w profesjonalnego zabójcę, postanowił temu przeszkodzić. Głownie z uwagi, że obiecał to swojej przyjaciółce pod wpływem emocji. W ten właśnie sposób nastąpiła zmiana głównego bohatera z zimnokrwistego zabójcy za pieniądze. Na człowieka, który chce ochronić córkę swojej przyjaciółki przed naprawdę groźnymi ludźmi, narażając się przez to na poważne problemy. Postawił swoją reputację pieniadzę, żeby uratować nastoletnią dziewczynkę. Profitem tego nie były już pieniądze, tylko uczucia drugiego człowieka. Te argumenty ukazują głównego bohatera w całkowicie innym świetle niż był postrzegany na samym początku. Te argumenty wzkazuja, iż wybrana przeze mnie gra zasługuje na nagrodę w tej kategorii.
Posted November 28, 2016.
Gra swietna, fabularnie cudna, system walki dobry trzeba sie troche pomeczyć i nauczyć żeby nie umrzeć szczególnie jak potow jak na lekarstwo :D Graficznie robi swoje snieg swietny i to ze postać np ma ubłoconą zbroje zakrwawiona albo w sniegu. Potwory też dobre :D nie jest monotomna ani nie nudzi :D Ogromny wybór mieczy tarcz zbroji itd i można je ulepszać trzeba je naprawiać :D
Polecam!
Posted January 11, 2015.
Swietna gra naprawde polecam duzy +
Bardzo grywalna i wciagająca jak zacząłem grać to zamiast zjesc sniadanie to ja cała ukonczyłem i dopiero zjadlem :D
Tylko szybka ponad godzina i przeszedłem fabułe i dodatkowe misje wyzwania.
Bardzo polecam ta gre na zabicie czasu
Posted January 6, 2015.
Nie wiem widok i sterowanie mnie zniechecilo po pol godzinie gry sobie odpuscilem. Ogólnie nic mi sie nie spodobało :(
Posted December 18, 2014.
Bardzo pozytywnie zaskoczyła mnie ta gra chodz nie chetnie ja instalowałem. Lecz po kilku minutach rozgrywki wciagneła mnie na parę godzin że teraz boje sie ją właczac bo niewyłącze. Bardzo dobrze bawi i mimo prostoty trzyma w napieciach caly czas i nie nudzi sie po prostu cudowna gra. POLECAM
Posted October 30, 2014.
Może i gierka dobra ale jestem za młody żeby sie z nią bliżej zapoznać. Odepchneło mnie sterowanie w 2d i system strzelania... może w '90 latach była dobra lecz teraz jak dla mnie nie
Posted October 30, 2014.
Świetna gra fajna na myślenie niezbyt skomplikowana przez to lekka w rozgrywce w której można zostawić trochę czasu. Po jakimś czasie nuży to ze wszystko dzieje się wolno.