Products
in account

Recent reviews by Panthi

Showing 1-3 of 3 entries
No one has rated this review as helpful yet
24.5 hrs on record (3.9 hrs at review time)
Ez egy nagyon jó játék, még ha nem is haverokkal játszod hanem randomokkal. Persze tud bosszantó lenni néhány esetben, de ha jó szobát találsz nagyon élvezetes játék tud lenni. Csak ajánlani tudom, nagyon sokat játszok vele!
Posted September 26, 2020.
No one has rated this review as helpful yet
10.3 hrs on record (0.7 hrs at review time)
Nagyon szeretem ezt a játék szériát, az elsőnek nagyon érdekes sztorija volt, a második inkább az erők kihasználása és gyilkolászás. Még nem játszottam annyira sokat vele, de végig fogom játszani csakis kizárólag a történet miatt. A grafikát próbálták szépre megcsinálni, de szerintem hatalmas hátralépés volt. Borzasztók a cutscene-k a száj mozgás retardált benne, van, hogy a párbeszédeknél az egyik karakter üvölt, a másik meg olyan halk, hogy felirat nélkül nem is tudnám, hogy beszélt. Sajnálom azért, mert ez úgy tűnik mintha össze lett volna csapva, csak azért, hogy meglegyen a befejező része a sorozatnak. Elkapkodták, elhamarkodták, nem is érdekelte őket. Csalódás volt sajnos, de mindenféleképpen kijátszom, mert érdekel a történet. Csak azoknak tudom ajánlani, akik játszották az első két részt akár többször is, anélkül nem érdemes.
Posted January 16, 2020.
3 people found this review helpful
5.3 hrs on record
Kibaszottul, adrenalin dús játék. Egyszerűen a legjobb.
Posted July 1, 2017.
Showing 1-3 of 3 entries