Recent reviews by Magix

Niesamowita gra, wciągnęła mnie na godziny, świetna fabuła zarówno wątku głównego jak i pobocznych, nadal utrzymywana - patrz next gen update, który sprawia, że nawet po dziś dzień grafika robi robotę. Polski dubbing = sztos. Liczba mechanik i szczególików, którymi jesteśmy w stanie sterować jest na medal. Nie wspominając o DLC, które są nawet jeszcze lepsze.
Posted November 23, 2023.
1,658.5 hrs on record (1,193.7 hrs at review time)
CS:GO Review
Co tu dużo mówić, uczeń przerósł mistrza, gram od zmierzchu do świtu, pozdrawiam wszystkich współtowarzyszy broni!
Posted November 27, 2016.
Cudo
Posted June 21, 2015.
Gra daje niesamowite możliwości, co widać po filmikach na youtube. Wystarczy kreatywność i chęci aby zbudować coś epickiego. Ja jestem niestety za głupi na tę grę, ale i tak jest fajnym urozmaiceniem i odejściem od ciągłego strzelania ;) Człowiek lubi czasem pomajsterkować. Polecam!
Posted July 15, 2012. Last edited November 25, 2013.
Gra trzyma bardzo wysoki poziom tak jak wszystkie pozycje Valve. Polecam zakupić od razu Ep1 i Ep2 bo naprawdę masa rozrywki i nic tylko chce się przechodzić :)
Posted December 27, 2011. Last edited November 25, 2013.
Polecam tę grę z całego serca, jeżeli graliście w jedynkę i spodobała wam się - ta jest jeszcze lepsza! i dużo dłuższa! Przez całą grę nie spadało napięcie i chodziłem podniecony świetnymi dialogami, sytuacjami i lokacjami, ale zakończenie mnie TOTALNIE zmiotło. Nie będziecie żałować wydanych pieniędzy!
Posted December 26, 2011. Last edited November 25, 2013.