Recent reviews by Kil M

< 1  2  3 >
Dla mnie gra roku. Może i rok słaby dla gamedevu, ale nie potrafię się do niczego sensownego przywalić. Błędy ? Są - kilka rzędów wielkości mniej jak w przeciętnej grze AAA ostatnich lat. Fabularnie jakieś dno, ale co mnie to skoro to o samochodach jest. Piosenki tylko faktycznie jakieś nijakie dla mnie.

Wszystko inne na plus. Optymalizacja, ilość samochodów, wyścigów, dziadostwa do zbierania. Gra na setki godzin bez realnie jakiejkolwiek konkurencji. W końcu na stimie.
Posted December 1, 2021.
W dalszym ciągu najlepszy lootershooter na rynku. Z cenami DLC mogli by się jednak ogarnąć.
Posted December 1, 2020.
[05.07.19] Gra działa wyraźnie lepiej. Naprawili największy mankament PCtowego wydania - ograniczenie do 30 fpsób przerywników (fatali, fatal blow'ów) oraz krypty. Tak poza tym jest to po prostu bardzo dobra gra. Dla mnie najlepszy MK w jakiego grałem.

Mogli by wywalić w kosmos te głupkowate przedmioty jednorazowe.

[gdzieś koło premiery] Niestety, ale kupowanie gier na premierę aktualnie to zdecydowanie zbyt często c♥♥♥♥♥y pomysł. Tak jest i w tym wypadku.
Niespełna 24h od premiery i zero wyjaśnień nt. tego, że gra w ogóle się nie chce odpalić. Gdyby nie to, że ktoś najwidoczniej postanowił sprawdzić absolutnie wszystkie możliwości by grę odpalić* nie było by mi dane zobaczyć nawet menu.

Negatyw za c♥♥♥♥♥ą komunikację i p♥♥♥♥♥♥♥♥♥e, że "Deweloper obiecuje równocześnie, że otrzymamy port zdecydowanie lepszej jakości, niż w przypadku Mortal Kombat X"~Źródło: https://www.gry-online.pl/

*Ostatecznie grę w moim wypadku da się odpalić tworząc nowe konto w windowsie i odpalanie gry z poziomu tego konta. Dzięki community steama!
Posted April 24, 2019. Last edited July 4, 2019.
Nom...kiedyś ogarnę tą grę.
Posted November 26, 2018.
Remake mojej ulubionej gry z N-Gage:) Jedyny shoot-'em-up, w którym taka kaleka jak ja potrafi coś ugrać. Najlepiej wydane 4zł 11/10
Posted November 18, 2018.
Po bardzo fajnym Rise liczyłem na coś równie ciekawego teraz. Przeliczyłem się. W mojej opinii praktycznie pod każdym względem jest gorsza od "dwójki". Ludzie narzekali (i słusznie) na zbyt wiele walki we wcześniejszych odsłonach. Teraz jest walki praktycznie nie ma - przez całą grę dochodzi do 10? starć. Problem taki, że nie dali nic innego (ciekawego) graczom do roboty. Nawet aspekt metroidvani z "dwójki" został wykastrowanym niemal do zera. Dungeony są proste i sprowadzają się do nienatchnionego wykorzystania jakiejś mechaniki. Nadzieja, że w DLC rozwiną założenia. Fabularnie nadal kupy się to nie trzyma, nadal Tomb Raider jest doskonałym przykładem dysonansu ludonarracyjnego. No i oczywiście musieli rozjebać achievementy. W grach indie od lat nie spotkałem się z tym problemem, a oni w AAA nie są w stanie tego ogarnąć.
Posted November 4, 2018.
Dużo ciekawsze i lepiej zrobione DLC jak ten z Galadriel. Zmienili w fajny sposob podstawę gameplayu przez co gra sie inaczej. Na inne rzeczy trzeba zwracać i nie jesteśmy już nieśmiertelnym i nie mamy mocy posiadacza pierścienia :) Fabularnie nic ciekawgo, tylko pretekst to brniecia na przód.
Posted August 9, 2018.
Typowe DLC z pierwszych lat ich istnienia. Którkie, odtwórcze i w gruncie rzeczy nikomu do niczego nie potrzebe. Zrobienie całości na 100% zajęło mi mniej jak 4h z czego i tak większość czasu biegałem od znacznika do znacznika zabijając w niezbyt finezyjny sposób (DLC nie zawiera systemu nemezis) kolejnych orków dla legendarek.

Posted August 9, 2018.
Generalnie bardzo dobra kontynuacja. Usunięcie lootboxów, zmiana ostatniego etapu gry tak zwanego "true ending" (zamiast 10 eetapów i 20 obron (podobno) teraz są 3 etapy i 5 obron) to dobre decyzje, nawet jeżeli trzeba było czekać na nie aż tak długo. Nemezis to największa zaleta tej gry - rozbudowany, zaskakujący i liczba możliwości jest tak duża, że po 50h nadal nadal bawi. Spodobał mi sie pomysł dodania nazguli jako dodatkowych przeciwników i lore skad sie wzięli (nie wiem jak to ma sie do choćby ksiązek). Szkoda tylko, że w końcowej część gry Celebrimbor idzie w swoja stronę i gramy bez niego. Dożo ciekawsza postać moim zdaniem jak Talion.

Z wad zostały tak naprawdę tylko dwie rzeczy: kamera - czasami musiałem w nią walczyć i co znacznie częstsze i bardziej irytujące to problemy z poruszaniem się postaci. Talion ma w zwyczaju zacinać sie na byle podwyższeniu, wskakuje na niewidoczne ściany i miewa problemy z odklejeniem sie od tych na których wisi. W gruncie rzeczy to jednak drobnostki :)
Posted August 9, 2018. Last edited August 9, 2018.
Kolejny RougeLike....Tyle. że ta gra to majstersztyk. Jest na tym poziomie, że twórcy musięli by się bardzo postarać by coś spieprzyć.
Posted May 20, 2017.
< 1  2  3 >