0.0 hrs last two weeks / 26.5 hrs on record (7.8 hrs at review time)
Posted: Mar 23, 2023 @ 5:02pm
Updated: Mar 23, 2023 @ 7:24pm

Materiał wideo z rozgrywką Resident Evil 4 zawiera ⚙️ spolszczenie (polskie napisy): https://youtu.be/izAzVJC5c74
Najlepszy z najlepszych...
To jest definitywnie najlepszy z dotychczasowych remake'ów serii. To jest definitywnie najlepsza część sprzed ery siódemki. I wiecie co? Ten remake jest absolutnie doskonały. Wizualnie, pod względem usprawnień technicznych, poprawy systemu walki i eksploracji. Aktorstwo nie jest już takie drętwe, ale pozostaje miejscami komiczne (zabieg celowy, jak myślę), nie umniejszając tym samym ciekawej fabule, której zabiegi współczesne tylko doprawiają domieszki horroru.Świetnie poprowadzona opowieść, która została ubogacona o mnóstwo nowości, w tym aktywności pobocznych i sekwencji, które zwyczajnie dodają mnóstwo frajdy.Nie wiem jak inaczej to ująć niż Resident Evil 4 to zaiste remake doskonały.Smutny jednak jest brak polskiej wersji, co jest zabiegiem, który ciągle staram się zrozumieć i sensu wciąż w nim nie widzę. Oby wydawca uznał, że w przyszłości ta seria powinna ponownie dostawać napisy.