Recent reviews by S3_FROG

Bardzo wciągająca gra lecz, naprawdę była by idealna gdyby na bieżąco developerzy dodawali nowe łowisko lub też akcesoria. Jest również w grze Węgorz lecz nie da się go nigdzie złowić bo nie ma przypisanej mapy, chciałbym aby to się zmieniło. Obecnie mam 34lvl i odblokowałem wszystkie mapy oraz wszystko w sklepie nie licząc sztucznych przynęt i brakuje mi nowych map oraz rzeczy do zdobycia, jak np. większych ryb. Podsumowując bardzo interesująca i wciągająca gra, polecam!
Posted September 19, 2023.
Gra bardzo przyjemna, można się wkręcić i jak za tą cenę, stanowczo polecam
Posted July 13, 2023.
Gra jest ciekawą kontynuacją, pierwszej części. O wiele więcej dostajemy niż w pierwszej części. Cały rozmiar mapy jak i sama budowa, która jest bardziej rzeczywista przemawia do siebie na spory plus. Minus tej też gry są wymagania, niestety ale na słabych laptopach czy komputerach nie ma możliwości by w nią grać ze względu na za mało klatek na sekundę i mało fps. Cena tej gry uważam, że jest odpowiednia do samej gry, lecz mimo tego fajnie gdyby na promocji kosztowała 89.99zł
Posted May 12, 2023.
Gra jest bardzo fajna, czasami denerwuje ale jest ok
Posted July 1, 2019.
3,552.9 hrs on record (1,437.6 hrs at review time)
CS:GO Review
Dzięki tej grze dowiedziałem sie ze na świecie istnieje dużo rodzaji jebanych idiotów. Jeżeli interesuje cie rozgrywka z debilami i pierdolonymi amebami ktore maja po 500 pingu i nie umieja rozmawiac po angielsku to bardzo polecam Ci te gre. Dzieki niej nauczysz sie troche porozumiewac w rożnych jezykach, uwzgledniajac alfabet morsa i braila. Wyostrzysz także swój sluch, mikrofony tych jakze ambitnych i inteligentnych graczy nie dorownuja osprzetowaniu profesjonalnych komentatorow rozgrywek miedzynarodowych w chinczyka. Oczywiscie czym byla by ta swietna gra bez skinow. Skrzynki i klucze ktore kosztuja 10zl/szt napedzaja ,,gospodarke,, tej gry. Pedalsko rozowe karabiny tylko podsycaja 10 letnie dzieci do uzycia kart platniczych swoich rodzicow. Strony promowane przez jutuberow scamuja ♥♥♥♥♥♥ ameby ktore otwieraja skrzynki po 30 centow z mysla ze trafia swoj wymarzony nóz za przykladowo 350$. Ta gra potrafi rownież twój refleks i logiczne myślenie. Twórcy gry zamiast poprawić jakość serwerów, dodawać nowe serwery np w Polsce wola tworzyć nowe piekne skrzynki, albo świetne operacje do ktorych dołaczone są misje. Podczas wykonywania ich bedziemy zmuszeni grac na serwerach uproszczonych wraz z garstka krzyczacych do siebie kastratów, którzy rozmawiaja o swoich pedalsko różowych karabinkach, nie wiedząc nawet czym jest Edward na mirage. Polecam tą gre każdej osobie która chce doprowadzić swoja kondycje psychiczną do stanu krytycznego
Pozdrawiam Bardzo gorąco :)
Posted February 6, 2019.
I recommend this game but it is slightly annoying because I never managed to do it punctually, despite the fact that I tried to the second and can not add a new train through the workshop only need to buy but generally I recommend it
Posted February 6, 2019.