10.6 hrs last two weeks / 7,453.6 hrs on record (2,573.7 hrs at review time)
Posted: Feb 27, 2016 @ 3:41pm
Updated: Jan 7 @ 7:39am

Zaczynałem przygodę z Shakesem w podstawówce. Nie miałem wtedy pracy, żony ani dzieci. Teraz w sumie nic się nie zmieniło, ale za to mam postać level 600+
Sfgame stał się stylem życia. przestawiony zegar biologiczny coby zawsze wejść na grę po północy.

EDIT 2022: AGRYWALNE. Od kilku miesięcy nie da się grać. Lagi, lagi, lagi to najmniejszy problem. Czasami pół dnia nie da się w ogóle zalogować. Wywala, buguję się. Gdybym nie grał w to ponad dekade zostawiłbym to już dawno, ale szkoda postać 600lv zostawiać... Twórcy nic z tym nie robią, jedynie tworzą nowe serwery XD. Nie polecam.

Niestety jest to najbardziej pay2win gra w jaką grałem w życiu. Aż dziwie się, że siedzę w tym od 2010 bez wydania złotówki i nadal się trzymam. SF jest najbardziej rozbudowanym klikaczem na rynku bez dwóch zdań, ale taka ilość mikrotransakcji mocno oddziela graczy free to play z graczami pay to win. W dodatku co miesiąc wychodzi nowy serwer, który automatycznie rozpoczyna wyścig szczurów. Kto więcej grzybów kupi ten będzie pierwszy. Po 3 tygodniach 3/4 graczy odchodzi zostawiając postać z kilkoma tysiącami euro bo im się nie udało wygrać topki po czym idą na następny serwer. Po roku na serwerze jest 300 osób, więc każdy gracz Shakesa jest na którymś w top 100, więc nie jest to osiągnięcie. Jest to spowodowane milionem serwerów przez co gracze są porozdzielani.

Tak więc polecam Shakesa tylko wtedy kiedy chcesz sobie poklikać w tle, walcząc o jak najwyższe lokaty umiejętnym gospodarowaniem darmowymi grzybkami.

Zapraszam na mój kanał, mam największy level na polskim Youtube (610+)
16 Comments
Don Szaszłyko Nov 23, 2022 @ 4:17pm
przyznać trzeba to gra dzieciństwa
marti. Mar 7, 2018 @ 8:42am
:sunglassesDoge:
marti. Mar 7, 2018 @ 8:42am
nom zauważyłem że gra nie P2W aż musze ją spróbować
Taxel Dec 24, 2016 @ 6:50am
Emmm chodzi o maga. W gildii mamy maga(282lvl). Na wojnie rozwalił on 15 przeciwników na 1-2 hity. To chyba dobry wynik?
єνѕση ❄ Nov 7, 2016 @ 12:16pm
Twój argument jest bezsensu. Skąd nowy gracz ma wiedzieć, że wojownik ma wiecej przedmiotów? Wybierając klase nie ma nigdzie takiej informacji
єνѕση ❄ Nov 7, 2016 @ 5:51am
Chętnie posłucham Mad Jack c:
Mad Jack Nov 6, 2016 @ 3:07pm
Gra w to tyle, a gada głupoty i nie zauważa niektórych rzeczy :D
tumek. Mar 18, 2016 @ 7:32am
bardzo fajna i niechce żeby sięzmieniła
karpollo Mar 5, 2016 @ 9:19am
taka ciekawostka dla ciebie, mimo iz wojownik ma item wiecej nie ma wiecej statystyk poniewaz jest to redukowane dtak aby kazdy mial taki sam bonus z przedmiotow, pozdrawiam
demek1987 Mar 5, 2016 @ 4:10am
odbierz doładowanie konta steam tutaj http://areagame.pl/49or21r/12