Recent reviews by Pesio

ZA JE BIS TA!
Posted February 13, 2020.
Rewelacja! Jak dla mnie - najlepsza gra od Valve. Świetny pomysł - przejęty z pierwszej części i rozbudowany. Ładna grafika, ciekawa fabuła, rewelacyjny humor na NAJwyższym poziomie. Ciężko się do czegokolwiek przyczepić a plusy nadal się nie kończą. Zagadki co-op na bardzo wysokim poziomie. Minusem mogłaby być długość zarówno kampanii jak i co-opa, ale ponieważ został uruchomiony jakiś czas temu steamworkshop do tej gry map i pomysłów jest tyle, że gra nigdy się nie znudzi. 10/10 i "must play" za humor i całokształt.
Posted May 18, 2013.
Jak dla mnie czarny koń 2011 roku! Gra nie bez przyczyny została wydana w edycji GOTY. Masę dodatków, dużo misji pobocznych, ponad 400 znajdziek, zagadki środowiskowe, masa achivementów, kampanie człowieka zagadki, areny, możliwość gry w kampanii +(od początku wszystkie gadżety i zwiększony poziom trudności). Myślę, że mimo braku multi może zapewnić nawet 100 godzin rozrywki! Przemyślane sterowanie, ładna grafika i dobry system walki. Nie ma się w sumie do czego przyczepić. Dla mnie 10/10!
Posted January 12, 2013.