Recent reviews by Tokarski2137

Posted August 2, 2020.
10/10 game, i love it to the bottom of my heart
Posted July 31, 2020.
The best game i ever played, 21/37
Posted March 31, 2017. Last edited April 1, 2017.
Dobre
Posted November 25, 2016.
Dobry wieczór, coś się popsuło i nie było mnie słychać.
Kiedy zaczynałem ogrywać ten tytuł popełniłem jeden wielki błąd, ale o tym póżniej.
W Piratów Latającej Fortecy gra się równie przyjemnie ( Jak nie bardziej) co w podstawkę. Rozgrywka zajmuje od dziesięciu do dwunastu godzin, jeśli naprawde chcesz wszystko sprawdzić. (Ja sie nie spieszyłem i mam na liczniku jedenaście i pół godziny.) Muzyka nie jest niczym wartym specjalnego nadmienienia, ot całkiem ładne dzwięki.

(Mapa http://imgur.com/3VLB0yK)

Gameplay nie praktycznie zmienił się względem podstawki, jedyną zmianą jest dodanie kuszy. (Pikne są) Podróżujemy po czterech wystach (Właściwie trzech, na jednej prawie nic nie ma.) na których, jest co zabijać. Gra właściwie nie jest trudna (Nawet na najwyszym trybie trudności) do pewnego momentu...
Ostatni boss to jest kurwa jakiś żart, nie wiem czy ja coś miałem żle czy gra jest zjebana ale ŻEBY KURWA NIE DAŁO SIĘ UKOŃCZYĆ GRY NA NAJWYSZYM TRYBIE! Przez całą grę nie było trudno (Poza początkiem miałem postać z mniejszym lvl'em niż zalecany) do ostatniego bossa gra zmusiła mnie do użycia kodów. Najwyższy poziom to był wielki błąd.
,,twoworldscheats
immortal 1"

A nigdy przedtem NIGDY nie grałem w coś co by mnie zmusiło do tego żeby ukończyć kampanie.
EPILOG
Bardzo złą rzeczą jest fakt że gra nie zawiera endgame'u, nie wiem co stało za tą decyzją ale po ukończeniu kampani nie można ani dalej zwiedzać wyspy ani wrócić na mapy z podstawki. Pamiętaj o tym gdy będziecie planować rogrywkę.
Tyle w temacie gra 2/10 elo.

Posted September 9, 2016.
Zajebisty sandbox
Posted August 1, 2013.