1 person found this review helpful
Not Recommended
0.0 hrs last two weeks / 0.3 hrs on record
Posted: Sep 4, 2019 @ 4:30am
Product received for free

Mám volant G29 a už od začatku mi bylo jasné že to nebude ten nejlepší zážitek po spuštění hry jsem se nemohl dostat do nastavení a musel jsem ihned odstartovat kariery po tom co začal zavod ihned jsem šel do nastavení grafiky a z 800x600 ultra low jsem to dal na full hd max detaily v vsyncem a řekl si že se podívam na nastavení volantu bylo tam několik možností x360 input keyboad a pak direct input a to se mi už nelibilo ihned jakmile jsem dal direct input stalo se to co u většiny her bez lepši podpory volantu infinite scrolling tak jsem malinko sešlapl plyn abych to dostal na 0% a snažil se nastavit řadicí paku kliknu na gear 1 dám jedničku a jakoby to vyrušilo zkusil jsem to párkrát a vzdal jsem to a dal jsem to na sequential po vrácení do závodu jsem zjistil že z nějakého důvodu se moje kamera díva jenom do leva a tak jsem musel jít zpátky do nastavení a hledat přičinu přenastavil jsem tedy pohled do leva a prava pro jistotu a vše bylo ok. jenže to jsem ještě nezačal zavod. ovladaní je tak že vy otačite volantem a v moment když hitnete 90 uhel kola se přepnou a vy nabourate takže jsem rád že jsem tu hru měl zdarma

0/10

chápu že grid je spíš arkadovka než hard sim ale aspoň zakladní input pro volanty a řadicí ♥♥♥♥ by tam mohl byt
1 Comments
TondaX Oct 6, 2019 @ 9:55am
Mnohem lepší je Grid jednička. :-)