Products

Recent reviews by Ronalev

Showing 1-5 of 5 entries
1 person found this review helpful
292.6 hrs on record
Я пограв 370 годин і є що сказати...
Награвши в Cyberpunk 2077 понад 370 годин (80 з яких на піратці), закінчивши всі кінцівки, погравши за кочевників, дитя вулиць та копората, я можу сказати: Cyberpunk 2077 is masterpiece
В моєму житті не було такого, щоб гру я проходив не тільки заради галочки чи всіх ачівок, а тому що ЦІКАВО дізнатися реакцію того чи іншого персонажа на репліку. І інколи це буває забавно. Інколи починаєш переживати за Ві. А іноді ти відчуваєш як все стискається всередині від того, що ти зробив боляче.. людині. Важко назвати їх звичайними сюжетними NPС.
Багато сайдквестів, які за собою несуть також невелику історію. Багато випадкових знахідок, які допоможуть пірнути в світ Найт-Сіті.
Від відповідей дійсно може залежити доля героя. В одному з квестів через відповіді Ві буде залежити, чи то переспиш з Мередіт Стаут, чи ти згодом знайдеш її лисою на дні заливу з "бетонними черевиками" .
На своїй пам'яті я не можу згадати гру, від кінцівок якої навертаються сльози чи то від щастя, чи то від горя.
Ходиш по колумбарію, дивишся імена які там написані і починаєш згадувати квести, в яких вони були. Починаєш згадувати всі ці 80 годин геймплею і від цього навертаються сльози. Коли ти бачиш ім'я людини в колумбарії і розумієш, що якщо б відповів по іншому - цієї людини б тут не було тут в списку померлих..
Кіберпанк тільки про серйозні речі?
Звичайно ні. Багато квестів, які роблять світ живим. Чого вартує лише квест з Джессі Джонсоном. Це той, який придбав, м'яко кажучі, неякісну "дорослу іграшку" . Чи автомат Брендан. Наче звичайний автомат, але з душею.. Про пророка Генрі теж не забув :)
Українська локалізація
Чесно кажучі, я не зміг до неї звикнути через надмірну.. кальку? Адаптацію..? Чому Ripperdocs тут Різарь ? Чому не залишити як усюди - Ріпер? На крайняк хірург.. Ладно різарь. Мозкогай ??? Нє, адаптація це, звичайно, чудово, але... серйозно? З яких пір Scavengers це бляхарі а не сміттярі, що є буквально перекладом? Погравши хвилин 40-60 з українською локалізацю перемнкув на іншу, бо навіть якщо проходиш гру не вперше - тупо плутаєшся хто є хто. Чому власну назву як "Allfoods" переклали як "всеїжа"? Могли б уже і Найт-Сіті перекласти як "Нічне місто". Ой, про "переклад" можна багато чого чудового сказати sarcasm
Як проходити Кіберпанк?
Та як хочеш. Хочеш бути берсерком та розстрілювати корпоратів з кулемету? Будь ласка! Можеш відчути себе крутим хацкером та вбивати всіх через кібердеку відправляючі демонів. Можеш поєднати обидва варіанти і буде золота середина.
Моє останнє проходження я робив суто на холодній зброї. Тільки топорик, катана і сандевістан. Коли я проходив гру вперше я навіть не міг поняти, а нашо цей сандевістан, якщо в нього навіть пам'яті нема для відправки демонів. А коли поооняв... це найепічніше проходження яке у мене було. Розрубати всіх направо і наліво катаною це... потужно. Залупцювати копа великим ділдо теж можна, це не заборонено
Баги
Вони є. Але вони не впливають ні на ігрові механіки, ні на проходження гри. Вони, скоріш, забавні та смішні. Коли NPC спавниться під авто. Чи коли їдеш в авто і його, по якісь божій волі, жбурляє на 200 метрів вперед і тобі дають 2 зірки розшуку, бо збив людей.
Поліція
До оновлення 2.0 поліцію навіть не помічаєш і взагалі не звертав увагу на те, шо є розшук. Після оновлення 2.0 поліції стало в десятки разів більше. Вони всюди. Вони патрулюють місто. Вони на кожному перехресті. І не дай боже ти наб'єш 5 зірок розшуку і до тебе завітає Макс-Так з бійцями, у яких хрому більше, ніж у тебе. Але все одно відірватися від них можна відносно просто.
Підсумок
Гра неймовірна. Неймовірний сюжет, різномаїття зброї та застосування цієї самої зброї. Доповнення Phantom Liberty дало не друге, а третє дихання грі, оскільки тільки це доповнення я проходив 2 рази, бо повторюсь - ЦІКАВО.
І я впевнений, що прийде час, коли я в черговий раз запущу Кіберпанк, щоб прожити цю історію.
«Від імені готеля "Вільна Каліфорнія, бажаю вам, бл*ять, гарних сновидінь»
Posted August 23.
No one has rated this review as helpful yet
548.9 hrs on record (480.3 hrs at review time)
лучшая
Posted November 24, 2021.
No one has rated this review as helpful yet
89.5 hrs on record (8.9 hrs at review time)
Шикарно!
Posted November 14, 2016.
No one has rated this review as helpful yet
160.4 hrs on record (11.8 hrs at review time)
Early Access Review
Я рекомендую эту игру. НО есть одно НО!
Из плюсов отмечу:
- много возможностей постройки механизмов
- подойдет для тех, кто любит механические песочницы
- есть мультиплеер, что несомненно плюс.

Из минусов:
- очень плохая оптимизацияя, на моем ноутбуке (intel core i7 4700 HQ, 8gb RAM, GTX 760m) игра при разрешении 1920х1080 на минимально-средних настройках выдает 15-25 ФПС. Это разве хорошо? Оптимизация - огромный минус в игре. Приходится играть на минимально-средних настройках при разрешении 1280х720, в таком случае выдает в районе 60 фпс с проседаниями.
Вышло уже несколько патчей, в которых написано про оптимизацию, но ничего толком не улучшилось.
Posted June 21, 2016.
No one has rated this review as helpful yet
55.1 hrs on record (1.3 hrs at review time)
Early Access Review
крутая игра