3.5 hrs last two weeks / 309.6 hrs on record (9.5 hrs at review time)
Posted: Jul 19, 2017 @ 8:46am
Updated: Jul 19, 2017 @ 8:49am

Mimo wczesnego dostępu gra prezentuję się świetnie. Twórcy wkładają w nią pracę mimo złej optymalizacji na początku błędy zostały załatane. A następne aktualizację maja przynieść ze sobą usprawnienie jak i nowe animacje NOI chyba najważniejsza rzecz to nowa mapa która będzie znajdowała się na PUSTYNI.

Tytuł osiągnął przez te 4 miesące bardzo dużo doganiając prawie H1Z1 ilością zakupionych kopii a dokładniej 5MLN przy czym H1Z1 przez przeszło rok zyskało 5.5mln graczy no niby dużo te pół miliona różnicy no ale na ten moment PUBG ma codziennie 73% aktywnych wszystkich graczy przy czym H1Z1 zaledwie 20-23%

Aktualnie PUBG jest liderem gier typu "Battle Royal" i nie ma co ukrywać , w tak wczesnej fazie TO WIELKIE osiągnięcie twórców ale zasługują na to swym wkładem pracy.

Boję się tylko że ta gra bedzie na HYPE jak CS czy MC. 30EURO ceną zaporowa nie jest wiec bez problemu kazdy moze sobie gierke zakupic [130zł to nie duzy wydatek jak na grę więc hmm tego sie obawiam] no a co idzie z HYPEM na gre? Oczywiscie ze wtedy community zamienia sie glownie w AUSTROLOPITEKI czego nienawidze!

Podwyższenie ceny nic nie da jak nie pogorszy ale licze że upusty na gre beda jak najmniejsze jak na SUMMERSALE o 5euro

REASUMUJĄC - Świetnie zapowiadająca się gra [JUZ JEST SWIETNA] . Wielki wkład twórców i z dnia na dzien gracze nachodzą tysiącami. Problemem w przyszłości może byc wielki HYPE jak na MC czy CS GO co wspomniałem wyżej. I oczywiście jak chcecie się w 100% cieszyc grą to musicie grać ze znajomymi! :D
3 Comments
ratarek Sep 3, 2017 @ 11:03pm
Starasz się być śmieszny jednak nie jesteś...
Pentium3k Sep 3, 2017 @ 8:10am
Czemu zła? :0
ratarek Sep 3, 2017 @ 7:50am
Zła opinia... co to za żart