Products
in account

Recent reviews by Motig

< 1  2  3 ... 9 >
Showing 1-10 of 85 entries
No one has rated this review as helpful yet
0.1 hrs on record
-Kutya hát megint 0 játék ídő meg mi a fasz?!
Igen mert story time meg történelem óra egybe szóval tedd le a segged a székre és tanulj!
Az egész úgy kezdödött hogy egy csajszi kitalálta ő bezony játékfejlesztő lesz és csinált egy vagy több(most a történelem szempontjábol nem érdekes) gamet. Sikeresek lettek? idk. De a lényeg hogy közbe megjelent a bloodborn nevü soulslike(komolyan mi ez a műfaj meg ez a név) és sikeres lett csaje meg szerette szóval eldöntötte hogy akkor csinál belőle egy ps1 demaket aka megnézi milyen lenne ha nem szójastation 4 re jelent volna meg hanem szójastation 1 re.
És sikeres lett meg jó. Szóval akkor kitalálta lesz egy kis hype még és április 1 lolxd legyen bloodborn kart! Mert mindenből is volt kart játék hát miért ne legyen ebből is? Szintén szójastation 1 grafikával.
Szóval az internetnek több sem kellet és mindenki is kanos lett szóval csaje kitalálta hogy akkor megcsinálja
-Kutya bazdmeg ez nightmare kart már megint mit ugatsz?!
Mondtam hogy vége a történelem órának? Nem? Akkor! Szóval:
Oszt akkor ment is minden lett is hype meg várakozás meg egy trailer hogy ekkor fog megjelenni!
De jött a szója és azt mondta: túl sikeres ezért vegyed le csaje a bloodborn nevet mert hurrdurr mi vagyunk a szója!
Szóval csaje ezt elfogadta és átlett nevezve meg kicsit rajzolva a game és már nem bloodborn kart hanem Nightmnare kart lett a neve.
De ez úgye ídő szóóval csuszot a megjelenés. Majd azátán végre megjelent!
-Igen kutya még valami?
Ám a steam sajna nem engedte elsőre ki így itt majdnem egy héát késéssel jelent meg szóval a miért 0 ídővel írom hogy jó mert én a iticho vagy hogy az indie boltbol szedtem le megjelensékor.
Hogy aztán megint szoljon a szója hogy az egyik név nem lett átírva szóval megint csuzsás de végre steamen is van!
-Jó kutya vége a töri órának?
Igen.
-Oszt milyen a játék?
Szóval ez egy kart játék ahol a nem bloodborn karakterek gokartoznak meg lövik egymást meg hát közbe ez meg az.
Van történet ami szép és jó meg van verseny és battle mód. Multi nincsen. A grafika szép a fizika jó a játékmenet vicces és az rpg(mert van) elemek sem rosszak. Szóval ja....
-Kutya mi a baj a játékkal? Tuti van vele baj! Ugas kutya!
és akkor az a baj hogy ez nem bloodborn szóval nem nehéz(szarkazmus bazdmeg. aka nehéz a játék) Tehát nem olyan értelembe hogy végig játszhatatlan de frusztráló. Bár ez az én bajom mert hogy
Oszt a történet módba is van battle mód ami kötelező én meg szar vagyok benne. (Nézd én nem fogok lehúzni egy játékot sem csak azért mert szar vagyok benne. Látod itt is beismerem meg nem lehuzom. Nem vagyok játék újság szerkesztő.)
Meg az item rendszer is... tehát amikor főgenya van és a kurva játék sorozatba negyedszerre ad neked stamina vissza töltőt ahelyet hogy valami fegyvert adjopn az kicsit felkurja az agyamat. Meg van olyan pálya ami megint csak plusz ott nem csak battle haem egy 1 zászlós ctf is van ráadásul 1v3 felállásba szóval igen ott inkább hagytam mielőtt feldugom magamba a kontrollert.
Tehát így ja ennyi. Ez egy jó játék. Egy soulslike gokart játék ps1 grafikával jó fizikával meg minden csak kötelező battle modal amiben szar vagyok. Meg ahogy mondtam multi sincs de ez nem olyan nagy baj(ez egy indie game ingyen ne várjál már competetiv ranked anyám kinját. ez a játék szívatva akar szorakoztatni téged nem pedig elbaszni a maradék életkledved)
Posted June 6.
1 person found this review helpful
4.3 hrs on record (3.5 hrs at review time)
"Képzeld el ,hogy új világokat fedezhetsz fel itt a földön. Képzeld el ,hogy bármi lehetséges. Ugyan az a bolygó de más dimenzió. Én megtaláltam a kaput..."
Akár így is kezdhetném a véleményt de... ja így kezdtem. Na mindegy. Szóval:
oszt akkor tegyük fel a tv távirányító tényleg megnyitja a kaput osztan átcsúszunk egy másik dimenzióba ahol a trackmania nem lett szar és helyette ez a játék lett a sikeres oszt nézd má he hát majdnem világ béke van!
Szóval igen egy egy trackmania copy ami pont jókor és jó helyen volt és szerencsére a készítők sem voltak hülyék(meg nem franciák... komolyan a bagett ilyen dolgot csinál az agyaddal?) és megcsinálták eme játékot.
Na a kérdésre a válasz: igen jobb mint az a pasztell valami amire rá gondolok okádok. Igen a fizika is jobb! IGEN A JÁTÉK MENET IS JOBB!
Na de nézük: van 2 kocsi. Azaz van 2 környezet és mindegyiken van 1 kocsi aminek van 3 skinje és még azokat is lehet külön skinezni(matrica meg festés meg kerék és kerék szín meg rajtszám és annak színe)
Pályából van 40*2. Ez igen kevésnek tűnik de cserébe minőségiek.
Mi van még? Napi kihívások meg napi verseny tudod a szokásos. Ez se nem jó se nem rossz.
Na de mi nincs: online multiplayer.
Igen a game elméletbe folyamatosan online de csak azért hogy a ghostokat leszedje. El magyarázom majd miért.
Meg pálya szerkesztő sincsen. Igen tudom majd jön a szarmánia fejes és elmagyarázza nem nem érdekel.
Mert most jön az hogy miért nincs se online multi se pálya szerkesztő:
EZ EGY MOBIL JÁTÉK!
2000 kivelbaszott 22 ben eljutottunk oda hogy a négymúltú szarmániát egy mobiljáték lealázza leköpi és még röhög is rajta! Oké tény van nintendo switchre is de a switch az egy androidos tábla kb szóval a mobil szinten van.
És igen jobb mint a trackmani. Már csak azért is mert sok sikert hogy cutolj egy pályán! Nem fog sikerülni. Vagy bugslidoz meg ilyenek mert itt megcsinálták normálisan a fizikát.(a repkedős meg jeges meg ilyen fosokat ne is említsem!)
Sőt az egész hud is normális! Igen tudom a szarmániánál ordítottam hogy mit keres a kocsi seggén a sebesség mérő itt meg a drift meter van de nézd: az csak segít neked max. Mert x idő után már reflex lesz és lesem szarod mit mutat.
Továbbá végre vannak színek a játékba! Érted egy arcade versenyjáték aminek van színe meg szaga! Nem pasztell meg *próbálom megkeresni a jó szót*... mi tudom én mi mert okádás stílusa van mint a másik játéknak.(pedig nézd volt valami turbo oszt ott voltak színek meg volt szaga a játéknak. tehát megtudták volna oldani)
De jó oké még van sajnos egy baja ennek a gyöngyszemnek: a zene az royality free szar minőség. Nekem nem. Ez egyéni porbléma.
Szóval össze foglalva: Igen jobb mint az a valami. Igen olcsóbb is teljes áron mint az a valami és igen szebb is meg minden is. Keményen a pályaszerkesztő ami hiányzik de ez ugye a mobil rész miatt érthető miért. Szóval vagy várj amíg olcsó lesz vagy vedd meg most. Csalódni nem fogsz.
Posted April 9.
4 people found this review helpful
3.7 hrs on record (0.7 hrs at review time)
Réges-rég egy messzi-messzi galaxisban...
Ott voltam én mint kis kutya kölyök aki megkapta a család első számitógépét. Kemény Pentium 3 800 mh es proci mellé talán egy geforce 3 és nemtudom mennyi meg milyen ram. Meg windows millenium! Persze hát hülye voltam(azota ez csak rosszabb lett) és azt sem tudtam mit lehet csinálni csak azt hogy vannak játékok. És szerencsére aki intézte a gépet az is tudta hogy kb itt leragadok szóval volt is előre telepitve pár játék. fifa 98(minek?) Jazz Jack Rabbit 2, Virtua Cop 2(lehet meg van honnan indullt az egyenruha fétisem) meg hát....
STAR WARS EPISODE 1 RACER
Nézd én egy elméletileg városban élek ami gyakorlatlilag falú és itt eltévedek de a játék pályái a mai napig állmombol kiebrudalva is felidézem neked. Szóval a kérdés: oszt mennyit játszottam vele: bőven túl sokat.
Na de mi ez mert hát itt mindenki fiatal és nem biztos tudja:
És akkor volt a Star Wars eredeti trilógia( Egy új remény - A Birodalom visszavág - A Jedi visszatér) és hát Lukas azt mondta hogy lesz előzmény trilogia. Szóval lett is a Baljós árnyak mint első rész és volt egy rész benne melyben ilyen repkedő valamikel versenyeztek. És hát persze minden akkori gyereknek hatalmas nagy nyáladzást okozott. Szóval mivel a siker kb garantálva volt lettek is játékok és az egyik az ez. Igen ez egy Star Wars verseny játék és ennyi.
De sajna az ídő egy kicsit betett a játéknak. Aka xp és felette már nem nagyon akar települni sem a játék nem hogy elindulni. De szerencsére nagynehezen sikerült megoldani és így ismét megint lehet versenyezni!
Megéri? Nézd ha régen játszottál vele akkor nem kérdés. Ha sosem játszottál vele akkor is csak készülj fel hogy ez egy régi játék és azon belül is egy speciális kategoria tehát megkell szokni hogy más mint a többi.
Jó de biztos azt mondod hogy csak a nosztaliga beszél belőlem és azért nincs egy hiba sem. És kicsit igazad van. Tehát így felnöt fejjel már kicsit könnyű a játék. Más baj nincs. De ha ez baj hogy egy alapjáraton power fantasy gambe tényleg átélheted a power fantasy élményt akkor bocs minek játszol?!
Szóval vedmeg nyugodtan csalodni nem fogsz. Ez egy kullt klasszik game és nem hiába.
Posted March 18.
2 people found this review helpful
3.5 hrs on record
Felriadva a rémálomból leizzadva csak nézel magad elé.
-Nem lehet. Ez csak egy álom volt.
Gyorsan lezuhanyzol és felveszed a ruhádat. Elindulsz és az első kulcsot leszeded a falról. Szinte már rohansz a garázsba. Gyorsan kikapod a monstert a hűtőből menetközbe és már ott is vagy. Megnyomod a gombot a kulcson. Egy Viper ACR elkezd villogni. Szerencsésnek érzed magad. Már ülsz is be és indítod is a motort. Gyorsan felbontod a monstert és iszol pár kortyot. Legalább a motor kicsit melegszik. Majd lassan kigurulsz.
Este van. Az eső szakad. Mindenhol pocsolyák és vízátfolyások. Innen csak jobb lehet a helyzet gondolod magadba.
Már lassan egy órája vezetsz. Minden nyugodt. Ám ekkor megszólal a rádió.
-39 a Bear Hollowon.
Már nyúlsz is a rádióért mert a közelben vagy.
-10-43
-Egy fehér Audi R8 és egy ezüst Mercedes-Benz SLS AMG versenyzik. Utolsó ismert helyzetük a 11 es Memorial Highway környéke.
-10-80 lehet majd kell erősítés is.
A rádió lerakásával már kapcsolod is be a szirénát majd azzal a mozdulattal megfogod monster dobozt és felhörpinted a maradék italt belőle. A kék és piros fény körbe világítja a sötétet. A kerekek csikorognak. Már ott is vagy a kereszteződésben ahogy látod a két autót elsuhanni.
A Viper segge megindul. Nincs idő gondolkodni. Ha nem driftelve veszed be a kanyart úgy időt vesztesz. A kerekek sikítása majdnem elnyomja a sziréna hangját. Nagy lángcsóva jön ki oldalt. Vissza állítod egyenesbe a kocsit és elkezdődött az üldözés. Mosolyogsz. Gondolkodás nélkül benyomod a szép nagy piros gombot a kormányon. A nitro által kékre festet lángok fényét látod a visszapillantóba. Az autó megindul és már ott is vagy az audi mögött.
-Engedélyt kérek a szögek használatára!
Ordítód a rádióba.
-Engedély megadva.
Nyugtázva a helyzetet kihasználod a szélárnyékot és az audi elé vágsz.
Már csak egy kicsi kell ,hogy a szöges útzár kinyíljon és biztos elkapja az audi kerekeit. Ám ekkor a fények elkezdenek villódzani a műszerfalon. Érzed a kocsi lassul.
-Anyádat kínáld EMP vel bazdmeg!
Szerencsére ez egy Viper. Nincs sok dolog amibe kárt tehet a EMP. De az a fél perc óráknak tűnik. Szerencsére apuka kicsi fia vezeti az audit mert vezetni nem tud. Így amint elmúlt a EMP már nyomod is be a szöges útzárt kioldó gombot és nézed ahogy az audi megpördül majd a szalagkorlátra kenődik.
-10-50 Memorial Highway benzinkút közelébe. Gyanúsított felkenődve a szalagkorlátra. Lehet orvosi segítség is kell neki.
-Vettem
-Folytatom az üldözést. Silver Creek Road felé.
Ám ekkor a mercedes észlelve mi lesz a sorsa egy hatalmas lángkilövelléssel benyomja az extra turbót.
Gondolkodás nélkül követve példáját rátenyerelve a turbóra és a nitrora sikerül a seggébe érni. A szélárnyékot kihasználva kicsit megkínálod a hátsófelét oldalról mire a mercedes kipördül. Vissza hozza és tovább megy. Na végre nem apuci kicsi fia vezett. Gondolod magadba és megnyomod a EMP gombot. A mercedes elektronikája teljesen megörül. A világitás villog a kocsi meg teljesen leblokkol egy pillanatra. Szerencsére még van nitro így benyomva elé majd megint egy szöges útzár és mind kettő versenyző kivonva a forgalomból.
Izzó fékekkel megállsz és kiszeded a kis taknyost az autóból. A bilincs már kattan is. 2 perc elteltével megérkezik az erősités és már tuszkolják is befelé a kocsiba.
Beszólsz a rádióba ismét: 10-10
-Vettem. Vétel.

Felriadva a rémálomból leizzadva csak nézel magad elé.
-Nem lehet. Ez csak egy álom volt.
Már lassan egy órája vezetsz. Minden nyugodt.
A 33 mason autózol éppen. Ám egy Murciélago mögötted elkezd villogni. Tudod mit jelent ez.
Mind a Viper mind a Murciélago motorja egyszerre mordul fel. Az olasz bika és az amerikai vipera fej fej mellet száguld. Lehet az olasz csődör jobban veszi a kanyarokat ám az autópályán ez nem számít. Hirtelen kék és piros fények és egy fülsüketítő sziréna zavarja meg a békés versenyt. Egy rendőr Veyron van a seggetekbe. Egymásra néztek verseny közbe egy pillanatra majd egyszerre bólintva már értitek is egymást.
Az olasz csődör és az amerikai vipera egyszerre kezdi el tűzet okádni. A nitro által kékre festet lángok fényét látod a visszapillantóba. Mosolyogsz. Végre van egy kis izgalom az estébe. Nem elég hogy egy Murciélagoval versenyezel de a rendőrség is bevetette a nagy ágyút ellened. Most már mondhatod ,hogy elértél valamit az életbe. Már csak elkell érni a 31 es út elejéig ,hogy megnyerd a versenyt.

Egyébként meg 9/10. Klasszikus NfS érzés modern köntösbe. Az meg hogy a régi NfS részek pályáját egybe gyúrták az valami mester munka! Ha le van értékelve 5 eurora instant buy.
Jó oké rendbe van 2 hiba: nem a definitív kiadás(bizonyos kocsik hiányoznak) de a konzol DLC k meg benne vannak. Meg kicsit szarakszik a technológia de pár újraindítás megoldja a problémát rendszerint.
Posted February 8. Last edited February 8.
2 people found this review funny
1.3 hrs on record
2023 olyan szar év volt... kezdjük valami nyugissal az évet.
Hello 2024 mutasd mid van!
Már tudod hogy igen jó lesz a game amikor a gameloft csinálja(aka az uborka mobilos mini ferije) és csupán 30 euro hogy a early accesbe toljad!(ha te megvetted kérlek néz a tükörbe! ott lesz a válasz miért szar az összes játék így nemtudom hány éve mert te)
Na de jó ne legyünk ilyen rohadt gerinctelen férgek nézük a jó oldalát a játéknak:
A játék jó oldala:
És akkor itt van Beast a Szépség és a Szörnyetegből feszülős bőr ruciba....

-Kutya bazdmeg ennyi a jó?
Pontosan! De nyugi lesz még ennél is rosszabb!
Mert hát gameloft. Szóval:
És akkor fizika az pontosan az. A sima létminimum. (Vagyis copy paste az apshaltbol.) A pályák szintén létminimum. Ok van benne ötlet de komolyan egy kart gameröl van szó szóval itt kell valamit hozni. Meg egyébként is szépen van lopva... ja bocsánat kölcsön véve az ötletek más játékokból szóval semmi extra.
MERT HOGY:
És a sebsebég érzet az biztos van csak valahol nagyon mélyen mert én már előre hátra dőltem játék közbe hátha az így segít de nem.
A powerupok meg... tehát van 4 féle karakter csoport mert KELL A HERO SHOTER COPY IS IDE tehát nem ilyen item rendszer hogy aki hátul van az jó dolgokat kap az elől meg szarokat az nincs. Mert munka lett volna vele az meg pénz és az nem jó. Üdv a kapitalizmusba.
De legalább van lehetőséged unlockolni a karaktereket! Hát izé... nézd én csak 1 karaktert akartam. Pontosan tudod melyiket. És nem azt csak pénzért lehet. Szóval legalább
KIKURT GECI GAMELOFT PAY 2 WIN A JÁTÉK!
Szóval igen így végig tolva a singelplayernek csúfolt tutorialt(ami szarra sem jó) sikerült 0 pénzt gyűjteni és semmit sem csinálni.
És még mindig nincs vége!
Mert a kedves játék azt mondja támogatja a gamepadet. Szóval remélem neked nincs x-360 gamepaded mert azt pont nem támogatja! Vagyis de miután a steamen beállítod(azok után hogy a steam azt mondja jó lesz a gamepad mert támogatja a game!) hogy utána nézd és tényleg hát a menübe működik a gamped! CSAK UTÁNA LÉGYSZI NE INDÍTS VERSENYT MERT OTT MÁR NEM MŰKÖDIK!
De legalább van 3 féle bill kiosztás ami közül választhatsz! Nem nem állíthatod át magadnak. Van 3 és kész.
Na jó de akkor legalább a multi? Hát öcsém hotziher hogy be nem megyek mert ahogy mondtam pay 2 win a szar és nekem nincs kedvem fogyatékosokkal játszani(De legalább van cross play szóval bence a szardroidos telefonjával amin felvan hackelve a game lazán letud téged gyalázni)
És akkor végül a szarnak egy extra nagy pofon:
RAGE QUAIT BIZTOS A GAME!
Tehát ha már felkurod az agyad és egy laza alt+f4 el szeretnél menekülni:
NEM AZ ALT+F4 AZ NEM BEZÁRJA A GAMET! Hanem kedvesen megkérdezi a játék hogy biztos kiakarsz lépni?! Nem bazdmeg biztos véletlen nyomtam be a gombokat.
Posted January 9.
0.2 hrs on record
Most az van hogy lehetne írni hogy jaj de jó meg minden mert az elképzelés tényleg jó!
Burnout Paradise minden dlcvel együt végre pcn!(Igen a surf sziget is végre legálisan van!)
CSAK
csak hogy ahogy nekem meg másnak valamiért nem akar mükődini. Vagy elindul és lefagy vagy elindul és crash.
Elméletileg van megoldás de komolyan? Tehát azért szenvedni hogy egy remastered game müködjön... pláne hogy ez eredeti 3 példányba van meg(x360 meg dobozos pc és itt gözön) és az mükődik..
JA NEM AZ SEM MERT SZERETNÉL MULTIZNI? AKKOR VED MEG A REMASTERED VERZIÓ!
komolyan minden egyes alkalommal amikor ea terméket veszek elgondolkodok hogy egyátalán megéri? tehát lehet a tört verzió nem szenved ilyen dolgokkal (a multi meg úgyis mindegy mert lelövik a szervereket folyton folyvást)
Posted October 30, 2023.
1 person found this review helpful
2.2 hrs on record (0.5 hrs at review time)
-Kutya már megint nincs semmi játék időd és elkezded magyarázni hogy jó?! Hát de...
Na jó nézd. Ez egy bullet hell game. Azok közül is a könnyebb verzió. Meg ingyen is van.
Ezen kivül igen itt 0 játék ídő de telefonon is van(ott ingyen steames verzio 10 euro) és igen ott is csak fogom a fejem hogy milyen jó(ok telefonhoz kell egy gamepad... nekem legalábbis mert nagyok az ujjaim a mancsomon így kitakrja az egészet)
-Jó kutya de mi ez?
Ahogy írtam ez egys bullet hell vertical shoot em up azaz: és szépen leragasztod a lővés gombot meg mész jobbra ballra meg fel és le miközbe fentröl jönnek az ellenfelek akik kedvesek és adnak neked cukorkát. Olyan menyiségbe hogy instant cukorbeteg leszel és ha tovább szeded a cukorkát megdöglesz... BAZEG TÉNYLEG ANYÁD NEM MONDTA HOGY NE FOGAJD EL CUKORKÁT RANDOM EMBEREKTŐL BAZDMEG! Azt a kurva. Fogadok az ingyen vbucketet is kéred csak admeg anyád bankártya adatait.
Na szóval miután így a képernyő kb úgynéz ki mintha egy csillámpóni össze fosta volna és MINDEN IS CSILLOG VILOG A NEONFÉNYBE te így navigálsz meg próbálsz túlélni miközbe vissza is lősz szintén csillámpóni hasmesé erővel. És igen ennyi.
Történet? Minek! Jó karakterek? Hát ha nagyon akkor végülis kiverheted a zöld/pink kerékre ami lila lövedéket lő. Bár azért kérlek mégis miért tennél ilyet?
Kell valami speciális dolog? Hát nézd ez megint játéktermekből szabadult műfaj szóval igen egy fight stick megint dob az élményen de nem kötelező.
Ja meg a zene is odabasz! Szóval mire vársz? Tapsra? Irány a legközelebi bolt oszt vegyél pillanatragasztot hogy leragaszt a lövés gombot vagy szerinted majd magátol beragad?(Költői kérdés kérlek ne válaszolj nem akarom tudni úgyis az lesz hogy csak azért csináltad hogy sikositva legyenek a stabilizátorok te beteg állat!)
Posted October 9, 2023.
1.1 hrs on record
Early Access Review
Nekem most fáj a szívem hogy ezt a valamit le kell húzni mert itt lehetne egy jó játék de nincs. Na jó kezdjünk neki.
Mi a kart gamek lényege? Az hogy (most nagyon egyszerü lesz) gokartozol miközbe brutális pályákon driftelve egymást lövitek. Kész egyszerű mint a faék.
Van és volt és lesz nem is egy meg kettő ilyen mert hát volt az a korszak amikor mindenki is ilyet csinált. Van m&m verzió(igen a csoki golyó m&m!) van digimon van mortal kombat(ok nem egész játék csak mini játék) és persze a csúcs közelébe(majd elmondom miért csak a közelébe) a mario kart sorozat ami a mitudom én hanyadik résznél tart(mert számozva van 8 de van újra kiadás meg ar meg mobil szóval sok van az a lényeg)
Na jó de akkor ez hogy probál érvényesülni? hát indie gamek karakterei meg inspirált pályák meg fegyverek. Meg az hogy nagyon mario kart klón.
Jó de mi itt a baj? Hát...
És akkor a karaktereknek nics statja. Tehát édes mindegy hogy a tacon hízlalt muchador vagy a vattacukor kocka az ugyan olyan gyors/kanyarodik/gyorsul/nehéz. Ennek így semmi értelme így de jó van(Most csak megjegyzem a mario kart az csak 13 külön stat van amit mind a karakter a kart a kerék és a glinder is befolyásol)
De ez nem lenne baj ha nem valami anorexiás fizika lenne mert senkinek semmi súlya nincs. Azaz probálj driftelni nem fog menni mert nem érzed mikor lenne jó. És ha már drift: igen itt is mint a mario kart 3 szint van.
De jó a pályák még megmenthetik? Hát nem mert a pályák is olyan szinten vannak hogy lesek. Az teljesen normális hogy magátol kiakar esni a kocsi a pályárol 50cc ben(!) nem kell turbo meg semmi. Ez nem kicsit gáz... De ez csak a kezdet mert aztán jönnjek olyan jó ötletek mint a szivárvány pálya(mitudom én mi a neve azt tudom hogy a Rainbow Road lolxd neve van mert haha érted rainbow színek...) ahol így több színbe van a pálya sávokra felosztva és így random eltünik egy sáv.... probálj meg driftelni vagy bármit csinálni...
Vagy a másik ahol meg az ugratok mennek fel és le. Ez nem is hangzik rosszul de legalább utána szakadék amit nem tudsz átugrani az ugrató nélkül. Porbálj meg driftelve kanyarközbe még jobban kanyarodni a 0 súlyú kocsival....
Na jó de legalább a fegyverek... ja az itt vannak tipikus kart fegyverek nincs is baj csak tudod itt van egy szabály: minél előrébb van valaki helyezésbe annál szarabb fegyver jár neki. Tehát az első helyezet az nem kap nagy turbot mert emiatt a legutolsónak semmi esélye nincs. De itt ilyen nincs szóval édes mindegy hanyadik vagy azt kapsz ami van és kész.
De legalább nincsen SPB...
-Kutya mi a ♥♥♥♥ az a SPB?
Tudod emlitettem hogy a mario kart az nem a kart gamek csúcsa.
Mert tudod van egy nagyon nagyon ismeretlen játék. Ami ingyen van. Annyi a gebasz csak vele hogy csak pc-n van. És nagyanyád 10 éves gépén is elfut. Ez pedig nem más mint a:
És igen ezért fály a szívem mert érted itt van egy totál nem egyedi ötlet ami megérdemelne egy rendes kivitelezést de helyete egy felvizezett valami ami éppen csak hogy játszható....
Miért csak majdnem? Hát mert...
REMÉLEM TUDOD HOGY A KART GAMEK GAMPEDRE VANNAK TERVEZVE. ÉS A JÁTÉK NEM TÁMOGAT MINDEN GAMPEDET CSAK AZT AMI ÉPPEN JÓNAK ÉREZ.
Szóval ha esetleg úgy vagy mint én hogy egy x360 gamepad akkor részvét nincs részvét nem fog mükődni. Mert bazdmeg csak!(eskü le elenöriztem a gamepadet utána és érdekesmodon müködött csak ebbe a játékba nemakar mükődni)
Szóval összegezük:
Ne. Inkább kartoz. Jobban jársz. Vagy ha mégis megveszed ezt a 8 éve early accesben ragadt gamet akkor legyen annyi eszed hogy mielőtt elinditod bekapcsolod a gamepadet és fel a lyukadba mert oh boly a rumble funkció sem mükődik rendesen szóval inditásnál egy oylan prosztata masszás lesz a részed hogy magadalá élvezel.
Posted October 4, 2023.
1 person found this review helpful
1.1 hrs on record (0.9 hrs at review time)
Tudod hogy jó lesz amikor ez a hülye kutya nem is 1 hanem egyből 2 story timal inditja a cuccost... bezony 2!
Szüval story time 1: és a legrosszabb kategoria vagyok a verekedős játékokban. Tehát igen szeretek velük játszani de kikurt béna vagyok benne.(igen majdnem az összesbe. Azért nem merem azt irni hogy az összesbe mert nem játszottam mindegyikkel) Tehát igen itt egy hori alpha melletem de nem azért mert profeszionális szint hanem mert jó érzés vele játszani(és igen mert ezt könyen lehet szervizelni... ez nem tudod mekkora plusz pont a többihez képest. plusz a art de ez nem fight stick kritika) tehát nem egy EVO nyertes pro fog itt kritizálni.
Story time 2: és akkor így nézed a tecsőn a szar nft gameket és ez íagy megjelenik... és hát persze egyből beindul a furry éned mert hát van benne cica meg boci meg gyík... és leszarod hogy nft mert tudod hogy bünös élvezet lesz!
Szzóval ha NORMÁLIS kritikát szeretnél akkor ne olvass tovább hanem itt lesz egy videó. Ha nem normálisat akkor meg vagy a videó után vagy előte olvas tovább:
Na szóval mi is ez?
Ez egy nft verekedős játék.
Igen légyszi maradj mert még csak most kezdődik!
Tehát ha végignézted a videót akkor már sejted mi lesz... igen szar lesz. De mennyire?
Szóval most az van hogy a nem tudom mennyi karakter van itt a steampagen mint karakterválasztó és ebből nem tudomm menyi de van kb 10 játszható... további 20(pontosabban 40 mert van rare meg ULTRA RARE kiadás) amit elméletileg meglehet venni.. de nem lehet mert béta. Ne kérdezd.
Na de jó rendbe rakjuk félre hogy nft meg ez meg az legalább az ingyenes verzió jó?
hát....
nézd ezalat a kis idő alatt nekem sikerült 2 online mecset nyerni(már ha az online volt és nem bot!) és utána meg 2. nekifutásra leverni a legnehezebb gépi elenfelet vs be... szóval ahogy fent is írtam ez így elégé gáz.
De van roszabb mert hogy: és kb mindegyik karakter ugyan az. Nem viccen kivül.
Tehát a spec movok elméletbe léteznek, elméletbe az összes karakternek ugyan az.. gyakorlatilag meg én nem bírtam semmit sem ellö hozni. És ha már movok: van 6+2 támadás! Kicsi közép és nagy mrugás meg ütés meg van speciál ami azt jelenti hogy... Ha felvan töltve a special csik és 3 alkalommal benyomod a ütés speciált(igen rugásnak nincs ilyen) akkor lesz egy karakter specifikus támadás ami lolxd semmire sem jó. De legalább olyan delay van hogy beszarsz(nem viccen kivül benyomod és így a game 1 másodperc mulva érzékeli hogy te egy speciált nyomtál be! Mondjam hogy ez mennyire nem jó egy verekedős játékba ahol nem másodperc a mérték hanem frame? ugye)
De jó legalább a karakterek egyediek! WRONG!
Merthogy mindegyik ugyan azt csinálja. Még a grab is ugyan az! Mondom a szuper special kivételével semmi külömbség!
Jó de lehet még ennél is rosszabb? PERSZE!
Ezalat az ídő alatt nem jöttem rá hogyan kell védekezni. Nem viccen kivül. És nem nincs tutorial! De ha a védekezés nem is sikerült a 19 es combo össze jött nem is egyszer! Igaz ez a mezei button mash teknikával de hét mit várunk egy igazi vérbeli kusoge gametől!
És akkor a végére: ez bezony esport game! Yap! Jól olvasod ez esport game!
De kutya hát hol meg mi?
Ja hát igen elfelejtettem megemliteni hogy a játék az indiábol számazik. És bezony hetente vannak online versenyek. És bezony te is mehetsz rá csak élvezd hogy:
és jobb pingem van a usa meg a kanadai szerveren mint az eu szerveren... aka csak 170+ a ping vs a többi mindenhol 200+.... nem nincs rollback.
Tehát összegezük:
Igen ez egy furry bait és ingyen van cserébe gyanusan nft szag van és még a játék is szar. Tehát megéri? Hát ha bevagytok baszcsizva vagy a cigi beütött egy probát megér mert ingyen van. Más szerintem nem.
Posted September 29, 2023.
0.4 hrs on record
Na a "kritika" első fele a kelemmes nosztalgia vonat lesz hogy aztán bele a sőtét valóságba. Ja megint story time. Mit vársz egy ilyen hülye és öreg kutyátol?!
200x már én sem emlékszem mikor középsuli eleje. Elkezdödött a béta. Sikerült is a zárt bétába bekerülni és öröm és boldogság! Mert mi ez?
Ez a mmo boom első fecskéje közöti nemzetközi mmofps amit röviden: osztan volt a wow kellet a klón de rpg lenni nehéz meg drága fejleszteni ezért kicsi kinai csinálni cs klón" és nézd lejebb van 2 írásom abba a teljes töri óra nem írom le megint.
Na szóval igen ez megint egy cs klón csak most van csvar! MERT VAN TÖRTÉNET! amit mindenki leszart és szerencsére nem létfontos.
Jó kutya de akkor miben másabb mint a többi cs klón?
Puppy abba másabb hogy itt te lehetsz a vérfarkas daddy >:3
Igen majdnem bármikor(amikor a fizikai tér engedi) átváltozhatsz vérfarkjassá és mehetsz meg üthetsz meg a falon futkoshatsz.
És ennyi.
És akkor most jöhet a sötét valoság:
és akkor a kezdves készitők kitalálták a következő bétába(ami már open béta volt) hogy bezony kellenek új fegyverek... mint pl a kikurt rakéta vető. Meg farkasok is kellenek! Meg minden is kell amivel nem is lett volna baj csak hát...
OSZT AZTÁN A GAME ÁTMENT OLYAN MOCSKOS PAY 2 WIN BE HOGY BAZDMEG NEM IGAZ
Minden farkas forma fizetős let. Plusz ha ez nem elég vehetsz hozzá tetkókat is ami még op ba bassza. A fegyverek szintén. Az új karakterek szitné. Soroljam? Mindenért is mfizes. Vagy esetleg bérelheted is(régen így volt hogy ebbe most így van-e nem tudom de majd mingyárt leírom miért)
Szóval ja. De semmi baj mert legalább a szarnak még pofont is adunk!
Mert hogy:
És akkor volt a internatrional verzió(aka the main verzio) meg volt az eu meg volt a török. Meg aztán volt a classic(ami nálunk nem elérhető) meg most ez így felugrot a listára. Szóval ja most találd ki melyikkel játszol(csak viccelek. van ez meg a classic meg az international. a többi megdöglött))
Na jó de hát még mindig nem adtunk elég pofont a szarnak! verjük ki a szart a szarbol!
És ez a játék esport volt. Szigoruan 2 hónapig(!) szigoruan csak a törököknél.
Na de írtam hogy nem tudom megmondani a fegyver meg az izé hogyan van. Ennek az az oka hogy:
és akkor tudod ahoz hogy ezt megnézem kellene pánz. Ami akkor kapsz ha játszol. És most nézem a steamdb-t ahol írja a max játékos szám volt 3 hónapja 114 most eme szar írásakor meg 12 ember játszik. Szóval sejtheted mennyi játékot bírtam tolni(aka a játék halott)
Szóval ja. Ez sajna egy döglött játék amit mind a készitők mind a játékosok kicsináltak. Pedig én eskü mondtam hogy ez bazeg a cs szintjére fog feljutni olyan geci jó. De hát nem.
Ajánlom? Nem. Nézd a roccacin felhő elmult. Meg már azóta más gamek vannak amik tényleg ingyen vannak éás jobbak. Ok nem itt steamen de akkor is. Esetleg probáld ki. 4gb tuti elfut mindenki gépén(mondom 2000 évek eleje 2010 előt jóvan de jóval megjelent és azota sem lett szebb/joibb a game) tehát ha vannak yiff pajtik akkor itt gangbangelhetek mint vérfakras daddyk
Posted September 25, 2023.
< 1  2  3 ... 9 >
Showing 1-10 of 85 entries