Recent reviews by Matis

Very unstable game, terrible performance, feeling dizzy after 15 minutes of playing this 20fps slideshow.
The menu doesn't even have a simple audio volume control, let alone a resolution selector.
And this is another game that viewiers on Twitch have an unstable camera, they watch jelly shake. There is no smoothing of camera movement at all.
Concept/purpose of the game is quite unclear (would be better for some people if player's goal would be written, instead of spoken).
Posted December 6, 2022.
Lepsza od Cyberpunka 2077 i to wystarczy
Posted July 11, 2022.
Cyberpunk jest do dupy. Nie boję się tego stwierdzić po tym ile razy zostałem wyrzucony do pulpitu, błędów które uniemożliwiały przejście misji i wiele innych. Gra w trakcie projektowania była optymalizowana do 30 fps ale mimo to coś nie wyszło. Wizualnie, świetne tylko wtedy gdy wymuszają na tobie oglądanie tych samych cutscenek czy oskryptowanych miejsc, a wszystko się sypie gdy zobaczysz płaską wodę czy niedokończoną mapę a nawet budynki wiszące w powietrzu. Po przejściu głównej linii fabularnej mnie osobiście nie zachęciło do przejścia misji pobocznych (ale to jest tylko moje odczucie). Podsumowując nawet dodatkowe 3 lata developmentu nie usprawniłyby tej gry gdy w studiu pracuje tylko 1000 osób
Nie, nie trzeba nic zmieniać w tej recenzji w 2022 roku! Dalej ta gra jest beznadziejna.
Posted June 24, 2021. Last edited November 22, 2022.
Ta gra od VALVE jest po prostu najlepsza.

Gra na silniku Source, z ładną oprawa graficzną. A jeśli pobierzemy z warsztatu Steam modyfikacje graficzne to gra staje się już nie ładna, ale piękna. Oczywiście jak na ten silnik.
Gra nie wymaga wysokich umiejętności, ale świetnie jest to, że do wyższych poziomów trudności wymaga gra dobrego zgrania zespołu. Rozmowa ze znajomymi i kooperacja — wymagana (tryb Realizm).
Inteligencja zombie wystarcza, wręcz jest idealna jak na tę grę.
Rodzaje broni, Mołotowy oraz inne bomby dają tej grze oryginalny klimat.
Wracając do warsztatu, jeśli przejdziesz wszystkie kampanię w podstawowej wersji Left 4 Dead 2, możesz pobrać dodatkowe kampanię tworzone przez społeczność.

Czekam na Left 4 Dead 3, ale mam nadzieję, że już na nowym silniku Source 2
Posted July 18, 2015. Last edited November 24, 2017.