97 個人認為這篇評論值得參考
8 個人認為這篇評論很有趣
推薦
最近兩週 0.0 小時 / 總時數 6.8 小時 (評論時已進行 2.3 小時)
張貼於:2019 年 7 月 17 日 上午 6:27
更新於:2022 年 11 月 1 日 上午 1:44

ACHTUNG !!!
Автор рідко здатний висловити свою точку зору лаконічно, тому огляд може бути злегка затягнутим. Або ж ні.

引用自 Сергей Михалков
Мы гуляли по Неглинной,
Заходили на бульвар,
Нам купили синий-синий
Презеленый красный шар!

Щоб не було якихось недомовленостей і тому подібного скажу одразу - у цій грі на чолі стоять досягнення, а не сам ігровий процес. Як ви могли помітити, у Стимі досить давно з'явилася тенденція робити проєкти (часто це складно назвати повноцінними іграми) з мінімумом геймплея та максимумом графону досягнень (до 1000-2000 і більше). Колись я вже робив огляд на подібну гру, в якій було 4500 досягнень. Того разу я був багатьом незадоволений, загалом, просто почитайте огляд і все зрозумієте.

Випадок із Zup! дещо відрізняється. По-перше, це ціла серія ігор, заточених під вибивання досягнень, для їх подальшого використання у вітринах. По-друге, тут, на відміну від тієї ж BOOKS (особливий вид любові я відчуваю до розробників, які пишуть назви своїх ігор КАПСОМ), все ж таки є такий-сякий геймплей, який може хоч якось захопити.
Давайте ж розберемося, які плюси можна знайти у гри, в якій є 800 досягнень, і чому я все ж можу її порекомендувати.

Сподобався огляд? Підписуйтесь на мене на Ютубі та додавайтесь в друзі в Стімі, щоб познайомиться з ще більшою кількістю оглядів українською!

"Технічна частина"

Заздалегідь перепрошую, але я іноді буду порівнювати Zup! S з BOOKS (КАПС усе ще дратує), оскільки це ігри однієї категорії, якщо не жанру, та й ціна в них однакова. Крім того, вони просто ніколи не з'явилися б на світ, не будь в Стімі досягнень (або якби там були обмеження на кілька сотень ачівок).

Так ось, що стосується технічної частини, то в тестованого проекту все чудово. Гра не лагає, багів помічено не було, так само як і зламаних досягнень (у BOOKS все це було в наявності).

引用自 Benjamin Franklin
Without continual growth and progress, such words as improvement, achievement, and success have no meaning.

"Досягнення"

Як і варто було очікувати, сюжет тут повністю відсутній, тому давайте замість нього поговоримо про досягнення. У кожній частині Zup! (а я нарахував щонайменше 14 частин без DLC) значки досягнень являють собою літери, цифри й особливі символи, виконані в різних стилях. Кількість досягнень може варіюватися від сотні і до кількох тисяч. У цій частині значки досягнень виконані у своєрідному неоновому стилі, і за кожен рівень можна отримати 10 досягнень - одне за старт рівня і ще 9 за завершення.

Рівнів у грі досить багато (66, якщо бути точним), і кожен пов'язаний з певним символом, чи то літера алфавіту, чи то цифра, чи то якийсь спеціальний знак, тому і досягнення за цей рівень ми отримуємо з відповідним значком. Також присутні ачівки, пов'язані з меню гри, які можна отримати за кліки на різні пункти й оформлення.

"Геймплей"

Отже, гра створена для вибивання досягнень і використання їх у вітрині. Це ми вже з'ясували. Але як щодо самого геймплею? У неї взагалі можна грати як у гру і наскільки це цікаво? Як виявилося, у плані геймплею це далеко не найгірший проєкт. Гра складається з певної кількості рівнів, кожен з яких, в свою чергу, складається з квадратних блоків, жовтих куль, перемикачів і однієї синьої кулі. Кінцева мета на кожному рівні - зробити так, щоб синя куля потрапила на спеціальне зелене поле і в такий спосіб відчинила двері на наступний рівень.

При цьому єдині об'єкти, з якими гравець може взаємодіяти на рівні, - це червоні блоки та кулі, натискання на які підриває їх і розкидає об'єкти, що знаходяться з ними поруч. Звучить не дуже складно, власне, перші кілька рівнів і є своєрідною розминкою, де все, що вам потрібно робити, - натискати на червоний блок або кулю і спостерігати за тим, як жовті кулі, рухаючись хитромудрими траєкторіями, штовхають синю кулю до кінцевої мети.

Але це тільки на початку все здається простим і виглядає так, ніби гра грає в саму себе. Далі рівні стануть складнішими, об'єктів для взаємодії буде дедалі більше, треба буде враховувати порядок підриву, а іноді й обирати точний момент для того, щоб спрямувати чергову жовту кулю в правильному напрямку. Водночас помітно, що той, хто проєктував рівні для цієї гри за 30 рублів, дійсно старався, і опрацювання послідовностей руху об'єктів на окремо взятих рівнях справді вражає.

Незважаючи на велику кількість рівнів і складність деяких з них, гра проходиться досить швидко - за дві-три години, і може послужити непоганим відпочинком від роботи або інших ігор, щоправда, більше ніж на кілька вечорів її не вистачить.

引用自 Harold Taylor
The roots of true achievement lie in the will to become the best that you can become.

"Аудіовізуал"

Графіка у грі досить мінімалістична і примітивна. Присутні лише базові кольори, проста геометрія рівнів і об'єктів на них, але, при цьому, візуальний стиль гри дійсно запам'ятовується.

Саундтрек у грі або повністю відсутній, або там грає одна композиція, яку я не запам'ятав зовсім. Звуки ж під стать дизайну - прості і їх небагато.

Zup! S - це:
  • Досягнення, тисячі їх!
  • Конвеєр, порівняно з яким Assassin's Creed - авторський проект
  • Трохи завдань на уважність
  • Можливість написати у своїй вітрині досягнень "ZUP" (або будь-яке інше образливе слово)
  • Тонни жовтих куль і одна синя куля, дивитися без реєстрації та СМС
  • Трохи неону для профілю
  • Можливість купити 800 досягнень всього за 30 рублів. Вигідно!

引用自 Adam Ant
Achievement results from work realizing ambition.

Якщо вам потрібна проста гра, в якій можна розслабитися, а заразом і отримати кілька сотень досягнень, якими можна прикрасити вітрину - ласкаво прошу, вибирайте будь-яку частину, орієнтуючись на дизайн значків досягнень (рівні в різних частинах не так вже й сильно відрізняються).
При цьому вкрай не рекомендую брати більше однієї-двох частин - незважаючи на плюси цієї конкретної гри, це все ж таки звичайний конвеєр із досягненнями, про що свідчить як кількість ігор у серії, так і кількість досягнень у них. Однієї частини повністю вистачить для того, щоб ознайомиться з серією, все понад цього - просте набивання ачівок у профілі, не більше.

Разом - 4 підірваних куби / 10 досягнень

這篇評論值得參考嗎? 搞笑 獎勵
24 則留言
Bella_Pierce 2019 年 7 月 17 日 下午 1:59
Мне нравятся смайлики, выпадающие для чата, в данной серии игр, если крафтить значок или покупать их. Они довольно милые и отлично подойдут для оформления информации в профиле :p_heart: :Green_Box: :b_ball: :y_star: :Pikabu:
DarkPrince9507 2019 年 7 月 17 日 下午 1:17
ZloyCrek
Всегда пожалуйста)
ZloyCrek  [開發人員] 2019 年 7 月 17 日 下午 1:09
DarkPrince9507 Спасибо большое за детальный обзор и свежий взгляд) Был рад почитать. Мэдкуки привет) :smily:
[Xarden] 2019 年 7 月 17 日 上午 9:32
Спасибо, теперь стало понятнее, зачем и почему мои друзья бегают по Стиме с полными корзинами ZUP'ов;)
YroMIR 2019 年 7 月 17 日 上午 9:17
Игорь, можно открыть бизнес! Продавать из-под полы буквы всем желающим. Ведь те, кто не могут писать так, получат уникальную возможность ... :)
DarkPrince9507 2019 年 7 月 17 日 上午 9:14
Denis_I
Просто мне знакомые из-за границы привозят символы, поэтому обзоры такие длинные)
YroMIR 2019 年 7 月 17 日 上午 9:05
Игорь молоток! Так держать :)
YroMIR 2019 年 7 月 17 日 上午 9:05
Такое только у нас и только для вас, Друзья мои :) Говорю вам, как участник таких событий :)
Denis_I 2019 年 7 月 17 日 上午 8:59
Обзор на инди игру за 30 руб, превышающий 50 символов (букв) - такого я еще не видел
🍪Mad4Cookie🍪 2019 年 7 月 17 日 上午 8:51
Я думаю ты не совсем правильно меня понял, но не суть)