STEAM GROUP
eXanimo eXanimo
STEAM GROUP
eXanimo eXanimo
80
IN-GAME
231
ONLINE
Founded
December 29, 2009
Language
English
Location
Latvia 
ABOUT eXanimo

eXanimo eSports Club

eXanimo radās tālajā 2009. gadā, kad vairāki datorspēļu entuziasti apvienojās komandā, lai spēlētu CS:Source. Laika gaitā sastāvs mainījās, taču komandas kodols palika tas pats. Katrs kurš ir pabijis eXanimo komandā atceras šos laikus ar smaidu sejā. Negulētas naktis, neapmierinātas draudzenes, prieki un asaras - tas viss lieliski raksturo eXanimo komandu. Mēs visi bijām tik atšķirīgi, taču kopā mūs saturēja mūsu kaislība pret spēlēm. Arī komandas nosaukums - eXanimo ir aizgūts no latīņu valodas un nozīmē "no sirds un no dvēseles", kas norāda uz mūsu attieksmi pret eSportu.

Ritot laikam mēs visi izaugām un mūsu dzīve izmainījās. Kāds aizbrauca uz ārzemēm, kāds kļuva par profesionālu pokera spēlētāju, kāds kļuva par fitnesa treneri un vēl kāds, laimīgu sakritību rezultātā, uzsāka savu biznesu. Taču mums visiem joprojām patīk spēlēt. Kāds varbūt teiks, ka ir pāraudzis to posmu un viņam tas vairs neinteresē, bet mēs visi lieliski zinām, ka viņš melo un vienkārši ir noķēris pusmūža krīzi, kad nezini ko iesākt ar savu dzīvi.

Viens no kluba mērķiem ir veicināt eSporta attīstību Latvijā, aicinot spēlētajus veidot komandas, kopīgi piedalīties turnīros un iegūt pieredzi, netērējot milzīgus naudas līdzekļus dodoties uz ārzemēm. Taču mēs lieliski saprotam, ka prožektora gaismas un lielie stadioni nav visu spēlētāju pašmērķis un lielai (varbūt pat lielākajai) daļai spēlētāju tas ir vienkārši hobijs un veids kā atpūsties, tādēļ eXanimo turnīros nav nekādu dzimuma vai prasmes ierobežojumu.

eXanimo klubs ir oāze tiem geimeriem, kas vēlas interesanti pavadīt laiku nedēļas nogalēs, saņemt pozitīvas emocijas un adrenalīna devu, kā arī satikt sev līdzīgi domājošos. Mūsu klubā Jūs varēsiet izbaudīt patiesu eSporta atmosfēru un iegūt vērtīgas balvas. Par uzvarām mūsu turnīros Jūs saņemsiet trofejas, kausu un medaļu veidā, kas būs kā paliekoša vērtība arī nākotnē. Visi mūsu turnīri tiks translēti interneta tiešraidē, kā arī tiks iemūžināti labākie momenti, kurus pēc tam varēs aplūkot mūsu mājas lapā.

Mūsu kluba pastāvēšana nebūtu iespējama bez:

Spēlētājiem - Tikai pateicoties Jums, mēs esam te un tagad. eSports attīstās un pieaug arī nepieciešamība pēc LAN turnīriem. Emocijas, kas iegūtas šādos turnīros, nav salīdzināmas ar online turnīriem. Spēlēt online ir tas pats, kas ēst konfekti ar visu papīrīti - īstā garša slēpjas sajūtās, ko spēj sniegt tikai dalība un uzvara lokālā turnīrā. Mēs uzskatam, ka katram patiesam datorspēļu entuziastam ir jāapmeklē vismaz viens LAN turnīrs dzīvē!

Sponsoriem - Šis projekts nebūtu iespējams bez tādiem atbalstītājiem kā GGWP.PRO, CAPITAL, MSI un citiem.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (356)
RECENT ANNOUNCEMENTS
eXanimo AIM server (am.goexanimo.lv)
goexanimo.lv discords
27 Comments
⎛⎝eZis⎠⎞ Jan 6 @ 12:17pm 
Hi gay
OGOLES Dec 27, 2016 @ 5:24am 
#freeBarvedis
Latvian_boiii Dec 22, 2016 @ 8:43am 
[h1] FREE 5eur[/h1] {LINK REMOVED} affiliate code: 64452

also chek out[b/] : https://youtu.be/vui0JlyQDCE
dAz Dec 21, 2016 @ 10:08pm 
HAPPY NEW YEAR 2017!!! (Easy 50$)
Site: {LINK REMOVED}
Code: PAK4E
It gives 10$ to 50$ for this code
Video: https://www.youtube.com/watch?v=UwXm2T7c6Lw&feature=youtu.be
If I helped you put + rep in my profile!!!
BamBams Nov 4, 2016 @ 7:39am 
need + 2
80
IN-GAME
231
ONLINE
0 IN CHAT
Enter chat room
Founded
December 29, 2009
Language
English
Location
Latvia