STEAM GROUP
CLANPORTAL.sk CP.sk
STEAM GROUP
CLANPORTAL.sk CP.sk
0
IN-GAME
18
ONLINE
Founded
May 4, 2014
Language
Czech
Location
Slovakia 
ABOUT CLANPORTAL.sk

CLANPORTAL.SK

[ TS3 ] CLANPORTAL.SK - TEAMSPEAK3 - 185.8.236.90:9987
[Naše CSGO servery]
*[DUST 2] 185.91.116.38:27047
*[AWP LEGO] 82.208.17.102:27447
*[MINIGAMES] 82.208.17.105:27871
Admin tým ->http://www.clanportal.sk/stranka/4/vedenie-portalu

O nás:


Momentálne sme jednotný projekt ktorý sa snaží ponúknuť toho pre hráčov čo najviac a to vysoko kvalitné herné servery, všestranne využitelný herný portál, spoľahlivú podporu v každom smere a v poslednom rade usilovný a skúsený herný a webový tím.

O našom tíme:

Sme skupina skúsených, mladých ľudí s veľkou motiváciou a cieľom dotiahnuť portál a komunitu čo najdalej. Nikto z nás to nerobí pre peniaze ale kvôli osobnému šťastiu ktoré portál každému z nás prináša a to prináša zároveň aj vysokú motiváciu posúvať portál za hranice nemožného. Každý člen v našom tíme začínal ako hráč, ktorý postupom času začal objavovať svoje silné stránky či už v hraní, v programovaní, v tvorbe webových stránok alebo v tvorbe grafických projektov. Momentálne každý z nás vyniká vo svojej činnosti a každý je neodmyslitelnou súčasťou projektu a pre nás nenahraditelným členom tímu.

O našom portáli:

Sme veľký a vysoko sa rozrastajúcí herný portál. Väčšiu časť nášho portálu tvoria hráči CS:GO ale nechýbajú ani hráči z Minecraftu, CS:1.6, Day Z alebo iný herný nadšenci. Náš portál je pre všetkých otvorený, každý z nás sa poteší prírastku nových členov kde nezáleží na pohlaví, veku či národnosti. Sme ku každému priateľský a snažíme sa vytvárať a udržovať si dobré vzťahy s inými hráčmi a portálmi. Možno aj pre teba je náš portál tým pravým, ku ktorému by si mal patriť, tak neváhaj a pridaj sa k nám!

O našich serveroch:

Pre naších užívateľov a hráčov ponúkame vysoko kvalitné herné servery, momentélne pre hry : Counter Strike : Global Offensive, Counter Strike : 1.6, Minecraft, Day Z Standalone a pre lepšiu komunikáciu medzi hráčmi ponúkame Teamspeak 3 server. O naše servery sa starajú skúsený pawneri ktorý sa snažia servery udržovať čo najaktuálnešie a vždy dostupné. Všetky herné servery bežia nonstop a všetky ich hardvérové parametre sú nastavné na Professional aby sme mohli ponúknuť pre hráčov čo najlepší zážitok z hrania.
POPULAR DISCUSSIONS
VIEW ALL (8)
RECENT ANNOUNCEMENTS
Nová team speak ip
Nábor adminů