Products
Products
in account

Recent reviews by Noel Ford

Showing 1-2 of 2 entries
No one has rated this review as helpful yet
35.6 hrs on record (35.2 hrs at review time)
Early Access Review
elöször is aki nem akar 6.000 ft -t kidobni az ablakon az meg ne vegye !!!!! A LEGNAGYOBB PRÓBLÉMÁM PEDIG : NINCS MÁRVÁNY !!!! De most komolyra fordítva a szót ! Egy nagyon unalmas játék ! Nem azzal van a gond ,hogy várni kell a dolgokra , mert akármikor lefeküdhetsz és úgy telik az idő (ez különben pozitívum volt). Kevés tartalom ! Én is győztem már le a játékban Boss -okat de azok easy -k (jó egy Boss -nál megakadtam de ahoz meg a játék legjobb kardja kell) ! Mégegyszer mondom unalmas ! Ja és nem lehet találni a játékban márványt (jó egy nagyon minimálisat 1-2 db :D). Aki gondolkozik a játékban hogy megvegye vagy ne vegye az döntsön így : NEM VESZEM MEG !!!!!!!!!!!! Na de ennyi volt röide a játékról !!!! Ha még akarsz tőlem kérdezni akk írj egy megjegyzést és 50% -ban válaszlni fogok rá !!!! :D
Posted August 2, 2018.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
10 people found this review helpful
370.1 hrs on record (288.3 hrs at review time)
Early Access Review
Ez lett szerintem az eddigi Farmos játékok legjobbja ! vannak benne hibák (pl.: van olyan amikor nekimész egy tehénnek és kitolod a kerítésen ) de ezek még viccesebbé teszik a játékot ! Az Update -ok miatt nagyon jó ! Ha vlki nagyon viccesen akar játszani akkor barátokkal eggyütt ajálom ! Nekem már van tapasztalatom a játékba mivel már március eleje óta megvan (meg 290 órám van benne ). Ha vlki azért nem akarja megvenni mert túl drágának találja higgye el hogy megéri ! Ha pontoznom kéne 10 -ből 9 és felet adnék rá ! Igazából ennyit akartam írni a játékról ! Ja és Korai Hozzáférésű ! Ahoz képet meg szuper !
Posted July 26, 2018.
Was this review helpful? Yes No Funny Award