Recent reviews by  ĠŮ₣Ï 

Polecam tę grę każdemu kto chce się choć trochę wysilić podczas rozgrywki, ponieważ po pierwsze: ta gra dla początkujących może być trudna z powodu braku informacji o tym co dany przedmiot robi albo jak walczyć z danym bossem, a po drugie gra posiada dość trudne poziomy, które czasami mogą uprzykrzyć życie. Gra ma piękną pixelową grafikę (zawsze można zmienić na wygładzoną), która dodaje klimatu.
PODSUMOWANIE: 9/10
Plusy: dużo bossów i itemów co daje dużo godzin różnych kombinacji i świetnej zabawy, pixelowa grafika, możliwość kupienia DLC, które wydłużają grę o jakieś 200h każde jeśliby ktoś miał chęci
Minusy: dla niektórych gra może być za trudna lub mało czytelna ,gdyż opisy niektórych przedmiotów trochę odbiegają od ich zastosowania, DLC kosztują tyle ile sama gra (choć dodają dużą ilość contentu) co dla niektórych może być za dużo więc najlepiej jest czekać na przeceny ale jeśli ma się dużo pieniędzy to jak najbardziej warto.
Posted October 21, 2021. Last edited October 21, 2021.
Gówno ♥♥♥♥♥♥ <3
Posted December 23, 2020.
W tej grze niestety nie ma dobrego poradnika dla początkujących jeśli chcesz lepiej grać to musisz spędzić dziesiątki jeśli nie setki godzin co może odstraszyć nowych graczy. Sama gra posiada przyjemny gameplay jako ocalały oraz jako zabójca. Gra może nie chodzić płynnie na słabszych komputerach (ja na low mam średnio 30-50fps) co może być czasem uciążliwe podczas trafiania (skillcheck'ów)
ocena końcowa: 7/10
Edit: Gra jest nudna 4/10
Posted November 25, 2020. Last edited January 19, 2021.
Gra do dupy ogólnie My summer car jest o wiele lepsze i to msc polecam zamiasta jalopy.
W grze częsci psują się zanim odpalisz silnik. Nie mozesz kupowac bezsensownych rzeczy bo nie będzie cię stać na nocleg,
olej silnikowy,paliwo a o częsciach zamiennych lub zestawie naprawczym nie wspominając.
Finalna ocena 2/10 ogólnie nie polecam
Posted July 24, 2020.
spoko gra 7/10
+gra jest cały czas ulepszana mała fabuła sandbox realistycznie odwzorowanie wgniecenia i skomplikowana budowa satsumy
-gra ma dużo bugów (po części to plus bo jest większa beka ale czasem przeszkadza),szybko sie nudzi jeśli nie streamujesz lub nagrywasz
Posted April 23, 2020.
9/10
+ dobra grafika spoko gameplay znośna fabuła świetny online
-długo ładuje się online, cheaterzy
Posted April 23, 2020.
Spoko gra no i pozdro
Posted November 17, 2019.
Nice game but starting is lil bit boaring
But on a hardmode there is lots of fun with fighting these mechanical bosses or plantera and harder once when you have killed moon lord game gets boaring and you must to do new character or download any mod such as a calamity mode that adds lots of new bosses and items terraria is a good game at all i really did have a nice time spent on a terraria (i don’t have finished terraria yet) so lets buy terraria next time
Posted February 8, 2019.
Gra 8/10
+ gra się nie nudzi,jest rozbudowana ,dużo dlc
- toxic community,
Posted September 29, 2018. Last edited June 8, 2020.