Recent reviews by Falkor_V8

W momencie pisania recenzji mam rozegrane 7 godzin.
Osiągnałem 35 poziom (max 45), ale przeszedłem już całą "fabułę" i "wszystkie misje".
Gra bardzo liniowa, polega wyłącznie na odebraniu zadania, udaniu się na mapę, zabiciu określonej ilości potworów i powrót do NPC'a. Potem całość się ponawia.
Nie można stworzyć kilku postaci, dysponujemy tylko jednym slotem. Nick naszej postaci to login ze steama.
W grze są tylko 4 czary oraz po 1 na daną broń (bronie są 3). Co śmieszne, jak wsadzisz potki na pasek, to musisz zrezygnować z jednego skila, bo miejsc jest 5 a nie 6.
Granie w drużynie jest zbugowane. Brak dużej mapy. Brak oznaczenia członków drużyny.
Walki są bardzo drewniane. Na każdej mapie 3 rodzaje potworów na które po kolei polujemy (questy).
Brak dobrego balansu w ekwipunku i broni. Możesz ulepszyć swój miecz na kilka plusów, zaczarować go, a i tak masz niemal 100% pewność, że jak pójdziesz na następną mapę to jakaś zielona znajdźka będzie już lepsza od broni na którą wydałeś złoto z kilku godzin farmienia.
Gra w takim stanie powinna być w fazie zamkniętej alfy, ponieważ jest zabugowana (lecz grywalna) oraz brakuje jej tony kontentu.
Jest nudna jak flaki z olejem, a grałem w nią tylko dlatego że nie miałem nic innego do roboty i taki tytuł w którym totalnie nie trzeba myśleć się nadał.
Pozdrawiam i mam nadzieję że za pół roku dojdzie dużo treści która wypełni pustkę, zamiast dorzucić kolejne mapy, z kolejnymi potworami, kolejnym zestawem słabo zbalansowanej broni i ekwipunku oraz kolejnym zwiększeniem limitu poziomu (który jest swoją drogą również słabo zbalansowany, ponieważ jak wcześniej wspomniałem mając postać na 35 poziomie, gra pchnęła mnie już na ostatnią mapę i potwory na 45 poziom, bo po prostu poprzednie potwory już nie dają wystarczająco expa, a brak jest jakielkolwiek innej interakcji).
Posted April 22, 2021.
RX 570 4GB + AMD FX8350 + 16GB DDR - gra działa w 30-40FPS na low.
Dorzucony MOD na brak przechodniów oraz aut. W sumie chyba bym go też wgrał gdybym miał lepszego kompa, bo na tą chwilę drażniący jest wymóg uważania na każdego NPCa aby go nie dotknąć, bo zaraz ma się policję na karku. Wgrałem jeszcze MOD na wyłączenie kilku bajerów graficznych, ale nie zauważyłem jakiś większych zmian. Recenzja pisana po patchu 1.05
Posted December 20, 2020.
Kupiłem grę i wytrzymałem 90 minut.
Pomimo spełnienia minimalnych wymagań (a nawet ciut więcej), gra działała strasznie.
Dodam że komputer świeżo po formacie, zainstalowane najnowsze sterowniki i wszystko śmigało na SSD.
Ustawienia graficzne totalnie na minimum poza jedną opcją "POTATO", mimo to gra klatkowała strasznie i miała wyraźne spadki wydajności pomimo ustawienia stałych 30 FPS.
DRUGA SPRAWA - jak na grę multiplayer spotkałem 2 graczy... słownie DWOJE GRACZY. Żeby nie było, że nie próbowałem kilka razy. W przeciągu tych 90 minut próbowałem co chwilę wyszukać drużynę lecz niestety bez powodzenia. Ciągle trafiałem na tych samych dwóch graczy, którzy nie chcieli nawet wystartować gry w parze.
Ciekawostka - po wbiciu na oficjalny discord, widziałem na nim 3 osoby.
Bardzo zawiodłem się na tej grze :(
Posted October 23, 2020.
Najlepszy CityBuilder na rynku.
Posted May 27, 2020.
Bardzo dobra gra pomimo swoich lat.
Niedawno kupiłem i nie żałuję. Po przejściu fabuły zainstalowałem najlepsze mody i gra dostała kolejne życie.
Polecam.
Posted May 27, 2020.