Recent reviews by I'm just KEN

Świetna gra, niezależnie czy gra się samemu czy z kimś. Sterowanie jest bardzo przyjemne, responsywne i intuicyjne. Oprawa audiowizualna także zachwyca. Poziomy są dobrze zaprojektowane, przejrzyste i uzupełniane przez absolutnie doskonałą muzykę. Nie można tej grze odmówić uroku, którego symbolem jest cudowny narrator, a i zakończenie palce lizać. A i zaufajcie społeczności bo na ich mapach się nie zawiedziecie :D
Posted January 26, 2020.
Nostalgia nostalgią, ale muszę przyznać, że kangurek nie zestarzał się najlepiej. Grafikę można przeboleć, w końcu mało która gra tamtego okresu wygląda pięknie, ale coś czego przeboleć absolutnie nie można to STEROWANIE. Tak topornego, nieintuicyjnego sterowania nie doświadczyłem nigdy. Wydawać by się mogło, że w platformówce sterowanie winno być najbardziej dopieszczonym elementem, ale w tym wypadku jest ono całkowicie spartolone. Nie pomaga także praca kamery, która momentami tylko i wyłącznie utrudnia granie. Być może za dzieciaka miało się więcej cierpliwości i nie zauważało się błędów... Chciałbym cieszyć się tą grą, ale ona (a dokładniej jej sterowanie) mi na to nie pozwala.
Posted January 26, 2020.