Products
in account

Recent reviews by Orbán Géming

Showing 1-2 of 2 entries
No one has rated this review as helpful yet
366.0 hrs on record (332.0 hrs at review time)
Nagyon jó lett a cs2!
Posted September 29, 2023.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
No one has rated this review as helpful yet
1,438.7 hrs on record (1,431.4 hrs at review time)
Húú...hát hol is kezdjem!?
Kezdjük azzal amik jók és (szerintem) kifogástalanok a játékkal kapcsolatban:
-A gunplay: működik,ellátja a feladatát
-A grafika az döfi főleg a HD textura DLC-vel amiért legalább nem kérnek pénzt
Ezek alap dolgok amiket felsoroltam azért MERT KB CSAK EZEK MŰKÖDNEK NORMÁLISAN A JÁTÉKBAN.Most következzenek azok amik (szerintem) nem működnek a játékban vagy úgy ahogy most benne van a játékban nem működik:
-A gránát(frag): ez az a kategória amelynek nagyon nem örülök mert szerintem a gránát jelenlegi formájában,hogy nem lehet"cook"-olni az még azt mondtam volna oké na de hogy ha már nem lehet cookolni akkor legalább a védekezők tudják már vissza dobni a valamit-valamiért elvnek ebben esetben szerintem kulcs fontosságú.
-Az egyes karakterek hitboxai: Kaviera test és Ash fejhitboxa ezt a két karaktert borzasztóan nem tudják megoldani kaviera túl sovány ezért a testét nehezebb ellőni ashnek a fejhitboxa meg megér egy misét.
-A nerfök: Igen a nerfök 2 főbb hibája van 1: Ubisoft azt hiszi ha elvesszük az egyik operátortól a 1,5-szeres célzót akkor az már nem lesz használható a metában segítek egy kicsit DE ettől még aki tud jól játszani vele az tud utána is.
2:Ha van egy adott meta soha nem a metában lévő karaktereket nerfölök hogy esetleg más is sorra kerüljön, hanem a nem nagyon kedvelt under picked operátorokat akiket senki sem használ egy ranked mecsben.
-A ranked Matchmaking rendszer: A rank rendszerrel semmi bajnem,de a Matchmaking-el már van itt egy példa egyszer amikor játszottam felnéztem r6trackerre,hogy megnézzem milyen játékosokkal játszok erre azt tapasztaltam hogy 10 mecsból 8-ban olyan játékosokat dob be a te vagy az ellenfél csapatba akik éppen akkor érték el a rankedhez szükséges 50-es szintet a maradék 4-5 játékos meg vagy veled egyszintű vagy nagyon feletted jár rankban.
-Az Anti-Cheat rendszer: Ez egyáltalán nem működik mert olyan mintha a battle-eye-nak valami olcsó kínai verzióját használnák mert platinumban és a felett sok a csaló,olyan is aki frissen(kb. pár honapja vagy hete csal) meg az olyan is akik már 1 vagy több mint 1 éve csalnak.
UI: 3 éve játszok a játékkal és azt kell hogy mondjam hogy a siege most éli a legrosszab időszakát.Szomorú ezt látni pedig igazán egy jó játék lehetne belőle ha jobban oda figyelnének és foglalkoznának is a problémával nem csak a szőnyeg alá söpörnék;nem a játékra vagyok mérges hanem a fejlesztőkre hogy ezt hogy hagyhatják annyiban.
Posted January 6, 2021. Last edited December 31, 2023.
Was this review helpful? Yes No Funny Award
Showing 1-2 of 2 entries