Recent reviews by arpel

fajn
Posted July 4, 2019.
1,882.0 hrs on record (1,212.1 hrs at review time)
CS:GO Review
Jakiś nieśmieszny żart. Wydałem kilka lat temu pieniądze na pełną wersję, a teraz zmienili ją na darmową i dodali coś w stylu "dlc". Osoby, które kupiły kiedyś pełną wersję powinny albo dostać zwrot pieniędzy, albo dostęp do "statusu prime".
Nie zamierzam wydawać na to g00wno żadnych kolejnych pieniędzy. Ogólnie to nie polecam.
Powinni usunąć stare recenzje, raczej mało kto teraz by się pod nimi podpisał. Teraz to inna gra, więc recenzje też powinny być nowe. Obstawiam, że byłoby poniżej 50% pozytywnych.
Posted December 7, 2018. Last edited December 7, 2018.
Świetna gra w której zarządzamy zespołem anty-terrorystycznym, który ma do wykonania jakąś konkretną misję.
Misji jest wiele - od zwykłego aresztowania podejrzanych poprzez chronienie i eskortowanie VIP'a aż do rozbrajania bomb.
Ustalona taktyka ma największe znaczenie. Musimy dokładnie przeanalizować ustawienie podejrzanych, rozmieszczenie zakładników (jeśli tacy występują) aby dobrze i bez strat wykonać misję. Jeśli chcemy spróbować swoich sił w tworzeniu map, które później będzięmy mogli sami przejść, lub umieścić w warsztacie steam to w grze jest wbudowany edytor map, z którego możemy skorzystać.
Posted September 16, 2018.
Nie bez powodu mam w tej grze 20 godzin - mimo, że nie interesowałem się nigdy tematami Formuły 1, wyścigów itd. To gra całkowicie mnie wciągnęła. W grze są zarówno tryby pojedynczych wyścigów, jak i długi tryb "kariery" w którym możemy zagrać cały sezon. Moim zdaniem dobra gra warta spróbowania nawet jeśli tak jak ja nie interesujecie się tematami wyścigów.
Posted September 16, 2018.
*ZAZNACZAM, ŻE GRAŁEM TYLKO W WERSJĘ MANAGERA FPS, WIĘC TYLKO DO TEGO TRYBU BĘDĘ SIĘ ODNOSIŁ*

Dobra, ciekawa gra, jednak większość rozgrywki na początku ( u mnie kilka godzin, nie wiem czemu na steamie wyświetla, że mam łącznie 3.4h, być może dlatego, że na moim komputerze nie działało i grałem na innym bez połączenia z internetem w trybie offline ) spędza się na ustawianiu taktyki. Jeśli dobrze ustawicie taktykę dla swojej drużyny to bez problemu będą mogli pokonać wszystkie inne, dużo lepsze drużyny (co moim zdaniem jest minusem). Reszta gry jest prześwietna.
Posted September 16, 2018.
Nie polecam, aby móc zapolować na cokolwiek potrzebujemy licencji, bez jej kupowania mamy możliwość upolować zaledwie kilka z +40 łącznie... Mimo iż gra "F2P" to aby zagrać w grę w pełni, przez chociaż 3 miesiące musimy wydać kilkadziesiąt złotych, inaczej się nie opłaca, bo gry za darmo nie można nawet wersją demo nazwać.
Posted January 25, 2018.
Jakieś 2 lata temu gdy grałem gra była świetna, zdobywanie tierów i odkrywanie nowych elementów w drzewku było jedną z najważniejszych cech tej gry.. dodatkowo teraz zamiast skilla liczy się to jak dużo masz w portfelu, bo wydając kasę na skrzynki/premium otrzymujesz ogromną przewagę nad innymi.. przed tymi aktualizacjami spędziłem przy niej jakieś 300 godzin, ale teraz to nie jest już to samo.. wolałbym zapłacić jednorazowo, niż nie mieć szans z przeciwnikami, bo nie wyłożyłem dodatkowej kasy na dodatkowe przedmioty. Dodatkowo dołączając do meczów ciągle rozłącza i tracę połączenie, mimo że internet jest stabilny i widziałem że nie tylko u mnie występuje ten problem. W mojej ocenie aktualnie gra niezbyt ciekawa i niegodna polecenia.
Posted November 21, 2017.
Gra prześwietna, warta każdego centa. Najbardziej polecam wszystkim fanom gier polegających na tower defense czy budowaniu miast. Moim zdaniem dosyć dużą wadą jest to, że grając 4 godziny mam prawie całą zapełnioną wyspę.
(a wybrałem specjalnie taką aby było jak najwięcej miejsca do zabudowy, czyli jak najmniejsze odległości między wyspami)
Posted July 26, 2017.